1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
12. čer 2012

@danny38 Tata vzdy rikal ze zensky jsou slepice a ja ta nejvetsi z nich, tak doufam ze zitra to bude platit 😀 😀 😀 😀

danny38
12. čer 2012

@rox No, každopádně ti budu moooc držet pěsti 🙂

mmirunda
12. čer 2012

@rox Na zítřek ti moc držím pěstičky
@very moc krásná bublinka 🙂

a všichni ostatní kdo máte zítra 13. něco MOOOOOOC důležitýho držím pěstičky seč můžu ( pak je taky budu chtít držet, až to u nás bude aktuální 😉 )

mmirunda
12. čer 2012

@rory_g Ať se zítra IUI vydaří 😵

mmirunda
12. čer 2012

@kcvrcekz A jakpak se cítíš ty???

mmirunda
12. čer 2012

Jdu už jen popřát dobrou noc a krásné sníčky ♥♥

winterska
12. čer 2012

@rox neboj, to bude dobré 🙂 držím palečky na OPU!!!

winterska
12. čer 2012

@rory_g držím palečky na IUI - Pořád je to menší zásah do těla než IVF - a když otěhotníš, o to lépe 🙂

zana21
12. čer 2012

@kcvrcekz Děkuji moc za podporu 🙂 Já zase tobě přeji šťastný konec v utajované akci 🙂
@rox Neboj, dr vědí co mají dělat. Přeji krásnou úrodu úžasných vajíček a ukázkový spermio 🙂
Já zase ode dneška mám nafouklé břicho, ale četla jsem že to je asi normální. Jen si připadám už jako těhulka 🙂 Krásný to pocit 🙂, snad se všechny dočkáme 🙂
@rory_g Ty na mě tedy prdíš 🙂 Ani jsi se nepochlubila v kolik jdeš, mohly jsme se potkat 🙂
@danny38 Hlavně klííííííííd 🙂
Jo, jinak dnes jsem si píchala menopur na záchodě v divadle, to byla pecka 🙂

kcvrcekz
12. čer 2012

@mmirunda jak kdy včera šílený. Dneska mě k večeru začli bolet klouby, ale byli jsme na prochajdě tak asi proto. Ale jinak dobrý. Na vše je moc brzo řekla bych🙂.

mmirunda
13. čer 2012

Krásné dobré ráno 🙂 a hlavně úspešný den 🙂 Dneska je toho zase moc a moc a já se těším jen na samé dobré zprávy

marmina
13. čer 2012

@winterska @mmirunda @zana21
holky, @rory_g dnes ještě na IUI nejde, to je brzy, má UZV před IUI 😉

kiwisek
13. čer 2012

@rox držím pěsti, ať máte krásnou úrodu embryjek!! 😉

tutti7
13. čer 2012

@kcvrcekz jo jo je to něco novějšího! zatím jsem nenašla moc lidí kdo tam byl, ale hlavně mě láká to, že píšou, že nemají čekací dobu!!! no nicméně jsem se objednala na první konzultaci do Reprofitu a pak se uvidí🙂 pokud řeknou, že budeme čekat rok na dárkyni, tak zkusíme ten Reprogenesis!

rox
13. čer 2012

Tak jsem se prave probudila a je bida. Jen dve vajicka a cert vi jaka:(

danny38
13. čer 2012

@rox ☹ Jak je to možné? To mě teda mrzí, ale třeba ty dvě budou nakonec pěkná. Myslela jsem, že na kontrolním UTZ jich bylo vidět hodně?

zelvik
13. čer 2012

@rory_g ahoj kočko, tak jak? Povídej, přeháněj, jak dopadl UZV a kdy bude IUI? Držím palčáky!!!!

zelvik
13. čer 2012

@rox Neházej flintu do oblilí, i ta dvě můžou být výstavní. Nebo už ti někdo řekl, že nejsou? Na to je brzo, pokud se teprve teď probrala, tak ani oni ještě neznají kvalitu.To až za pár hodin. Odpočívej a uvidíš, že to bude OK.

