1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

radina
22. únor 2013

Ahojte, ktora zacinate stimulkovat ? 😉

slaboska
22. únor 2013

@malinka_02 tak ja nevim,podle čeho to dělaji,je mě tě lito a nejhorši je,že pokud by to bylo jen v tomhle a kvuli tomu to nevychazelo,tak b to byla sila.a jak ti radi tady holy změnu Car?Jinak mi se snažili 2 roky a okoli dovede byt zle.Vzali jsme se v roce 2011 a od te doby do nas každej rypal,že už by jsme mohli mit konečně mimčo.ja řikam,kdo nezažije to co my a neprojde si tim,tak nevi o čem je řeč.

ramdy
22. únor 2013

@slaboska dnes jsem 5tt + 2, na ten fraxiparin jsem se ptala doktorky při ET a říkala, že je úplně jedno, jestli se aplikuje do nohy nebo do břicha

sudabe
22. únor 2013

@malinka_02 tak chod najprv k tej doktorke a až potom chod na ivf ja viem že by si to chcela co najskor být tehu ale už keď si tolko cakala....... kolko ste sa snažili před ivf? a neboj tvoja kamaratkyna malá bude mať kamosa. my sme sa pokusali 2 roky isli sme do caru ale ja som stále dufala že otehotniem normalne tak som to zdrzovala skoro rok a nakoniec som sa rozhodla pre ivf nakolko už mám 30 a velmi chcem mimo. a vy určitě robite preto vstko viac sa nedá nevicitaj si to ono to pride

sudabe
22. únor 2013

@slaboska s tým rypanim to poznám je to hrozné jaký su zlí ludia ja som to tiež pocítila kde som prisla každý a prečo už nemáte babo? na psychiku je to zataz my sme sa zobrali 2010.

@radina no velmi sa tomu nerozumiem kedy sa stimulkuje? ale myslím že asi stmulujem hmmm.

radina
22. únor 2013

@sudabe 😀 😀 stimuluje sa od dna , kedy zacinas pichat hormony na rast vajok. Ja idem na to snad za par dni ,tak hladam niekoho, kto tiez teraz zacina. 😝

trefulka
22. únor 2013

@darazv Ahojky, já u něj byla dvakrát (na začátku cyklu) s měsíčním odstupem a zatím nic.... Držím palce, ať se zítra MS nedočkáš 😉

denulka85
23. únor 2013

Baby dnes je 14den co som po ket, nevedela som spat a rano o 4tej som si spravila test, co poviete na fotku? ale nazivo to lepsie vidno

sudabe
23. únor 2013

@radina tak ja picham od utorka a teraz v pondelok idem na kontrolu a dúfam že coskoro bude odber
@denulka85 ja som pocula že z testů ti neukaze že si tehu lepšie z krvi alebo soni ale držím palce

denulka85
23. únor 2013

@sudabe myslis ale doteraz ani pri jednou kete nebolo vobec nic vidiet len dnes tak ja neviem niekto hovori ze hej a niekto nie nech uz je utorok a ja budešm vediet vysledky

sudabe
23. únor 2013

@denulka85 neboj zbehne to a potom ti mozme gratulovat....... a kolko krát si už bola na ket? a kolko embrya ti vložili?

denulka85
23. únor 2013

@sudabe toto je druhe ket a vlozili dve 6 a 8 bunkove..... takze podla teba moze to tam byt?

radina
23. únor 2013

@sudabe Ja este teda stale cakam , kym mi zacne 😝 ... snad teda zajtra rano, a tym padom zacnem od pond. stimul. 😉

sudabe
23. únor 2013

@denulka85 tak nie som odbornicka velmi držím palce aby sa u teba usadili a ostali tam 9 mesiacov. dá sa povedat že do tretice to vijde. najme sa nenamahaj a nestresuj.

@radina ale co cakas? a máš už iniekcie a jaké? držím palce nech už zacneš

radina
23. únor 2013

@sudabe na mrchu 😀 ... ja idem na soft , cize budem brat len clostil a merional.

rory_g
autor
23. únor 2013

@denulka85 vypadá to nadějně, držím pěsti!!! 🙂

malinka_02
23. únor 2013

@slaboska My se brali 2009 takze to slysime furt..

