1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sheronka
11. črc 2012

@zana21 tak od minulej krvi sa nic nezmenilo, stale som tehu 😵 2.8. idem na ultrazvuk. Boooze kto vydrzi tie 3 tyzdne. Od vcera ma sem tam pichne na pravej strane, tak dufam ze mrnusek ostal v maternici 😉

rox
11. črc 2012

@sheronka To vis ze zustal, delal si tam mistecko!!!

zana21
11. črc 2012

@sheronka Tak důležité je, že jsi těhu 🙂 Ale HCG muselo stoupnout, vždyť čárka hezky zesílila 🙂

malinka_02
11. črc 2012

@rox ty jo to chci domů taky!!!
@pawlla já vím..ty asi zvolíme 😎

malinka_02
11. črc 2012

@sheronka tak super moc gratuluji a t. si měla 1 nebo 2 embyjka?

pawlla
11. črc 2012

@malinka_02 noo taky jsme praktikovali 😀 taky jsem mela hruzu ze jak na potrvoru dostanu zanet nebo neco takoveho

pawlla
11. črc 2012

@sheronka a nerikali ti hladunu toho hcg ? Ale kdyz carka sili je to v poradku nebou zachvili prcka uvidis na utz

rory_g
autor
11. črc 2012

@zana21 tak co Ty, zkoušela jsi už volat? 🙂

zana21
11. črc 2012

@rory_g Tak jsem volala a výsledky budou až zítra...Já se z toho vážně picnu!!!!!

rory_g
autor
11. črc 2012

@zana21 zkus to ještě za hodinu, mm volal po hodině a už je měli!

zana21
11. črc 2012

@rory_g Ale oni mají jen do pěti, teď mají letní provoz. Jak to že jiné cary mají výsledky po 2 a tady nejsou schopni. To je vfážně na palici, já se snad té pozitivní zprávy nedočkám 🙂

marmina
11. črc 2012

ahoj holky, dnes jen občas nakukuju 😉 @zana21 hlídám co ty, a zase nic! řekni @rory_g ona řekne manželovi, a on ti to obvolá 🙂

zana21
11. črc 2012

@marmina Že by 🙂 No, jo asi mě to učí max. trpělivosti. Budu je bombardovat zítra už od rána 🙂 Ani si tam kafíčko nestihnout dát 🙂

rory_g
autor
11. črc 2012

@zana21 no já volala v půl čtvrté a mm v půl páté, zkus to ve 45 😀 Nebo řekni také mm, je to přeci důležitá věc!!!
@marmina 😀 😀

jankaknm
11. črc 2012

ahojte, v piatok ma caka OPU, chcem sa opytat, mali ste niektora opu az na 14 den stimulacie? prip. 15 DC? Nie je to neskoro? Bojim sa, aby mi predcasne nepraskli, dnes idem na pichnutie Pregnylu. A este k tomu vsetkemu som zacala kaslat a kychat, aj to sa bojim, ci ma vlastne budu moct dat pod narkozu. Pijem caj a uzivam Stoptussin, je to taky suchy kasel, kychanie asi z alergie na pel, i ked tuto sezonu uz by som mala mat alergiu za sebou. Dakujem. ☹

saraha2
11. črc 2012

@jankaknm neboj se ničeho,den OPU určují právě podle toho,jak to vypadá na ultrazvuku..mě mudr.říkala,že vajíčka odebírají od 10 do 15tého dne..já budu mít taky tento týden pregnyl a včera se mě začal klubat opar na rtech,tak to mastím vším,co mám..protože s oparem by narkoza neproběhla..tak snad to nám oběma dopadne dobře!!!

jankaknm
11. črc 2012

@saraha2
dik, to ti drzim paste, opar som mala raz v zivote na perach, neviem, co pomaha. A ktory den si ty teraz? to ak by si mala ist v piatok uz dnes by ti mali pichnut Pregnyl.

