1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
29. čer 2012

@kive76 od toho nas doktor odrazoval prej to muze ohrozit embryo a to muze pak umrit

pawlla
29. čer 2012

@kive76 jsme totis chteli vedet jestli embryjko co si dame je geneticky v poradku ale odradili nas od toho tak nevim no

kive76
29. čer 2012

@pawlla aha,, tak to jsem netušila..a byla jsi předtím s přítelem na genetice ?

pawlla
29. čer 2012

@kive76 jo jo ame vsechna vysetreni ktere se daji udelat 😀 Pac u nqs nezjistili zadnou diagnozu.... Je to prej dobre u paru kteri maji opravdu hodne spatnou genetiku ale je to velke riziko pro embryo

kiwisek
29. čer 2012

@rory_g když je dobrý spermio, tak by to třeba mohlo klapnout...
testit nevim... jelikoz mam v brisku jen 3 denni bublinky, tak bych mela testit asi nedriv 10 -11 den? premyslim o pristi nedeli 8.7... je tezky to vydrzet.. ale asi chci byt co nejdele v nadeji 😉

rory_g
autor
29. čer 2012

@kiwisek no to je rozumné, ta příští neděle, nejen kvůli naději 🙂 10 dní od KETu je nadějné, to je v podstatě 13DPO 😉
Mm má super spermio, chyba je asi ve mě...jen doktoři říkají, že "tím to není", ale já si myslím, že všechny moje neduhy dohromady prdelkovi asi brání..

kiwisek
29. čer 2012

@rory_g chyba není v nás, ale v okolnostech!!! 😉 kdbyby tak šlo o zásluhy... 😎

zaneta2
29. čer 2012

@pawlla tak toho se nejvíc bojím, že se cokoliv stane. bohužel to nikdy nevíš a asi to nejde ani ovlivnit. řekli ti proč se to stalo?

pawlla
29. čer 2012

@zaneta2 rekli ze to nejde zjistit ze se to stava v 15% pripadu byla jsem z toho hodne spatna .... Ale jak rikas neovlivnis to vubec nijak byla jsem doma odpocivala a skoro nic jsem nedelala a pak z niceho nic krev no des ale rikam si ze lepsi takhle na zacatku nez pozdeji kdyz uz by bylo mimi velke

pawlla
29. čer 2012

@rory_g jak dlouho mas vlastne po te inseminaci? Kdyz ma manza dore spermio tak by to mohlo vyjit hlavne neztracej nadeji 🙂

zaneta2
29. čer 2012

@pawlla ikdyž je to strašné tak máš určitě pravdu. je to i pro tělo lepší než dojít o mimi v pozdějším stádiu. obdivuji tě že jsi tak statečná a jdeš do toho znovu. ale asi je to lepší než nad tím pořád přemýšlet. od et a vlastně pořád mám strach když jdu na wc, jestli tam dole něco nebude. prostě ten strach budeš mít pořád. ☹

rory_g
autor
29. čer 2012

@kiwisek jo to je pravda, o těch zásluhách 🙂
@pawlla já byla na 4IUI před IVF, teď abychom nelenili, tak jsme IUI zkusili...byla jsem 19.6. 😵

pawlla
29. čer 2012

@zaneta2 bylo to hrozne chtela jsem to vzdat ale moc to mimi chci tak do toho jdem znova ale budu mit asi velkej strach pokazde jak budu na wc a taky ranni vstavani z postele aby tam nebyla krev ..... Po tom jakou krvavou spoust jsem videla nez jsem vubec dojela na pohotovost a to je autem od nas 5 minut, byla jsem doma sama jen s malou tak jsem musela jeste ridit no des uz jsem o tehotenstvu nechtela slyset .ale clovek si to nesmi tak pripoustet proste ted to vyjde verim tomu miminka budou silne

zaneta2
29. čer 2012

@pawlla každopádně to musí být fakt strašné. ani si to nedovedu představit. nevím jestli bych byla schopná do toho jít, časem možná ano. je jasné že na špatné věci nemůžeme myslet. koupila jsem si v sobotu první body pro mimčo/mimča 🙂 prostě jsem chtěla mít pocit že něco mám, takový jakoby důkaz těhotenství. cítila jsem to tak. bohužel někdo je toho názoru že je to ještě brzo a že věří na pověry. podle mě je to jedno, pokud se něco má stát tak se to stane a to buď hodně brzy nebo klidně i během celého těhu nebo co je asi nejhorší při porodu nebo po něm. nemůže to přece ovlivnit kus látky 😉 a nevím jak to dělají maminy, které mají doma věcičky po prvním dítěti. to by museli všechno vyhodit aby se vyhnuly pověrám. budeme teda myslet pozitivně a na to, že nám to oběma dobře dopadne a budeme se brzo těšit na naše miminka 🙂

pawlla
29. čer 2012

@zaneta2 ja na takove povery taky neverim jen kocarek jsem teda pri prvnim tehu kupovala az po porodu ale to proto ze jsem se nemohla rozhodnout a pak uz jsem to nestiha 😀 no nedokazu si ani predstavit jake to musi byt prijit o mimi v pokrocilejsim stupni tehotenstvi. Ale uz na to nemyslim snazim se myslet na mimi chtela bych dvojcatka 😀 at je veselo

