1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

absti
8. říj 2012

@malinka_02
bohužel už mrazáčky nemám...☹

Holky máte někdo zvýšené NK buňky? kdy se Vám podařilo otěhotnět po užívání Prednisonu? Já ho užívám 2 měsíce a furt nic.. 😠

pawlla
8. říj 2012

@malinka_02 jo jo lezim a lezim a i na uachod se bojim jit
@pupidu diky, no jo moc klidu fakt nemam

trefulka
8. říj 2012

@absti Ahoj, jám zvýšené NK buňky, ale zatím jsem podstoupila jen 2 IUI (Prednison jsem brala vždy max. týden dopředu před výkonem a s MS jsem ho zase vysadila). A výsledek - zatím nulový.

absti
8. říj 2012

@trefulka
a můžu se zeptat jaké máš hodnoty? Já mám 18%, prednison uživám 2 měsíce v kuse a furt nic...Podstoupila jsem IVF včetně ET a KET a nic! ☹

saraha2
8. říj 2012

@pupidu ty jsi statečná!!já už se tam chystala,ale pořád mám opar,takže zatím nic a bojím ☹
@malinka_02 injekce se můžou v těhu 😉

saraha2
8. říj 2012

@pupidu ty jsi ale statečná!!já už se tam chystala,ale pořád se mě dělá jeden opar za druhým..takže zatím úspěšně bojím ☹
@malinka_02 v těhu zubaři píchají injekce..jsem to vyčetla na netu,že je to slabé,takže plodu to neublíží..

saraha2
8. říj 2012

@pawlla a jsi sama na pokoji?

malinka_02
8. říj 2012

@absti kocko ja ani zadne nk bunky zvysene nemam, prednison mi dali taky a et a ket a taky nic..nemusi se povest ani 10 ty ket.. ☹
@pawlla tak na zachod jdi v klidu ale nekde zbytecne netrajdat no..

pawlla
8. říj 2012

@saraha2 no prave ze ne je tu uplne plno vsude a ja jsem na pokoji se dvema tehilema ktere maji pred porodem a to vis moc dobre mi to nedela
@malinka_02 tady ani neni kam a sestricky by mi dali kdybych nekam sla ale nechapu to jsou tu dve pred porodem a tyvecne chodi ven kourit no des

evikj33
8. říj 2012

Ahoj Kecky 🙂 Tak mám po poradně,vše Ok ani sexovat nám dr.nezakázal,čipek drží,jen mám kapku zvolnit pro jistotu.Jinak další Kon.30.10. a to i s cukrajdou(dělá si to gyndr.sám a stihnu přitom i poradnu)Navíc mně sestra ujistila že nápoj už není taková hruza jako před 7rokama že je s příchutí citronu,jsem si oddechla.Stihla jsem si skaknout i na obočí a prdelkam jsem koupila bavlněné -Bio plenky podhlavu a par drobností v DM 🙂 @pawlla Tak hezky odpočívej 😉

pupidu
8. říj 2012

@saraha2 no moc statečná nejsu - rostlo mi to do trochu do tváře, takže jsem nemohla pomalu ani otevřít pusu...byla to spíš nutnost 😀 A co ti zabírá na opary? Já teda naštěstí ještě nikdy žádný neměla, ale kamarádka na to trpí a už je z toho nešťastná...

saraha2
8. říj 2012

@pupidu já na to trpím od mala a nemám opárek,jak ukazují v reklamě,že zabere náplast...ne na ty moje..mám to vždy ve velkém,rozhnisané,škaredé,i kožní vždy kouká,jako kdyby to nikdy předtím neviděla..takže dostanu vždy herpesin-prášky,ale ty teď nic,takže musím čekat,až zmiznou...jinak mám udělanou zinkovou mast z lékárny a až se udělá stroupek,tak bactroban-ale ten ted taky nic.. ☹

saraha2
8. říj 2012

@evikj33 tyy jsi šikulka!!tak pak musíš podrobně informovat!!!

pupidu
8. říj 2012

@saraha2 tak já to té kamarádce zkusím doporučit a snad jí to pomůže 🙂

malinka_02
8. říj 2012

@saraha2 me rekli ze v zadnem pripade ☹ ja jdu proto k zubari zitra..boli me zas zub a tak tam jdu ted kdyby nahodou ket vysel..
@pawlla to vis to sou zensky co otehotneli ani nevi jak..
@evikj33 je to je hezky..

danny38
8. říj 2012

@pawlla To jsem moc ráda Pavli, že už alespoň nekrvácíš 🙂 S tím utz mě ti doktoři štvou, nechápu proč ho neudělali alespoň už dnes 😠 To jsem moc zvědavá, co ti řeknou na ty stěry. Kdy by ti měli říct výsledky?

