1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
3. pro 2012

@vall83 Ahojky, moc ráda tě vidím!!!!!!!! Je mi moc líto, že nejsi šťastná v baráčku a že tě to trápí, snad se to vyřeší a budete mít něco svého, kde budete jen vy - šťastná rodinka!!!!
A s mateřskou a podobně? Věřm že ne jen Slovensko je v tomhle tak "úžasné", my tu máme taky pěkný bo...el (ať nekleju).
No, drž se, hlavně přeju pohodový porod a zdravé miminko. A zase se tu u nás ukaž!!!

pupidu
3. pro 2012

@sarah321 Mrzí mě, že to nedopadlo, ale užijte si s manželem Vánoce a do novýho roku prostě vykročíte pravou nohou a bude líp, uvidíš 😉
@dadenka111 ☹ Jak říká @mmirunda - jestli seš v současném caru v podstatě spokojená s přístupem, tak bych to tam taky ještě zkusila. Zkus třeba zjistit, které holky z koníka tam taky byly a jaké mají zkušenosti 🙂 Určitě to dobře dopadne

danny38
3. pro 2012

@zelvik Paráda, že je to ok 🙂 S tím ultrazvukem něco na tom bude, naše Anička taky dává většinou ručičku před obličej a vůbec se jí nelíbí, když jí má někdo okukovat a fotit 😀

trefulka
3. pro 2012

@zuzullik1001 Stimulovat už mám jenom tři dny a ode dneška sí píchám s gonalem cetrotide 😎 Dvojnásobná lahůdka 😀 Do jakého CAR chodíš?

zuzullik1001
3. pro 2012

@trefulka do iscare v BA chodim a ja picham od dneska cetrotide a merional..🙂 a predtym som mala puregon....a ti kam chodis ?? prve IVF?? a jake mas vajicka??kolko?

go
3. pro 2012

@sarah321 to me mrzi, myslela jsem na Tebe. Kolikaty den jsi byla dnes? Neboj , myslim , ze te budu nasledovat, citim to. Uzasny je, ze mate mrazacky. 🙂 . Uzij si krasne Vanoce a pak uz to pujde vse samo 🙂

trefulka
3. pro 2012

@zuzullik1001 No jo - 1.IVF 🙂 jezdí do Gennetu v Phe 🙂 Na dnešním UTZ bylo asi 7-8 folikulů 😎 Na puregon jsi nezareagovala?

danny38
3. pro 2012

@vall83 Ahojík 😵 No, to ti věřím, že si připadáš jako slon, ale závidím ti těch pouhých 6 kil nahoře 🙂 Když to budu počítat od stimulky tak se blížím k magické hranici 20-ti kil nahoře 😀

danny38
3. pro 2012

@dadenka111 To mně moc mrzí ☹ Určitě bych také ještě ten jeden pokus absolvovala v tom Caru kde jsi teď, tedy pokud jsi tam spokojená. Budu na tebe moc myslet a držet pěsti, aby tentokrát už to vyšlo 😵

sarah321
3. pro 2012

@go Děkuju dnes to byl 10 den.Ted si uděláme krásný Vánoce jak říkáš na chvilku to vypustíme a v lednu plní sil na další pokus. Děkuju za podporu je fajn v tom nebýt sama 🙂

go
3. pro 2012

@sarah321 ja budu testovat zitra, tak si myslim , ze v tom urcite nebudes sama 😉 . Diky mrazackum to pujde rychle a za chvilku testis znovu 🙂 . Mohu se zeptat, na krev si byla do Caru pozvana na desaty den?

sarah321
3. pro 2012

tak to ti přeju hodně štěstíčka musíš věřit do poslední chvíle🙂Byla jsem do CARU pozvaná až na čtvrtek ale dnes jsem tam volala bo jsem to dostala tak bylo jisté že už to neklapne.Tak mě paní doktorka vzala už dnes aby jsme měli jistotu a domluvili co nejdřív co dál.
Budu na tebe myslet at to vyjde 😵

sarah321
3. pro 2012

@go promin ta odpověď před je pro tebe 🙂

go
3. pro 2012

@sarah321 ja jsem dnes 7 den a prave mam take pocity a bolesti jako pred mrchou. No jo , tak budeme bojovat dal 😉