strapula
29. čer 2012

@zaneta2 mas pravdu, vobec netreba verit poveram!! ja som mala kamosku,ktora si kupila nejake vecicky a este vobec nebola tehotna 🙂 bola toho nazoru ze treba pozitivne mysliet a nakoniec o par mesiacov naozaj otehotnela a doma ma zdraveho chlapceka 🙂 ja si tiez myslim,ze je dobre sa naladit pozitivne a aj to malicke to potom bude citit🙂

zaneta2
29. čer 2012

@pawlla kočárek plánuji kupovat určitě později, hlavně pokud by to byla dvojčátka, tak to není sranda na finance a budu muset hodně vybírat a šetřit 😀 jinak my si dali dvě embrya a pevně doufám že to budou dvojčátka 😉 pořád jsem přemýšlela kolik, bylo to pro mě nejtěžší rozhdnutí v životě. hodně dlouho jsem chtěla jenom jedno, i doktoři mi to doporučovali, že jsem mladá a druhé budu mít, že jsou to rizika atd. ale prostě když už jsme do toho šli, nestálo to málo a všechno to s tím spojené, tak jsem prostě zvýšili šanci 🙂 a teď postupně od ET bych chtěla dvojčátka čím dál víc 🙂 i holky tady psali že to podle testu vypadá nadějně. tak proto jsem tak strašně zvědavá a nedočkavá na první utz. 🙂

zaneta2
29. čer 2012

@strapula pověry nebrat 😀 jak píšeš, když jsi pozitivně naladěná a v pohodě, tak je to jedině dobře pro mimčo. a stresovat se tím že se něco stane nebo že je něco v nepořádku nemá smysl. stejná každá strach máme, ale nesmí se to přehánět. zrovna včera jsem se rozplývala nad oblečením na netu, smála jsem se u toho a bylo mi tak fajn. než řešit co když to bude špatné a co pak 🤐 to fakt ne

strapula
29. čer 2012

@zaneta2 to je mile,aj ja si obzeram male vecicky a mm ma nevie od toho odtrhnut🙂))

pawlla
29. čer 2012

@zaneta2 jo taky jsme meli dve bublinky a ted taky pujdem do dvou znacne to zvysuje sance a dvojcatka bych chtala ale jako i za jedno mimi budu moc rada uz aby se to hejbalo a aspon neco se delo

zaneta2
29. čer 2012

@pawlla taky bych nakonec byla ráda za jedno, ale když by to šlo tak radši dvě 🙂 čekání je nejhorší na tom všem. mám poct že pořád na něco čekám ☹

pawlla
29. čer 2012

@zaneta2 no jo vsak porad na neco cekame a to ja jsem od prirody netrpeliva ale to vse cekani kolem ivf mi dava pekelne zabrat teda

mmirunda
29. čer 2012

Ahojte holky, jsem tu. Tak dneska jsme byli v Caru pro injekce pro Martina. Bude si píchat Pregnyl. teda já mu to budu píchat 😀 😀 každej pátek. ž tu první jsem mu píchala před sestřičkou a užila jsem si to 😅 😅 . Kdyby jste viděli jak zdřevěněl, když mu sestra řekla že to bude do břicha a že mu to píchnu já 😀 😀 to byl pohled pro bohy. Je to ale takhle jednodušší, když mu to budu píchat já doma, než kdyby tam každej týden musel jezdit. A hlavně aspoň to taky nemá úplně bezbolestné 😝

strapula
29. čer 2012

@mmirunda 😀 tak schuti som sa zasmiala...to su presne chlapi, len aby sa s nimi nic nerobilo a vsetko si to odkrutila zena 🙂

mmirunda
29. čer 2012

@strapula Víš jak bylo mě? Vyloženě jsem si to užívala 😀 😀

zaneta2
29. čer 2012

@mmirunda ahojky, a proč si to nebude píchat sám? taky by si to užil 🙂 jako my všechny. 😀 ten jeho pohled si dovezu představit 😀 oni chlapi si myslí že je to nic, když jsme pak po ivf rozpíchané jako jehelníček a to zepředu i zezadu 😀 ať si to užije, nebo spíš ty 😉

mmirunda
29. čer 2012

@zaneta2 Já si to rozhodně užiju a sám on nechce. Měl na výběr buď mě a nebo sestřičky v CAR tak si vybral mě 😀 Ale víš jak bude to jenom jednou týdně, já si to užiju mnohem víc, ale to neva, aspoň nějaká náplast 😉

zaneta2
29. čer 2012

@mmirunda 😀 určitě zvolil správně. tak jednou týdne není tak hrozné, to když máš každý den a ke konci dokonce dvě denně to je horší 🙂 aspoň se to naučíš míchat a chystat a pak ti to půjde jako po másle 😉 no nic jdu se zbalit na wc a hurá domů 🙂 zas tak hurá ne, budu jako vždy uklízet ☹

marmina
29. čer 2012

@dadenka111 no krása, sílí to sílí 😵 😵 😵
@rory_g ty jdeš 4.7. na krev? a nebudeš testit nejdřív doma, přeci jen je to dobrodružnější 😉 neboj se, jestli nekrvácíš, není nic ztraceno!

mmirunda
29. čer 2012

@zaneta2 Tak na sebe hlavně buď opatrná. Já mám dneska odpolední až do osmi a zítra mám dvanáctku, tak se mi strááááášně chce ☹ Jojo všechno si na něm nacvičím a pak mi to půjde samo 😉 Ale nevím nevím, jaké to bude píchnout do sebe 😖