1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
19. čer 2012

@unkarka no a když ti najdou něco v genetice, to se stejně asi léčit nedá, ne? to je prostě dané chromozomy apod...ale to je jen moje laická domněnka...

unkarka
19. čer 2012

@marmina nene ja to mám 100 km a Sanus 25 takže ona jen napsala do zpravy jaké leky a davkovaní a mužu se rozhodnout jestli budu jezdit do Prahy nebo k nam.A autem do Prahy to fakt nezvládnu.A ani metrem to bych musela mít příručku sedlačka ve městě 😀

marmina
19. čer 2012

@unkarka já bych každopádně začla co nejdříve léčit imunitu 😉 a když máš CAR za barákem, tak šup tam 🙂

unkarka
19. čer 2012

@marmina tak ja tam ráno zavolám a uvidím.Snad nebudu muset čekat.

kive76
19. čer 2012

@unkarka to si asi radši zavolej ...když už máš ty výsledky z imunologie, at se můžeš už léčit...řekni, doktorce, co objevili a bud tě objedná na kontrolu a doporučí ti nějakou léčbu..asi taky prednison...anebo bude chtít počkat na výsledky tý genetiky...ale radši si zavolej...já měla objednávku k dr. po měsíci po výsledcích po imunologii..a ta mě pak předepsala ten prednison, a já se pak objednávala na tu imunologii napodruhé,a zároven i na tu genetiku...a v půlce srpna mám kontrolu u dr...se všema výsledkama..co si ted obcházím různá vyšetření

alinah
19. čer 2012

ahoj holky! vubec vas nezvladam docitat ☹

@rox, moc me mrzi ze to takhle dopadlo! preju hodne sil do dalsiho pokusu
@marmina, drzim palce v novem CARu, tentokrat to urcite vyjde
@mia75 gratuluju k dobrym vysledkum a doufam ze uz budes v poradku

tak a ja hlasim po screeningu ze je vsechno ok, mimi je o tyden vetsi, riziko Downa relativne slusne, druhy TP 20.12 🙂 tak se mi hezky ulevilo, ufff 🙂 snad bude na obrazku neco videt.

kive76
19. čer 2012

@unkarka já si taky myslím, že ta genetika se léčit nedá..že to prostě jde o chromozomy...nám oběma brali krev...a pak se dr. ptala na všechny choroby v rodině..cukrovka, deprese, choroby srdce, atd....

kive76
19. čer 2012

@alinah jééé to je pěkná fotečka

rox
19. čer 2012

@unkarka 😀 😀 😀 Kdyz ja se vyznam na vesnici, tak bys metro taky zvladla 😉

rox
19. čer 2012

@alinah Je to videt krasne, nadherna hlavicka :_) ctu spravne ze ma 10 cm?

briuska
19. čer 2012

@marmina tak to je hrozný, a kdo ti dělal vstupní pohovor? Ten by ti měl sdělit i výsledky, ne? Nedivím se tvému rozhořčení. Zkusím si zajistit ty vyšetření a pak uvidím co dál, určo zkusíme ještě jedno IUI. Zatím tu ale s vámi zůstanu, hezky si tu s vámi "pokecám" 😉

briuska
19. čer 2012

@alinah to je krásná fotka, mimi je nádherné 😉

winterska
19. čer 2012

@alinah to je krása - takhle veliké mimi 🙂

alinah
19. čer 2012

@rox ma od hlavicky k prdelce 7,5cm - nevim co je tech 10,1cm.
je neuveritelny ze uz je ten nas velikonocni zajicek tak velkej..

marmina
19. čer 2012

@alinah až mi ukápla slzička, to je krása, já chci takýýý 😵 😵 😵

marmina
19. čer 2012

@briuska teď už je to jedno, začínám po prázdninách znovu...byla jsem u Vob. ale pak možná i u někoho jiného, kdo mi měl ty výsledky říct...

mmirunda
19. čer 2012

Ahojte holky, kroutím se tady u televize. Mám strašný křeče v podbříšku. nevím co to. Buď je to ta cysta ( dneska jsem tahala těžký bedny nahoru na skříň v práci ) a nebo nevím

alinah
19. čer 2012

@marmina nebooooj dockas se!!! 🙂 a budes mit miminko hezky na jaro!

@mmirunda tak to opatrne s tou cystou. me dr rekla ze nic tezkyho a celkove ubrat.. mela jsem ji velkou, 5x7cm..

mmirunda
19. čer 2012

@alinah já mám 5x4 cm ale myslíš že na mě v práci někdo bere ohled? Už se těším jak vypadnu ☹

kive76
19. čer 2012

@mmirunda přesně tak neměla by jsi se s něčím těžkým tahat..

mmirunda
19. čer 2012

@kive76 Jo neměla, ale šéfka i snaitárka chodí na rehabku s rukou, další mí ibaldivní důchod a je po operaci z nohou, na mě bohužel žádné "postižení" není viditelný ☹ ale už nic netahám ...

tulipanek82
19. čer 2012

@marmina Ahoj,zacinam v patek...uz zacinam byt pekne vyhrachovana...injekce...pak opu...pak cekani...stu tady ty vsecky pribehy, nebude to asi takova brnkacka, no...ale jsem rzhodnuta to zvladnout nejlepe jak to pujde 🙂

tulipanek82
19. čer 2012

@mmirunda chuderko,musi to hrozne bolet, to znam...mam cystu tak 1 za rok minimalne :(

danny38
19. čer 2012

@tulipanek82 Tak to ti budu pořádně držet pěsti 🙂 Určitě to zvládneš, ničeho se hlavně neboj 😉

mmirunda
19. čer 2012

@tulipanek82 já to nikdy neměla ☹ Tak ale držím ti pěstičky, ať ti to te´d všechno dopadne až do cíle ke dvěma // 🙂

marmina
19. čer 2012

@tulipanek82 no já se ti nedivím, že máš strach, jsi totiž informovaná. Můžeš do toho jít jako neinformovaný optimista ale pak může přijít ledová sprcha (jako u mě v březnu...). Každopádně v této diskuzi už otěhotnělo hodně holek, takže to povzbuzení je obrovské! 😵 Neboj se dopředu, spíš to celé ber jako "konečně už se něco děje a brzy budu těhotná" Někdy to tady nabere dramatické obrátky, ale to se tě vůbec týkat nemusí. Tak v pátek hurá na věc 🙂

marmina
19. čer 2012

@mmirunda tyjo a co se stane kdyby praskla? to musíš pak k dr.? s cystami nemám zkušenosti (a prakticky ani nechci mít)

mmirunda
20. čer 2012

@marmina Ani se ti nedivím, že nechceš mít z cystami zkušenosti, ono není o co stát. Já ji mám taky prvně v životě ( teda aspoň myslím ). Kdyby praskla tak by to bylo dobře, ale asi by to dost bolelo. Sázím te´d na to, že by mohla prasknout jak dostanu mrchu, kéž by se jí chtělo, ale už jsem připravená kroutit se v křečích v posteli. K doktorovi budu muset jít asi tak jak tak, pokud nepraskne, stejně musí před IVF ven ☹ ☹

mmirunda
20. čer 2012

Jinak krásné dobré ráno a hlavně samé dobré zprávičky 🙂

kive76
20. čer 2012

@mmirunda ahojky, přeji též příjemné ránko