sarah321
3. pro 2012

@go ještě to nevzdávej může to být uhnízdění,pokud nezačneš krvácet nic se neděje.Jinak 7 den na testování mě přijde brzo po pročtení diskuzí bych nejdřív 10 den,je těžké to vydržet ale čím později tím líp.Zbytečně se můžeš trápit dala bych tomu ještě čas 🙂

unkarka
3. pro 2012

ahojky berušky,tak odběr mam za sebou.mela jsem 10 vajíček,ale aby vše nešlo tak hladce tak bohuzel zjistili že mám s největší pravděpodobností cukrovku ☹ takže mi bublinky nemuzou vlozit a musi je zamrazit,dokud si nedam cukrovku doporadku.Takže dáreček pod stromečkem nebude.Sem z toho všeho tak otravená.Zítra jdu na zátěžový test k dia dr tak uvidím co dal-

go
3. pro 2012

@sarah321 chtela bych byt pozitivni, ale nejak to nejde ☹ Minule jsem mela ducha uz 7 den. Uvidim, ale spis to zitra 8 den zkusim. Stejne mam pocit , ze v noci prijde mrska 😒

sarah321
3. pro 2012

@go uplně tě chápu,mě když začalo pobolívat břicho jsem už nedokázala myslet moc pozitivně je dobrý nějak jet,na nákupy, s kamoškou na kafe prostě někam mě to pomáhalo.
Můžu se zeptat píšeš tady minule tohle je tvůj druhý pokus?

sarah321
3. pro 2012

@unkarka tak si dej vše dopořádku oni ti nikam neutečou🙂 raději že to zjistili teď než po transferu mohlo by to vše zkazit. Určitě to bude v pořádku moje švagrová má silnou cukrovku a má krásnýho syna.Nasadí léky a bude to dobrý uvidíš.Tak držím pěsti at vše dobře dopadne🙂

unkarka
3. pro 2012

@sarah321 děkuji za povzbuzení.Jsem z toho akorat na nervy,zitra začnu pect cukroví at prijdu na jine myslenky 🙂 a sobě koupím DIA 😀

go
3. pro 2012

@sarah321 ctvrty. V lednu jsem mela pozitivni test, ale v 10tt to dopadlo spatne. Zamlkle tehu ☹

sarah321
3. pro 2012

@go tak o to víc ti přeju aby to vyšlo,musím ti napsat že tě obdivuju 4 pokus to už chce pevné nervy. 😉 Budu moc moc držet pěsti 🙂

go
3. pro 2012

@sarah321 uprimne, ten prvni nepocitam, byl pred 10 lety a mela jsem tezky hyperstimulak 😒 . S manzel tedy mame ted treti pokus. Rikala jsem si, ze posledni, ale ted jsem zmenila nazor, bojujeme dal 😉

sarah321
3. pro 2012

@go člověk musí bojovat přeci se nesmíříme že budem žít bez miminka,i když je to psychicky hodně náročné ale i kdyby z 10 jeden vyšel tak to stojí za to. 😵

evikj33
3. pro 2012

@kive76 Eviku co ty nějaké nové info,jak dopadla návštva dr. a co tvá mrcha,dostala rozum?

evikj33
3. pro 2012

@vall83 No že se taky ukážeš 🙂 Hlavně neplakej t se nestresuješ a maličká ma klid,nepomáha to ani cukrovce.Dívej se do předu a představuj si nové bydlení atd... moc vám přeji pohodovej Advent a pokud možno krásné Vánoce. 😉 Jinak s mateřskou ani nemluv-jsem na tom stejně i v čechách je bor... takže budu na PN až do 6nedělí a pak pujdu žádat o RP. 😅 @go Na zítra držím pěsti at je bublinka zabydlená a také ostatním testovačkám přeji jen krásné // testíky 😉

go
3. pro 2012

@evikj33 moc, moc dekuji za podporu 🙂

saraha2
3. pro 2012

@unkarka gratuluju ke krásnému počtu!!a je dobře,že přišli na cukrovku teď..aspoň to dají do pořádku a jak budeš fit,tak šupky,dupky pro mimísky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

unkarka
3. pro 2012

@saraha2 dekuji za podporu jsi zlatíčko 😉

malinka_02
3. pro 2012

@vall83 anojky,no tak iz to mas za par to doklepes,ja furt nevico s tim domem mate?
@dadenka111 to me mrzi,no bojujeme dale..snad se i na nas stesti usmeje..
@sarah321 mrzi me to,ale co nam zbyva holky nez to zkouset dal..