1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
31. led 2013

@mmirunda @irennn to u nás se musí po transféru ještě 2 hoďky ležet na pokoji. 😒 Těžko říct, jestli je to k něčemu dobrý. Každopádně si za to účtují asi 400. 😒 Samozřejmě je to i se svačinkou a džusem. 😉
@saraha2 tj, pěkně prskej, ať se taky nakazím. 😀 😀

irennn
31. led 2013

@martina_81 🙂 jj. každá klinika to má jiný....🙂 každý má svůj vlastní recept jak na to. Držím palečky, ale to vyjde 😉

martina_81
31. led 2013

@irennn díky moc.😉

rory_g
autor
31. led 2013

@xlolax80 ahojky, ono to moc neovlivníš...mně jen říkala dr, abych hodně pila, aby se nerozjel OHSS, jinak po dobu stimulace normální režim 😉 Po ET chtěla, abych byla 4 dny v klidovém režimu, u mě k němu ale nedošlo. Přeju Ti hodně štěstí!!
@martina_81 Tobě na zítřek taky!!

martinazvo
31. led 2013

@saraha2
@irennn kocky len ja sa bojim, ze to bude pozitivne len kvoli pregnylu... A potom pride sklamanie... Mne ho pichli po ET

martina_81
31. led 2013

@rory_g díky moc. 😉

vidruska
31. led 2013

@saraha2 ahoj, prosim ta ako vies presnu hodnotu HCG z tych domacich testov? P.S. Dnes rano - 9 den po ET - som si urobila dalsi a je tam pekna 2 ciarka 🙂 Este skusim aj zajtra aj cez vikend

vidruska
31. led 2013

@irennn tak tak...ja mam zatial ten isty scenar 🙂 8 den duch a 9 den rano pekna druha ciarka...

irennn
31. led 2013

@vidruska Tak to budeš mít jasný! Gratuluji!

vidruska
31. led 2013

@irennn dakujem 🙂) ale predsalen to este berieme s rezervou s manzelom

saraha2
31. led 2013

@vidruska z domácích nevím,ale protože jsem špinila,tak jsem jela na krev do caru 11tý den po ET 😉 to bylo úterý a měla jsem 72..pak jsem byla tuším ve čtvrtek,nebo v pátek a to bylo jen 116...další týden už to skočilo přes 500..jak máš čárečku,tak potichounku gratuluju!!!!!

saraha2
31. led 2013

@martinazvo tak to ještě vydrž.. 😉

ramdy
31. led 2013

@janulkaa23 no vlastně ani nevím, jestli to je super, jestli tam vůbec něco na ET je

martinazvo
1. únor 2013

@vidruska ahoj, tak gratulujeeeeeeeem 🙂 smiem sa spytat Ty si mala pichnuty aj Pregnyl ci nie?

martinazvo
1. únor 2013

kocky, je rozdiel v testovani ked bola PK a ked nebola PK?

mmirunda
1. únor 2013

@martinazvo jojo je v tom rozdíl ... já třeba měla PK 5 dnů, takže když jsem testovala 5 den po ET už bylo embryjko 10 dnů staré, tedy jakoby 10DPO 😉

mmirunda
1. únor 2013

@martina_81 Hned jak jsem se vzbudila, tak držím palečky Marti ♥

martinazvo
1. únor 2013

@mmirunda jasne, takze u mna 8. den po ET bez PK je vlastne 11DPO...

mmirunda
1. únor 2013

@martinazvo takpokud byla kultivace embryjek 3 dny tak ju 😉

saraha2
1. únor 2013

@martina_81 přeji úspěné zavrtání a pokročení za náma do těhu diskuze 😉

vidruska
1. únor 2013

@martinazvo Dakujem 🙂 Dnes som tiez testla (10 den po ET) a tiez bola druha ciarka ale o trosinku slabsia ako vcera. Ano mala som pichnuty Pregnyl po ET. A mala som PK, cize mi vkladali 5-dnove embrijko

martinazvo
1. únor 2013

@vidruska drzim palceky aby uz len silnela 🙂 a ake testy mas, testujes 1. ranny moc?

vidruska
1. únor 2013

@martinazvo dakujem 🙂 ano vzdy rano a z lekarne tusim RapidClear...

irennn
1. únor 2013

@vidruska Jj. RapidClear je jeden z nejlepších..my ho dostali od Repromedy po ET na testování. 😉

irennn
1. únor 2013

Holky, tak se podělím dnes se svojí 1.kontrolou ze sociálky!!! Přišla celkem sympatická paní, tak jsem se s ní dala do řeči a ptala jsem se jí, jak často se chodí a tak...a že my těhotné to máme blbé,že nesmíme víc jak na 6hodin.
Takže: každému zaměstnanci vyplivne počítač seznam lidí, které musí ten den obejít (je to náhodný výběr,můžou přijít i několikrát po sobě,ale jednou určitě). Pokud člověka nestastihne doma, volá lékaři, zda tam člověk u něho byl nebo ne...a myslela jsem si,že bych si dodatečně sehnala potvrzení,tak to neplatí! Sociálka má právo si vyžádat lístek s přesným časem ošetření z počítače, což dodatečně zpětně nejde udělat, můžou nahlédnout i do systému lékaře, při pochybnostech....takže jak mě čapnou, tak jsem v prdeli. Od toho dne vám vezmou peníze a půjdete před komisi.

Tak to jsem jenom tak chtěla pro info. ☹ 🙂

malinka_02
1. únor 2013

@vidruska
@martinazvo holky pokud ste meli pregnyl tak netestujte tak brzo..ja mela po nem ducha jeste 12 den.
@martina_81 tak co uz ses tehule? 😉

vidruska
1. únor 2013

@malinka_02
@irennn

Prosim Vas, v pripade neuspechu, menstruacia dorazi v predpokladany datum, alebo az po vysadeni utrogestanu?

trefulka
1. únor 2013

@vidruska Mně MS dorazila po IVF i přes utrogestan dokonce asi 3 dny dřív :/

malinka_02
2. únor 2013

@vidruska me az po vysazeni pokazde..

malinka_02
2. únor 2013

@martina_81 tak co? Myslim na tebe!