1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
1. črc 2012

@dadenka111 paráááda, testni za 2dny.. určitě ale sílí 😉

marmina
1. črc 2012

@danny38 napadlo mě, zabraly ti nakonec ty švestky? a poradil ti dr. nějakou jinou vychytávku? Já jsem nedávno někde četla, že holkám pomáhá dětský granulovaný fenyklový čaj 😉 (ne ten v pytlíčkách)

malinka_02
1. črc 2012

@martina_81 a ten utroš a prednison se bere před KEtem nebo až po něm?
Já jdu 9.7. na UTZ a pokud nebude cysta tak jdeme do toho! MS by měla přijt tak 13-16.7. ale klidně muže být i 10.7. mám to tak mezi 24DC a 30DC a když to bude blbý tak pak pojedem na dovu k moři a oslavím si narozky v srpnu a pak až v září 😒 tak se modlím 😉 naštěstí mám ted dost aktivit, ted sme na chatě na mícháči a ve středu sem jedem s partou kamarádů, v pátek zpátky a v sobotu jdu na svatbu za svědka nejlepší kamarádce která byla před 3 lety mě.. a pak už je pondělí 9.7. 😵

ramdy
1. črc 2012

ahoj všechny, chci se zeptat, zítra si mám zavolat kvůli ET a nevím zda si nechat zavést jedno nebo dvě emrya, prosím o vaše názory. Děkuji moc.

sheronka
1. črc 2012

@ramdy Ahoj. Minulú stredu som mala ET a mám v sebe 2 bublinky 😵 😵

ramdy
1. črc 2012

Asi taky půjdeme do dvou bublinek, dvě odebrali, dvě byla plná, dvě se oplodnily, zítra máme výročí rok od svatby, tak je to třeba znamení, takže dáme dvě. Držím palce ať ti to vyjde.

martina_81
1. črc 2012

@malinka_02 tak to máš krásnej program. 😉 Ty jsi myslela asi ET ne KET,viď? Prednison jsem brala od začátku stimulace a Utrogestan od OPU. Ale jestli to má každej car stejně, to netuším. A jestli jsi měla na mysli KET,tak to nevím, protože půjdu poprvé. 🙂

verry
1. črc 2012

@martina_81 u ketu budeš taky brát prednison a utroš.... ze začátku jsem brala jen utroš a to 3x1 a ode dne KETu jsem začla zavádět 3x2 a ten prednison zas do krve, pak už se vysazuje,když se zjistí těhu.

cuddle
1. črc 2012

@verry davam prvni fotecky - zatím jen spíše letnejsi, at to nelezi pres zimu, a pokračuju az po dovoleny 😉
https://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/cuddle/

martina_81
1. črc 2012

@verry joo, s tím tak nějak počítám. 😉 Utroš ze začátku? To je od kdy? 🙂

verry
1. črc 2012

@martina_81 no, týjoo, mam cementozu... 😅 ale myslím,že asi od toho ultrazvuku, ale fakt už si to přesně nepamatuju.... to víš, dyt já už ho beru skoro třetí měsíc. A už se těším až ho vysadím.

streghina
1. črc 2012

@dadenka111 ahoj, vidím je tam, také testím jako blázen, zatím mám také slabé čárky, tak hodně štěstíčka 😉

mmirunda
1. črc 2012

Ahojte holky. Dneska celej den u vody 🙂 Brňačky, byla jsem na přehradě a je úžasnáááááááááá a dá se koupat. Voda je čistá a nesmrdí 🙂 a zvládla jsem to i já atopik, takže super. Půjčili jsme si i motorovej člun na hodinu a byla to paráda. Neuvěřitelně jsem si odpočinula ( i když jsem totál zničená z toho slunka) a hlavně jsem se opálila 😵 😵

mmirunda
1. črc 2012

@dadenka111 mě se taky ta horní zdá silnější, ale nepropadej panice, ona ještě mrška zesílí 😉 Věřím tomu 😉

ivapo
1. črc 2012

@verry ahoj.. O.k v úterý se zeptám!!!

