1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
12. črc 2012

@saraha2 @rory_g @pawlla řeknu vám, že to bylo legrační jak tam sebou házelo a mávalo těma ještě ne úplně vyvinutýma ručkama a nožkama 😀

martina_81
12. črc 2012

@rox tak to je síla. Po mně občas chtějí ten poplatek 30 Kč,ale taky ne vždycky,tak nevím. Ale když je to jen těch 30 Kč,tak to ještě jde. Ten UTZ si pak jako musíš platit sama???

rox
12. črc 2012

@martina_81 To uz jsem byla tehu, a stara koza k tomu 😀 , takze to pojistovna neproplaci a musela jsem si ukon hradit sama. Jinak to je v cene toho cyklu. Takhle mi to bylo vysvetleno. Asi tak, aby jim tam necajdaly tehule a chodily za 30 kc ke svemu dr. Jinak to taky nechapu.

martina_81
12. črc 2012

@rox teď to nějak nechápu,promiň,že se tak blbě zeptám,ale Ty teda už nějaké dítě máš nebo se pak něco pos*alo? 😖

rory_g
autor
12. črc 2012

@danny38 moc zááávidím a mooooc gratuluju 😵

danny38
12. črc 2012

@rory_g Brzy uvidíš svého drobka a já už se teď těším na fotečku, kterou nám sem dáš 😉

strapula
12. črc 2012

@zana21 gratulujem!!!!!! a velmi sa tesim!!!! 🙂

kuspitka
12. črc 2012

ahojte.chcem sa opyzata kolko embrii ste si dali vlozit?

evikj33
12. črc 2012

@zana21 Moooc gratuluju 🙂 @danny38tobě taky velká gratulka k dnešní kontrole jen tak dál. 🙂

danny38
12. črc 2012

@zana21 Stále raději potichu moooc gratuluji 😉

radina
12. črc 2012

@malinka_02 Ahoj, ja som pred mrchou spinila cca tyzden, lebo som brala antikon. vyse mesiaca. V sobotu som ju vysadila, v pondelok som mala dost silne spinenie s tmavou krvou aj na wc papieri, mrcha sa spustila poobede v utorok aj ked nie silna ale uz jasna cervena farba, v stredu poobede som dostala prvu injekciu. Dr. mi najskor tvrdila v stredu rano, ze az streda je 1.den, ale potom poobede po odobrati cysty dosla za mnou, ze si mam ist dat pichnut. takze ja som prakticky zacala pichat mozno aj trosku skor. Cize som to mala s mrchou velmi podobne ako ty 🙂

martina_81
12. črc 2012

@kuspitka ahooj, my si nechali zavést 2,ale nezadařilo se nám. A teď jdeme na KET a zase do dvou! 😀

nemorosis
12. črc 2012

@rory_g Ahojky rory, koukám, že jdeme na UTZ ve stejný den, tak si budem držet palce! 🙂
@saraha2 Však jo, je super, že takové diskuze jsou. Hlavně se můžeme podpořit a to dělá hodně. 😉
@mmirunda No právě proto píšu, že ty orientační ceny jsou na nic, protože se pak holky můžou zbytečně stresovat nebo mít špatný pocit, že platí až příliš, a přitom je právě během IVF nejdůležitější pohoda. 😉

zaneta2
12. črc 2012

zdravím holky, tak dnešní utz byl velice úspěšný. nakonec se nám podařily dvojčátka 🙂 jsme moc šťastní 🙂 všem co jste na začátku nebo už čekáte na testík držím palečky.

nemorosis
12. črc 2012

@zaneta2 Jéé, to je tak krásná fotka!! Moc k oběma miminkům gratuluji! Už teď jsou nádherní! 🙂

martina_81
12. črc 2012

@zaneta2 já už jsem nahlížela do alba,takže jsem fotky viděla všechny, jsou úžasný. 🙂 🙂 Moc gratuluju. 😉 😉

pawlla
12. črc 2012

@kuspitka ahoj my si nechali vlozit dve blastocysty bohuzel to nedopadlo a ted jdem zase do dvou 🙂

pawlla
12. črc 2012

@zaneta2 fakt uzasne zavidim 😀 a moc gratuluji ta fotecka je opravdu nadherna az mam v ocich slzicku

malinka_02
12. črc 2012

@martina_81 právě tam teď nikdo nepíše že to vyšlo..A to bere od začátku cyklu?
@danny38 to je super krasne zpravicky ..