danny38
23. únor 2013

@bendina Já ti naprosto rozumím 🙂 Byla jsem taky docela nervozní, protože jsem se bála a je pravda, že v našem věku (né že bychom byly staré 😀 ) na to pohlížíme jinak 🙂 Já se asi hloupě zeptám (nevím jestli jsi to tady už nepsala), jaký byl důvod k IVF? Já jsem zjistila, že mám asi na mozku mlíko, protože si spoustu věcí nepamatuju 😀

malinka_02
23. únor 2013

@denulka85 vypada to dobre kdyz to byli jen 6 a 8 bunky 😉 a predtim se vam nikdy nezadarilo? A prisli ste mezitim na nejaky problem? Ja byla na 3 ketech a nic tak me to zajima.
@sudabe my se snazili 2 roky,a uz je mi taky 30.. Jenze mame spatne spermie..

bendina
23. únor 2013

Ahojky, právě u nás nic nenašli, ani u jednoho žádný problém...ale ještě žádné děti nemám, s předchozím partnerem jsem žila dlouho, ale nijak aktivně jsme se o dítě nesnažili, protože z jeho strany velký zájem nebyl, ted mám tři roky nového mladšího partnera, myslela jsem, že to bude raz dva 🙂 nešlo to a po roce a půl snažení a 4 IUI jsme podstoupili IVF, ...snažím se na to nemyslet, ale znáš to, jde to těžko... 😒

martina_81
23. únor 2013

@denulka85 něco tam je. 😉 Zkus to za 2 dny znovu a uvidíš, já na tom prvním taky skoro nic neviděla a teď tam mám čáry jak blázen. Tak moc držím pěsti. 🙂 🙂
@sudabe @malinka_02 holky, to rejpání ohledně dětí vám teda vůbec nezávidím. 😖 Já toho byla ušetřena,protože celá rodina a okolí ví, že prostě děti mít normálně nemůžu po tom zánětu, takže nikdo by se "neodvážil" blbě zeptat. Jen rodiče od přítele. 😠 Když jsme spolu začli chodit, tak mu valili klíny do hlavy, že jsem stará a uvrtám ho do děcka (bylo mi 24 a jemu 21), tak jim vysvětlil, že to bohužel nelze. A poslední 2-3 roky jsme najednou poslouchali kecy typu "kdy konečně vyvedete mladý" nebo "kdy konečně začneš přibírat" apod. Až když jsme jim vysvětlili, že ivf není zadarmo, jak si oni myslí, tak najednou kecy ustaly a máme klid. 😉 😉 Co kdybysme třeba po nich chtěli peníze na vnoučka, že? 😀
Takže blbce berte s nadhledem a kašlete na ně!!!!

zuzullik1001
23. únor 2013

@denulka85 to je jasneeee ze heeeej 🙂 gratulujem 🙂 skus si kupit mamatest ale ten na co sa priamo cika na tom mi vady visla o moc silnejsia ciarka nez na tychto tenuckych ... Ale je to jasneee ze je pozitivny 🙂

danny38
23. únor 2013

@bendina Věřím, že se to podaří, moc ti to přeju 🙂 a pokud tam žádný problém není, tak by to opravdu mělo vyjít 🙂 A koukala jsem, že máš jednoho mrazáčka, kdyby náhodou 🙂 Kdy jsi byla na ET a testovat budeš?

bendina
23. únor 2013

Chodím do Pronatalu v Praze 4, na ET jsem byla přesně minulou sobotu 🙂 , testovat se budu 5.března...a pak hned 5.dubna máme svatbu, tak by to mohlo vyjít, když nám takhle hezky vychází datumy 🙂 .

malinka_02
23. únor 2013

@martina_81 no to jecjak u nas manzel je mladsi a taky mu me rozmlouvali.. Ale nastesti se nenechal 😀

martina_81
23. únor 2013

@malinka_02 to Jiří se taky nenechal, ale vytočí Tě, když jsou proti Tobě už od začátku. 😠

sudabe
23. únor 2013

@radina aha a aky je rozdiel medzi soft a normalne ivf?
@malinka_02 to mi takisto mame zle spermie a velmi zle tak sa vijadril doktor a hovoril ze sa to moze na tolo zhorsit ze nebudu vobec.......
@martina_81 no to je tak hrozne ked sa staraju vsedci , ale co mam kazdemu hovorit ze idem na ivf? mne svokra tak nepriamo hovori ze mala by si prestat fajcit lebo to vpliva na tehotenstvo ale ja som v poriadku len manzel ma zle spermie, a ja jej nic nehovorim . dufam ze bude dobry visledok a budem stastna.

martina_81
23. únor 2013

@sudabe jj, moc Ti přeju, aby to vyšlo. 😉

sudabe
23. únor 2013

@martina_81 díky aj tebe nech to vijde držím palce

denulka85
23. únor 2013

@zuzullik1001 ale toto je 14 den po ket a nemala by byt uz silnejsia?