marmina
1. črc 2012

Vítám mezi námi další zájemkyni o místo v tabulce 😉
@zaneta2 (Unica Brno) 1. IVF červen/12 – 11.6. ET (2 E), 25.6. //, 12.7. UZV - ať ti to rychle uteče 🙂

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 21.6. ET (2 E), 2.7. krev
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 21.6. ET (1 E), 2.7. krev
Dadenko, Pixie, oběma jen a jen pozitivní zprávy!!! 😵 😵 😵
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP) – přejeme úspěšný start a brzy // v cíli😉

@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, 4.7. možná testne 😉
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 5.7. test
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12, zamrazeno nemá, 25.6. ET (2 E), 8.7. plánuje testovat, 12.7. krev
@malinka_02 (Pha Podolí) 9.7. UZV – bude-li o.k., startuje 1.IVF
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 11.7. konzultace 2.IVF (srpen)
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec (DP) – za pár dní startuje s pícháním 😀
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 1.KET červen (neúspěšný), 16.7. konzultace 2.KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12(neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF (srpen)
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen, DP), 23.7. UZV
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF (srpen)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF (září/říjen)
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen (???)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, půjdete zítra domů?
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), 28.6. UZV – 7+4tt a krásné ♥, TP 10.2.13
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat (třeba @martina_81 a další😉), napište mi (nejlépe do IP).

mmirunda
1. črc 2012

@marmina opět nádherná tabulka 😉 jsi zlatá 🙂

ivapo
1. črc 2012

Ahoj koťátka!!! Bude asi pěkný deštík... To je supér.. A ted hřmí.. A u vás? 😔

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo tak my zatím čekáme na bouřk co se žene z Rakouska. Už aby tady byla, ale tipuju ji až v noci, ještě je daleko ☹ ale těším 😉

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda no ted u nás pekne leje... I bouřka.. To je šupec... Čistý vzdoušek... To je romantika...

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo my dneska měli romantiku už na lodičce 🙂 ale na bouřku se těším. Kde že to je? kde bydlíš? už chci taky déšť ☹

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda jižní Čechy.České Budějovice

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda ty Jo.. Pořádná buřina 😲

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo chcuuuuuuuuuuuuuuuu takýýýýýýýýýýýýýý 😠 😠

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda ty jsi byla poprvé na Ivf? A pujdeš znova? Jo viď?

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo já ještě nebyla 😉 Zlepšujeme spermio a to čekání mě ničí .... teď chlapovi každej týden píchám do bříška pregnyl, zjistili mu nedostatek mužských hormonů testosteronu a to by mohlo zlepšit to spermio 🙂

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo ty nejsi v tabulce ☹ jakpak to máš ty?

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda čekam na ultrazvuk a na fotku... V úterý.. A pak poprosím do tabulky... Ještě nechci předbihat.... Do 13 tt je vždy vše nejisté.. A pak snad uz nebudu tak ... Snad uz to bude dobře
E.... Uz ne spinim. Tak v úterý mi rekne víc ultrazvuk..tak ti držím palećky .. A lepší se mu to?

ivapo
1. črc 2012

@mmirunda já mám 9 letou dceru.. Před 5 lety 1 Ivf.. To jsem v 6tt potratilaa 8. 5 2hé Ivf no a jsem cca v 11 tydnu..dcera pršla pŕiozenně.

mmirunda
1. črc 2012

@ivapo zatím nevíme, teď jsme píchali první injkci, zatím bral jen vitamíny. Injekce máme ještě na pět týdnů a pak jde na kontrolní spermio a uvidíme. I když se nezlepší tak stejně od dalšího cyklu nasazuju antiko a pak už v srpnu snad stimulka a rozjede se to. Už aby to bylo.
Držím palečky, aby teď bylo všechno v pořádku. Já už bych taky moc chtěla miminko. Roky přibývají i mě i chlapovi a prostě nám ten malej červík chybí ...