danny38
8. říj 2012

@evikj33 Teda ty jsi při pondělku akční 🙂 To já se snad snažím rozlepit oči ještě teď a to už jsem 3 a půl hodiny v práci 😀

ivapo
8. říj 2012

@danny38 ahooooj.... Hezky ďen ťi přeji.. Já jdu ve středu na cukr! Ty jsi vlastne u byla viď? Vysledky do tydne?

pawlla
8. říj 2012

@danny38 vysledek bude zitra delali mi to pac chcou vedetnjestli nemam nahodou neco na cipku tak jsem zvedava uvidime
@saraha2 ja na opar davam zubni pastu na noc to pekne dezinfokuje taky obcas trpim na osklive velke opary

danny38
8. říj 2012

@ivapo Ahoj, Ivuš ještě jsem nebyla 🙂 ještě je brzo, půjdu nejspíš v týdnu od 22.10. do 26.10., mělo by to vyjít, že bude mít akorát doktor výsledky až půjdu na kontrolu.

danny38
8. říj 2012

@pawlla Tak se necháme překvapit, co z toho vyleze, doufám že dobré zprávy 🙂

pawlla
8. říj 2012

@danny38 uz ted se bojim co z toho vyleze a hlavne uz jsem cela zhava ma utz abych aspon vedela ze dite je v poradku

evikj33
8. říj 2012

@rory_g @saraha2 @malinka_02 @danny38 HOlky všem moc dík,trochu jsem si oddechla,po tom bolení v podbřišku minulej tejden jsem se docela bála. 🙂 Jinak Danuš ještě jsem stihla na Revírní proplatit malemu plavání a na ČSOB s maleho urazovkou(jak měl rozseklou tu hlavu)Ale ted jde namě nějaké spaní 😅 @saraha2 Neboj určo podam info je to prej jak hodně sladká citronová voda,tak snad to zvládnem bez uhony 😀

trefulka
8. říj 2012

@absti Musela jsem to dohledat ve zprávě - 24 % NK.

rory_g
autor
8. říj 2012

@evikj33 jsem ráda, že jste v pořádku 🙂 Mě taky pořád pobolívá bříško, tak snad to bude taky dobré 🙂
@absti já měla NK 28%, brala jsem Prednison celkem dlouho v kuse, troufnu si říct 4 měsíce...i když bych asi neměla, nevysadila jsem ho, i když mi dr říkala, abych vysadila. Potom jsem si sama naordinovala sex mimo plodné dny pouze s kondomem (četla jsem to někde na MK a říkala si, že tím nic nezkazím), dál jsem brala tabletku Aspirinu denně (ředí krev, mám MTHFR a i když mi řekli jen listovku, udělala jsem si to takhle trochu po svém, jedna tabletka by mi rozhodně neublížila) a měla jsem Femibion800 kvůli Metafolinu - zase MTHFR. Nevím, jestli to pomohlo, já věřím, že jsem pro to udělala maximum a po 10. letech se povedlo "jen" IUI.

danny38
8. říj 2012

@evikj33 Teda tak to jsi toho stihla opravdu hodně 🙂 Já se tady vztekám teprve s druhou fakturou a to jich mám ještě několik před sebou a také nemám ještě uzavřený měsíc září. Doufám, že nehodím čelem o klávesnici, jsem ospalá jen co jsem dnes otevřela oči 😀
Na info z cukrovky jsem zvědavá i já 😀 Teď jsem na to koukla pořádně a půjdu tam buď 22.10. nebo 23.10. 😀

evikj33
8. říj 2012

@danny38 Tak to pujdeš dřív jak já ,nás to čeká až 30.10. No co tak schrupni na 20 a pak to pujde lépe 😀 Já jsem doma,ale vubec ti nezávidím 😔 Já bych to ve Fabrice u pásu,bez možnosti jít na WC jak potřebuju nedala,navíc o těhule v práci vubec nestojej,takže všechny ženou k dr.

danny38
8. říj 2012

@evikj33 Tak ve fabrice bych to také nedávala a bála bych se. Já jsem sice ve fabrice, ale nedělám pro ně. Jsme zaměstnanci jiné firmy a pracující lid krmíme, takže takové úžasná jídelna, kde si pořád všichni na všechno stěžují 😀 Já jsem vedená jako provozní účetní, ale říkám si, už abych byla doma 😒 Tak to jsem opět trapně přehlédla, kdy jdeš na cukrovku 😀 No, tak nejdřív nám podá info @ivapo ta jde z nás asi první 😀

malinka_02
8. říj 2012

Holky ale fakt uz se to tu zvrhlo v tehu diskusi!! 😝 😀

melisska
8. říj 2012

@malinka_02 tak rychlo naskocit na ten vlak, lebo nam ujde 😉 😀