Holky mám blby dotazy ale bolí mě strašné hlava myslíte že se může během stimulky ibuprofen? Beru i anopyrin na srazlivost ..A druhej- pijete během stimulky kontryhel na sliznici ?

ramdy
12. črc 2012

@sheronka já je měla jen 48hodin, tak jim musím dát ještě čas, ale to čekání je děsné

ramdy
12. črc 2012

@zaneta2 jéééé moc ti gratuluji, to je nádherný, tak ať se jim daří co nejlépe a tobě taky 🙂

malinka_02
12. črc 2012

@radina mě se rozjela ve 13 úplně naplno ale už ráno hodně červené tak beru dnes za 1dc..
@zaneta2 ježíš to je nádhera!!! Strasne krasne! Gratuluji!

ivapo
12. črc 2012

@danny38 ti povídám i ... Já nic neplatila!!!

marmina
13. črc 2012

Ahoj holky, udělala jsem Vám novou tabulku a oznamuji, že je ode mě poslední. Věřím, že se některá z Vás této milé povinnosti ráda ujme 😉

Včera večer jsem musela na pohotovost, mám angínu a na hydrolaparku jít nemůžu. Rozhodli jsme se s manželem (po dlouhém rozhovoru) 2.IVF odložit na neurčito. Chtěla bych se teď maximálně věnovat Ondrovi, našemu jedinému štěstíčku. Nezlob te se na mě, že utíkám, ale potřebuji si pročistit hlavu a dát celkově zdravotně dohromady, odpočinout si od všech vitamínů, hormonů a léků.

Všem snažilkám přeji vytoužené // a těhulkám pohodové těhotenství a krásná a zdravá miminka. Určitě se na Vás ještě přijdu podívat 😵 😵 😵 Papa, holky moje!

Vítám mezi námi další děvčata 😉
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k., TP 19.1.13
@zuzij (Pha Podolí) právě stimuluje, OPU čt/pá

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF
@ramdy (Iscare Pha) 1.IVF červenec/12 – 2.7. ET (2 E), zamrazeno nemá
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 4.7. první včelka - 2.IVF, 11.7. UZV – koncem týdne OPU
@strapula (Iscare BA) 13.7. konzultace 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 9.7. konzultace 2.IVF – vše připraveno ke startu
@malinka_02 (Pha Podolí) čeká na MS pak stimulace na 1.IVF
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúsp.), 16.7. konzultace 2.KET
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 26.7. konzultace KET
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET srpen
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno nemá

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! – blahopřejeme!!! 😵 😵 😵
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, 12.7. UZV – vše v pořádku, miminko se má čile k světu 🙂 , 2.8. screening
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV – čeká dvojčátka – gratulujeme!!! 😵 😵 😵
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – výsledky screeningu
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 9.7. oficiální potvrzení těhotenství, 24.7. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ

ramdy
13. črc 2012

@marmina přeji tu ať se ti vyplní vše co si přeješ a hodně zdravíčka

chmurkaxy
13. črc 2012

@marmina Marmi, budes mi chybat, uz som si tu na teba tak zvykla 🙂 ale chapem rozhodnutie, oddychni si, nacerpaj sily a dufam, ze nam sem len prides o par mesiacov napisat, ze dievcata, toto je specialna tabulka s tehu bacilmi pre vsetky 🙂) dakujeme za vsetko, ako si sa o nas starala a tak.. a nech ta tvoji dvaja chlapi doma posluchaju :* pekny zivot zelam 🙂

mmirunda
13. črc 2012

@marmina Ahojky beruško. Chápu Tvoje rozhodnutí a držím Ti moc palečky, ať vše dobře dopadne, ať načerpáš sílu a hlavně ať jsi šťastná. Budeš nám chybět ♥♥♥

kive76
13. črc 2012

@marmina ahojky, přesně tak budeš nám chybět 😔

danny38
13. črc 2012

@marmina Marminko, budeš nám tu všem strašně moc chybět, ale i já chápu tvé rozhodnutí. Takže teď zamáčknu slzu a budu se těšit na tvůj návrat 😉 Brzy se uzdrav a užívej malého 🙂
PS.: Dej o sobě občas vědět, ať víme, že jsi v pořádku 😉

saraha2
13. črc 2012

@zaneta2 obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!