1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
15. srp 2012

@kive76 Já jsem zatím v práci, ale od příští středy mám dovolenou do konce srpna a pak budu od září na neschopence a v klidu doma. Vůbec mě tady nešetří ☹ a je jim to fuk. Honem na mě, abych toho co nejvíc udělala, ještě než odejdu 😠 😠 Už toho mám dost. A zvládnout se to dá, ono to nebolí, jen se mi děsně klepou ruce ...

mmirunda
15. srp 2012

@pawlla Já bych si ten agolutin sama nepíchla, na to nemám. S tou malou jehličkou to zvládnu, ale s tou velkou krávou prostě ne ☹ Budu to muset nějak potom vymyslet

mmirunda
15. srp 2012

@danny38 Snažím se, zatnu zuby a dám to 😉

mmirunda
15. srp 2012

@ivapo Noooo porod, to bude jiné kafe 😀 😀 tohle je proti tomu asi procházka růžovou zahradou 😀 No jo já to dám .... musím .... tak to dám. Díky za podporu

mmirunda
15. srp 2012

@fionna Hezká jsi slepička 😉 a neboj ono to už do září uteče 😉

pawlla
15. srp 2012

@mmirunda no jo ja bych si to taky sama nepichala ale musim chodit kazdej den k doktorce pul hodina cesty jeste s malou a tam cekat nainjekci kdovi jak dlouho a ditetem v cekarne plne nemocnych a o vikendu to same a jeste 90 kc za pohotovost to se mi fakt nechce taky jsem myslela ze to nezvladnu ale nic jineho mi nezbyvalo

pawlla
15. srp 2012

@mmirunda no ja si to picha do stehna sestricka mi ukazala jak na to tak aspon nemusim s tou jehlou sermovat u zrcadla 😀

mmirunda
15. srp 2012

@pawlla jsi vážně dobrá, já to fakt nedám ☹

pawlla
15. srp 2012

@mmirunda tak ja jsem uplne u te prvni i jekce brecela ale rikala jsem si bud budu hystercit hodinu a stejne si to pak budu muset pichnout nebo si to pichnu a hotovo a nebo nepichu a nebude mimi tak jsem si to tam vrazila a bylo 😀 ale kdyz mas doma manzu ktery ti to pichne tak to samozrejme pohodlnejsi ale ten muj doma prave vubec neni a vidi jen malou jehlicku a uz omdleva takze stejne by to nedal 😀

mmirunda
15. srp 2012

@pawlla tak můj chlap to taky nedá, holt zapojím švagrovoou nebo mamku, jinak to nepůjde ...

pawlla
15. srp 2012

@mmirunda no jasne ja tu blizko nikoho nemam prave to bych musela jezdit kdovi kam a s malou na krku nekoho budit kazde rano v 8 no nevim kdo by byl ochotny 😀 dneska jsem si pichala prvni ..... No nez si zase zvyknu ..... Ale prijemne to neni jeste ze mi to stehno neni videt pac za par dni budu vypadat jak fetak 😀

malinka_02
15. srp 2012

@pawlla no kamaradka si pred tim nez se rozhodla otehotnet nedosla ani na gyndu, nasli ji nalez na cipku a to cekala druhe obe na prvni sex tak pry ze kdyztak o to prijde a dalsi vyjde hned..taky mi bylo do breku..
@janulkaa23 drzim palce!
@danny38 bohuzel kdyz sem v praci do 7 tak i slunicko je mi prd platny..
@kive76 jo tak to ja posloucham v praci porad!

malinka_02
15. srp 2012

@mmirunda ja taky musela vsechno pichat sama..t moje babovka by to nezvladla..

mmirunda
15. srp 2012

@malinka_02 jak to tak vidím, všechny doma máme bábovku, krom @saraha2

pawlla
15. srp 2012

@malinka_02 to je hrozne jak si nektere zeny niceho nevazi ani si neuvedomuji ze pak to treba nemusi jit tak snadno no ldyz to jdna prvni vrz tak si toho pak lidi nevazi a berou to jako samozrejmost z toho je mi do breku ☹

strapula
15. srp 2012

@pawlla miliony zien na svete ide denne na potrat, miliony zien svoje dieta odhodi do smeti alebo necha len tak na ulici,miliony zien na svete da svoje deti na adopciu lebo ich nechcu,ale my patrime do skupiny milionov zien na svete ktore bojuju o novy zivot a moznost porodit drobcekov!!!!! a ja verim ze nam bude dopriate 🙂 mozno to nevyjde na prvy,ani druhy a ani treti pokus,ale urcite sa to podari!!!!

