1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
12. črc 2012

@zana21 ahoj, teda to jsou šílené nervy, ale // to jistí, buď klidná! Zrovna jsme přišli, musím synka pochválit, nečekala jsem to, ale ani nezabrečel! Když jsem viděla, tak tam tou silnou jehlou loví neviditelnou žilku, nevěřila jsem, že nabere a kdyby to byla moje ruka asi omdlím 😝 Za odměnu dostal velkého meruňkového brumíka 😉 Dneska už je zase bez teplot, za to mě je pod psa. Tak dlouho jsem malovala čerta na zeď až se mi to podařilo. Přes noc mi otekl krk, nemůžu polykat, horečku nemám,ale jsem jak zmlácená, začíná mě bolet celý člověk a je mi zima. Vypadá to, že mě na tu hydrolaparku v úterý nevezmou ☹ . Ještě není jisté jestli je to angína, ale vzhledem k tomu, že ji manžel zrovna prodělal, asi se mě potvora taky chytla. Já už ani nevěřím, že na to 2.ivf někdy půjdu 😒

pawlla
12. črc 2012

@mmirunda noo citim ho porad ale s tim jake jsem mela krece u toho krvaceni predtim po te HA mimo cyklus se to neda srovnat tohle je uplne pohodicka

mmirunda
12. črc 2012

@marmina nevěš hlavu, uvaž kolem krku priesnitz, cumlej Strepfen a pij teplý čajíček. Pokud krk bolí hodně k Strepfenu přidej i Bioparox, věřím že do neděle se ti to podaří zvládnout 😉

rory_g
autor
12. črc 2012

@bes22 ahojky, já jsem na úp...ale myslím si, že Tě nechají, minimálně do testu a věřím, že potom i dál 😉
@zana21 to je hrůůůza 🙄 Ale dnes pomažeš hezky za mnou do spodní části tabulky 😵
@radina určitě to nevadí, já také jednou takhle vyplácala, protože jsem tam měla bubliny, které nešly vůbec ven 😉
@mmirunda ahoj kočí, tak jak doma? Lepší?
@danny38 těším se na další fotečku 🙂
@marmina zkus kloktat sůl a udělat si zábal na krk, třeba to pomůže budeš moct na hydro...Malý je šikulka 😵

radina
12. črc 2012

@rory_g uff, super ! chce to prax 😀

marmina
12. črc 2012

@mmirunda @rory_g díky, krk od rána chladím,uvidíme...

mmirunda
12. črc 2012

@rory_g Ahojky zlato, no vypadá to, že milostpán se se mnou konečně začal bavit, ale tak zadarmo mu to nedám, budu ještě dělat trošinku ofuky 😀 😀

mmirunda
12. črc 2012

@marmina no sice studený pomáhá, ale ať si neuženeš ještě něco horšího 😉 Dej na radu "skoro" doktora 😀 😀 Ty první dny jsou nejhorší tak se to snaž zastavit ať nemusíš brát ATB ☹

mmirunda
12. črc 2012

No nic, musím jít zase do té práce 😠 😠 už abych mohla být chvíli doma ☹ mějte se tu, nakouknu na Vás, když nebude moc lidí

radina
12. črc 2012

Dievcata, aj vam niektorej dali pri stimulke anopyrin 30 mg.?

zana21
12. črc 2012

@marmina Tak to máte doma vážně šikovnýho chlapa 🙂 No, hlavně se začni kurýrovat a odpočívat. Neboj, určitě se nic neposune, nesmíš si to připustit Držím palečky, ať jsi brzo fit 🙂
@rory_g Doufám v to, pořád si říkám, že krev je to důležitý, zda je vše v pořádku. Prosím prosím, ať máme hezkou hodnotu 🙂

rory_g
autor
12. črc 2012

@mmirunda no to mu to ještě hezky osol 😀 Když je takový osol 😀 😀
@zana21 budeš mít obrovské hCG!!!
@radina nedali, nemáš něco se srážlivostí krve? On se dává na ředění 😉

malinka_02
12. črc 2012

Ahoj holý včera se mi vybil mobil a pak už se mi nechtělo v noci dočítať..
@pawlla mě mm taky furt říká že to moc řeším a že sem se na to moc uplynula a co až to nevyjde že se slozim ..a mě zas mrzí že on to tak moc neřeší..

@zana21 tak ty furt čekáš ?Moc držím palce!
@mmirunda tak chlap furt nic?

pawlla
12. črc 2012

@malinka_02 no prve on to taky moc neresi to me stve ne ze by se nezajimal to ne ale mi furt rika ze jsem se na to moc upnula no a kdo ne to ani snad jinak nejde

dadenka111
12. črc 2012

@radina Ahoj, ja som doslata Augmentin (sirokospektralne antibiotikum). Papa sa to vecer pred punkciou a este rano. Nieco ako prevencia proti infekcii. 😉

malinka_02
12. črc 2012

@marmina jejky tak se nádobu lekama kup stopangin a pomeranče !
@radina já mám anopyrin 100 ale beru jen pulku. je to kvůli tomu že mi na genetické vyšli špatně trombofilni mutace a..
@zana21 to víš máš tak vysoký HCG. že to furt ještě počítají 😀