rox
11. črc 2012

@malinka_02 Ono to zadna vyhra neni, dojdu domu unavena za prace (on dobehne v 7 ja v 10), chci si jen sednou na gauc, a hned mam ukoly co vsechno musim doma udelat. Buzeruje me fakt jako nejaka zenska nejakyho chlapa, a kdyz nic nedelam, tak nadava jako spacek. Bud rada za to co mas 😉
@jankaknm neboj, dr to maji dobre spocitany, ja mela OPU 13DC, ale fakt zalezi na delce cyklu zeny a jak se foliky vyvijeni. Nelze to nijak standartizovat, kazda jsme individualni.

sheronka
11. črc 2012

@pawlla No oni mi to sami nepovedia, tak som sa pýtala. Prvú krv na 9.deň od transferu som mala iba 39 a dnes na 14.deň 400. Sestrička hovorila, že je to super v porovnaní s predchádzajúcim 😉 Že je to úplne v norme, tak jej musím veriť 😀

jankaknm
11. črc 2012

@rox asi ano, bezne som mala ovu okolo 15DC a cyklus tak 31 dni, asi preto, len som si myslela, ze hormonmi mi to urychlia, v pondelok na kontrole som mala 10 folikov, ale este nie dostatocne velkych. A ja mam pocit, ze uz tlacia az moc. To asi kazda prezivala, ze ani sadnut poriadne sa neda, ze to boli, sem tam pichne, ...

sheronka
11. črc 2012

@malinka_02 Ďakujem. Ja som si dala vložiť 2 bublinky 😵

saraha2
11. črc 2012

@jankaknm já dnes píchám poslední injekci a zítra jdu na ultrazvuk a tam se dozvím,který den bude OPU..

saraha2
11. črc 2012

@jankaknm
@rox já měla při prvním pokusu OPu 13tý den..

saraha2
11. črc 2012

@jankaknm
@rox tak to počítám a pokud by to mělo být jako posledně,tak OPU by mělo být v neděli...zítra se dozvím a budu informovat.. 😉

jankaknm
11. črc 2012

@saraha2 a mas kratky, ci dlhy protokol. Ja dlhy a uz sa mi to zda neskutocne dlhe, od 20.6. som si do dnes pichala a predtym uzivala Proveru a tak to budu tri tyzdne do opu a potom este do ET a potom do testu, no to sa neda tolko cakat. A ak sa smiem opytat, preco ti nevyslo 1.IVF?

saraha2
11. črc 2012

@jankaknm já nic necítila a ani ted nic necítím,že by tam něco rostlo..posledně jsem měla 8kousků a ted říkal doktor v pondělí,že to vypadá líp,než posledně..tak uvidím,co z toho bude..a co pícháš?nebo spíš píchala?

saraha2
11. črc 2012

@jankaknm mám dlouhý..začla jsem nějaký 21den předchozáho cyklu,ale píchám od minulé středy..posledně jsem taky píchala 8dní..to nevím,proč to nevyšlo..ani se embryjka neuhnízdily..9tý den jsem začla špinit a 10tý den přišla MS..

jankaknm
11. črc 2012

@saraha2 mala som zo zaciatku len Dipherelin 1 prasok a Menopur sa pridal k tomu od 30.6. do dnes v mnozste 2 prasky a 1 voda. V pondelok mi pichli nieco v centre na vyrovnanie hladiny, strasne stipala tato. Po akej dobe si isla na druhy pokus?

saraha2
11. črc 2012

@jankaknm první pokus byl březen-duben..pokud to nepletu,tak 30.března bylo OPU..já mám taky menopur a od začátku píchám 4ampulky-tj.300jednotek..

jankaknm
11. črc 2012

@saraha2 aha, takze po 3 mesiacoch sa moze robit dalsi pokus. Kazda sme individualne posudzovana, ako tak citam tie lieky. Zaujimave, ze nic necitis. Mna dnes zacali strasne boliet prsia. Ani podprdu mat na sebe nemozem 🙂 A ovulacny hlien je neskutocny uz asi 3 dni.