malinka_02
15. srp 2012

@mmirunda 😉
@pawlla no nejhorsi ze zrovna tohle je super holka, hodna a proste skvela ale proste povedlo se a ona jak je furt optimisticka tak rekla tohle a neuvedomila si to..

lenkavav
15. srp 2012

saraha2 a evikj33 ked ste spinili bolelo vas aj v podbrusku? resp. ja mam taky pocit ako keby prichadzala menstruacia. No spinim uz 4 den a stale je to rovnake, len pri toalete, nie je to ani na vlozku, no teraz mam take pocity, ako keby mala prist mrcha. Kedy ste si robili testy? zajtra je 10. den po et, tak zvazujem, ci si ho spravit, ale normalne sa bojim. Bojim sa sklamania. A k tomu vsetkemu ma prist zajtra na navstevu sesterka, ktora mi pride oznamit, ze je v 4. mesiaci. A podarilo sa im to na prvy sup! Este vacsia depka!

lenkavav
16. srp 2012

test s citlivostou 25 negativny. ani duch...

saraha2
16. srp 2012

@lenkavav já testila citlivostí 10 a byl tam duch..

fionna
16. srp 2012

@lenkavav Na 25 je moc brzy.Musíš 10-tkou. Hcg je ještě nízké, jestli jseš těhulka, tak ti to na 25 neukáže. Tak jak píše saraha2 , kup si 10.

saraha2
16. srp 2012

@mmirunda Dobré ráno všem! no to víte... 😀 já jsem srajda veliká!ale nevěřila bych,že manžel bude takový píchač 😀 mu spíš vadí smrad..z toho mu je zle,ale krev a takový věci ne..ještě mě říkal,že to nic není,že si to klidně píchne sobě,at vidím,že to nic není 😀 😀 😀
@lenkavav já bych vyzkoušela tu citlivost 10..jsou tu holky,co měly až 12tý den ducha,ale s desítkou...mě se duch držel ještě i 16tý den!až 20tý byla dálnice...

saraha2
16. srp 2012

zítra mě čeká ultrazvuk a už mám průjem.. ☹ ☹ ☹ nervy pracují..mě ještě hrábne a bude podělaný 😒 ale manžel..ten je v klidu 😀

lenkavav
16. srp 2012

Dakujem holky, chcela som to dnes skusit, lebo zajtra moj lekar uz nerobi. Som teraz v depke, ale troska ste ma ukludnili. Od vcera vecera citim, ze sa nieco v podbrusku deje. Nemam krce ani bolesti, len citim, ze sa tam nieco robi. Mala ste to niektora? Stale spinim, no menstruacia nezacala, tak sa stale nadejam. Kupim testy s citlivostou 10 a vyskusam, ale bojim sa, tak asi az v nedelu, kedze v pondelok idem na krv. Stale sa snazim verit.....

danny38
16. srp 2012

@saraha2 Nebooooj, to bude ok 😉 Kolik jsi teď týdnů?

saraha2
16. srp 2012

@danny38 to já kdybych věděla 😀 poslední MS přišla 3.7.z toho počítání jsem magor..ale už by mělo být srdíčko,že?

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, ale mě říkal doktor, že čím vyšší citlivost na testu tím dřív to ukáže, takže to je kec??? Já totiž dostala v gennetu s citlivostí 20 a píšou tam, že to už ukáže 5-7den po oplodnění, tak nevím...dneska mám termín mrchy a zatím nic.. jen mě bolí pravý vaječník a prsa tak nevím, ale prsa mě při mrše nebolí..

danny38
16. srp 2012

@saraha2 Myslím, že by jsi měla být podle MS 6+2tt to už by srdíčko mohlo být 🙂 Já byla na UTZ někdy kolem 7tt a bylo vidět, ale v 5+4tt ho ještě vidět nebylo 🙂

mmirunda
16. srp 2012

Ahojte holky, dobré ráno. Taky je u Vás taková zima? Já asi zmrznu ☹ a odpoledne bude třicet 😠 😠

mmirunda
16. srp 2012

@saraha2 podle mých propočtů jsi 6+2tt ale nevím zda počítám správně 😉