1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
4. čer 2012

@kcvrcekz počkej po ketu, ale je fakt že se z toho da zjistit dost věcí, prave i třeba tvoje alergie na nej a na vypuzení embria...atd atd... je toho moc. Ale vám určtiě ted ten KEtik vyjde 😉

verry
4. čer 2012

@kcvrcekz a na vysledky jsme čekali asi měsíc a půl...

kcvrcekz
4. čer 2012

@verry musí🙂 já tomu věřím i když se bojím, ale prostě si říkám, že jsem v pohodě a tak není důvod proč by to nemělo vyjít😉

kcvrcekz
4. čer 2012

@verry no to je doba😲. Ale stojí to za to. Každopádně při pokusu o druhé( protože teď to výjde😉 ) to udělat nechám🙂

sheronka
4. čer 2012

Ahojte kocky. Prosim o radu ci vam urobili ivf ked vam nasli cystu. Ja som bola dnes na ultrazvuku a nasli mi cystu. Som v stimul.faze pred ivf

evikj33
4. čer 2012

@sheronka Já myslím že by to neměl být problém pokud už stimuluješ,na OPU semnou byla paní,které cystu odsáli při OPU,jen to muže trochu ovlivnit počet vajček,tam kde je cysta,jich muže být méně.

evikj33
4. čer 2012

Jinak pěkný i když podmračený den 🙂

dadenka111
4. čer 2012

Ahojte baby tak hlasim, ze dnes som to dostala a od zajtra zacinam pichat Gonal F 112,5IU. 😉
@marmina

rory_g
autor
4. čer 2012

@sheronka ahojky, taky si myslím, že OPU udělají 😉
@dadenka111 super, držím palce, ať to vyjde hned napoprvéééé 😵

marmina
4. čer 2012

@dadenka111 prima! 🙂 takže úspěšný start a v cíli // 😉
@kcvrcekz jj, jak píše verry, výsledky jsou do 5 - 6 týdnů - teď to ale pusť z hlavy 😉

dadenka111
4. čer 2012

@marmina @rory_g ďakujem vám, prišlo to tak náhle a skôr ako som čakala. snád aj stimulka rýchlo ubehne. 😵 a hlavne musím veľa piť. toho sa bojím, že nezvládnem piť litre a litre vody. 😕

evikj33
4. čer 2012

@dadenka111 Gratuluju a přeju pevnou ruku při píchání a hezkou snušku vajček 😉

sophie32
4. čer 2012

Caute dievcata! Chcela som sa spytat, ci ste na PN alebo pracujete? Ja som mala PN ond odberu a potom po transfere, teraz uz pracujem, ale nejaka som z toho unavena 🙂

dadenka111
4. čer 2012

@evikj33 ďakujem. Pero bude asi brnkačka. Horšie bude mixovať ďalšie injekcie do toho. uff musím zvládnuť sama, lebo mm mi to nepichne 😅

dadenka111
4. čer 2012

To by aj mňa zaujímalo koľko a kedy si mam zobrať voľno z prace?

danny38
4. čer 2012

@sophie32 Já jsem byla po ET asi týden doma a teď jsem taky normálně v práci 🙂 Únava mě přepadá taky celkem často, ale to bylo i před IVF, takže tomu nevěnuji pozornost, asi jsem lenivější 😀

danny38
4. čer 2012

@dadenka111 Držím moc pěsti ať je velká úroda vajíček 😉

sophie32
4. čer 2012

@danny38 Ja som nejaka velmi velmi unavena...chce sa mi spat a mam trosku zvysenu tepolotu, odkedy mama pozitivny test 🙂

evikj33
4. čer 2012

@dadenka111 Neboj to zvládneš,mm to taky nedával,nemoh se ani dívat jak píchám 😅 ,nejhorší je ta první,pak už to bude brnkačka. 🙂

dadenka111
4. čer 2012

@evikj33 no môjmu som ani hovoriť o tom nemohla hehe. ale skúsila som sa spýtať 😀

danny38
4. čer 2012

@sophie32 Možné to je, každá na těhu reaguje různě, akorát já to u sebe nemůžu rozpoznat, protože jsem lenivá a mám pocit únavy už několik let 😀

danny38
4. čer 2012

Volala jsem do caru a příští čtvrtek jdu na kontrolu. Ráno na krev a kolem poledne na ultrazvuk, tak jsem zvědavá jak to dopadne a zda mi těhu potvrdí 🙂

sophie32
4. čer 2012

@danny38 Ja idem v piatok mojmu gynekologovi, ale to mi nahodou tak vyslo preventivna prehliadka...tak by mi mohol rovno zobrat aj krv, ze ci ozaj.... 🙂 Normalne rozmyslam, ci sa nedam na PN aspon na dva mesiace 🙂

sophie32
4. čer 2012

@danny38 No myslim, ze v tvojom pripade to mozu len potvrdit 😉

rox
4. čer 2012

ahoj holky- tak jsem zpet z Parize. Misto cerneho pasazera v brise jsem si vezla cervenou karkuli v kalhotkach 😖 😖
docist to je nad moje sily, tak se omlouvam, pokud se budu ptat na neco, co tu bylo probirano.
V sobotu jsem zacala stimulaci na IVF, po spreji do nosu se mi vzdy udela desne spatne. Ten zajim clostikem. A vecer jsem si do speku pichla 225 ml Merionalu. Kdyz jsem si ho pichala, tak milacek utekl z mistnosti. Kdyby si to mel asi pichat on, tak dite nikdy mit nebudeme, chlapi jedny zbabely 😀

danny38
4. čer 2012

@sophie32 Já bohužel pracovat potřebuji, takže pokud mi doktor neřekne, že bych měla zůstat doma, budu dál chodit do práce 🙂 Nemám fyzicky náročnou práci, takže je to v poho 🙂

marmina
4. čer 2012

@rox vítej doma, škoda že to nevyšlo a navíc ti to zkomplikovalo dovolenkování. Máš zvláštní kombinaci léků, tak se drž!

danny38
4. čer 2012

@rox Chlapi jsou hrozné bačkory 😀 Tady je vidět, jak jsme mi ženské odolné 🙂 Ten sprej to máš Synarel? Pro mě to bylo akorát vždycky chvilku nepříjemné, protože jsem cítila v nosu ocet, ale pak mi to už ani nepřišlo 🙂

rox
4. čer 2012

@marmina myslis ze ta kombinace je divna?? No ja bych se ani nedivila, i ten dr je divnej 😀
@danny38 ano Synarel - no me se po nem zamota kebule jako bych byla zfetovana a behem chvilky se mi zvedne zaludek. Sice neblinkam, ale pocity nic moc teda......

danny38
4. čer 2012

@rox Ty brďo, tak na mě to naštěstí takhle neúčinkovalo, na kolik dní to máš?