saraha2
12. črc 2012

@mmirunda teda na vás ty hormony nějak působí,že máte dusno doma...já ted přijela z caru a myslela jsem,.že budu píchat opět 8dní,jako posledně a nee ☹ ještě jsem dostala recepis na 8 krabiček fostimonu a ještě dnes a zítra budeme píchat.jenže jsem s tím nepočítala,takže jsem neměla u sebe jaksi tisíce,tak mě léky dali oni a že to v pondělí vyzvednu a vrátím..tákže..jsem to propočetla a za léky jsem dala víc,jak za puregon..je teda fakt,že mám od začátku větší dávky,než posledně,takže nevím,kdybych píchala puregon,na jakou částku bych se ve finále dostala..co se tebe chci zeptat je:dali mě v caru 8krabiček toho fostimonu..a na nějakých je cena 428kč a na nějakých 375kč..ale je to stejná dávka,takže nechápu ten rozdíl v ceně..když jsem ty 2balení vyzvedávala v lékárně v pondělí,tak jsem platila cca 750kč..takže odpovídá ta menší částka..netušíš prosím za kolik je fostimon u vás pregnyl bude v sobotu ve 21hod a OPU v pondělí!!opět jsem to na ultrazvuku počítala a je tam těch 11kousků,ale rostou,protože v pondělí byly od 6-11,dnes 10-15..endometrium bylo 7,dnes 10..

malinka_02
12. črc 2012

@dadenka111 a kvůli čemu?Mě to dali na mocak minulé..
@pawlla mě to taky jinak nejde..už rok a půl žiju jen pro mimčo. tak jak to nemám řešit..

Holky potřebuju poradit..V čáru mi řekli že se pícha od 2 DC..Když se mrcha spustí až odpoledne že je to 0 DC a mám počítat za 1 DC až další den..Já už 3 dny spaním ale slabé spíš jen když se utrum po wc..Dnes ráno křeče dosáhli naprosto maxima a je mi blivno.Ráno po wc krev už červená na papíře pak zas nic.Teď sem byla kolem 10 2x na wc a už i krev během curani pak při úterní dost, ale pak zas ne úplně moc tak já sakra nevím..Je to MS nebo teprv silný splnění.A když se to odpoledne rozjede mám teda pichat už zítra nebo dnešek počítat za 0?? Když začnu dřív tak je to lepší než později ne?

saraha2
12. črc 2012

ale pevně věřím a doufám,že když už musím píchat déle,tak budou vajíčka lepší kvality a třeba se nám lépe oplodní...takže OPU vyjde na 14tý DC.

saraha2
12. črc 2012

joo!!a včera jsem to asi zakřikla,že mě nic není,protože asi hodinu na to jsem začla cítit břicho a cítím ho dál,že se tam něco děje a jsem nafouklá,jak balon ☹ a doktor říkal,že mám mít klidnější režim..tak budu lenošit 😉

strapula
12. črc 2012

@marmina to ma mrzi,snaz sa oddychovat a podla moznosti lezat a snad to pomoze...

saraha2
12. črc 2012

@jankaknm prsa teda nic..nebolí..ale to bříško už začlo..je to jako kdybych tam měla kámen a tahala ho sebou ☹ myslím půjdu zalehnout 😀 😉

zana21
12. črc 2012

@rory_g
@malinka_02 Tak stále čekám, mají nějaký výpadek mezi laboratoří a jejich systémem. Achich ovej 😲

saraha2
12. črc 2012

@zana21 jsme tady napnuté a zatím nic????

saraha2
12. črc 2012

@zana21 já jim dám výpadek!!bych tam na ně vlítla!to je jako naschvál,že?ale neboj..kdo si počká,ten se dočká..takže budeme trpělivě čekat s tebou 😉

strapula
12. črc 2012

@zana21 to je strasne,kazda minuta trva vecnost,ze?? ☹

zana21
12. črc 2012

@malinka_02 Pokud už jsi měla krev na papíře, tak bych brala, že jsi 1 DC. Tak to mi to alespoň říkal dr v car, kde jsem byla před tím 🙂
@saraha2
@strapula Holky, už mi to vážně jako věnost připadá a to nemluvím o tom, že pracovní soustředění je u bodu mrazu 🙂

strapula
12. črc 2012

@zana21 viem si predstavit,ja by som ani do prace nesla 😎

rory_g
autor
12. črc 2012

@zana21 nééééééééééééééééééééé 🙄 to je dobááá to asi nemůžou přečíst tu hodnotu 😀

rox
12. črc 2012

@ramdy Ja si taky myslim ze je vetsi sance se dvema - kolikrat se uchyti ze dvou jen jedno ze jo? Ta sance na dvojcata je jen 20%. Ale kdybych byla pres pojistovnu tak jdu do jednoho, at mam o jeden pokus vice, a naposledy bych tam nechala soupnout dve. Ale tim jak to platim vse sama, tak se snazim maximalizovat sance.
@absti Mozna to je norma toho, ze z tebe neco vydolujou a oplodni, ze to neni uplne naprd 😉
@bes22 My\slim ze bys mela jit na PN a nebehat mezi stolama, to je dost riskantni a namahava prace.
@radina nevadiiiiiii 😉