verry
13. čer 2012

ahojte holkiny, dobrééé rááno všem!
jsem vzhůru hodku, a asi vás opět opustím....jdu do hajan....
kdy tohle spací období přejde,nevíte některá?? 😅

@saraha2 kdepak ti je konec???? .......dlouho jsem tě tu neviděla 😲

zelvik
13. čer 2012

@verry Ahojky, nestěžuj si, ještě pak ráda budeš vzpomínat, že jsi mohla spát. Škoda, že to nejde naspat do zásoby... 😉

verry
13. čer 2012

@zelvik já si nestěžuju, jen jsem fakt uplně nepoužitelná, ještě že po mě nikdo nic nechce 😀 přítel je v zahraničí za prací, takže mám klídek ještě týden...
no to teda...ale třeba když furt spím,tak budu mít pak "třeba" taky spací miminko 😅 kéžby... 😵

kacaul
13. čer 2012

@marmina ahoj, tak jsem byla u doktora. Nevím z jakého důvodu, ale prý KET dělají až ob cyklus, takže musím čekat do července. Říkal, že to emryjko bylo exkluzivní, že je divné, že se neudrželo. Tak jsem z toho tak smutnáa teď zase čekat a čekat :( navíc nemám ms sama, takže musím brát nějaké hormony, které berou ženské v přechodu, abych to vůbec dostala..

kacaul
13. čer 2012

@rox ty dvě můžou být o to kvalitnější.. vyčkej ;)

mia75
13. čer 2012

@rox Neboj, ešte môžu byť v poriadku. Treba len dúfať, dali ste PK, alebo budete zavádzať hneď, ak budú ok?
@kacaul To ma mrzí ☹ Červenec je o chvilku, to bude dobrý..
@verry spinkej, spinkej. Vtedy nič nebolí a malinké v kľude rastie.
Ja som bola dnes na sono brusnych organov (pre istotu) a všetko ok 😀 akurát stále špiním po tej gynek.prehliadke čo ma poškriabal na krčku. Ale že stačí brať vit C a prejde to

rox
13. čer 2012

No nezbyva nez cekat. Zitra se dozvim vice. Foliku bylo 8 ale byly prazdne. Ja rikala ze mi je podivne dobre. Arikali ze PK je jen kdyz embryjka nejsou vystavni. Jinak je soupnou uz v patek. Ja myslela ze to je naopak. Jsem z toho blazen.

mia75
13. čer 2012

@rox V tom roztoku asi ich veľa zahynie. Ja som tuším mala 8 a prežili PK dve. Tak nebudú asi riskovať. Ak prežije v Tebe, je to bezpečnejšie ako roztok

mia75
13. čer 2012

@rox čítala som rýchlo nejaké články a ak je málo embryí, neriskujú PK. Tá je výhodná, ak potrebujú pozorovať a vybrať najlepšie embryo

pupidu
13. čer 2012

@rox Já měla spoustu krásných velkých foliků a jen 4 vajíčka. Taky jsem z toho byla zdrblá, ale doktorka říkala, že je zase větší šance, že budou kvalitní. Věřím, že ti to dobře dopadne 😵

zana21
13. čer 2012

@rox Ahojky, tak ještě neházej flintu do žita, ty 2 můžou být nej nej kvality. Ale trochu nechápu, vždyť jsi měla skvělý počet folíků. To mi hlava nebere. To je častý jev, že jsou folíci bez vajíčka?

No mě zase moc nechtějí růst, z celkové počtu cca 15 to vypadá, že trochu povyrostlo 5 folíků a to ještě ne tolik, tak že zůstává vyšší dávka a další UTZ v pátek. OPU (snad k němu dojde) bude až příští týden…

marmina
13. čer 2012

@rox souhlasím s holkama, určitě budou o to kvalitnější! Jak píše mia, když je málo embryjek tak se PK většinou neriskuje, u tebe by jim bylo lépe. Myslím na tebe, musí to být v tuhle chvíli hrozné nervy! 😒
@kacaul mě doporučili KET až za 3 měsíce, tak si z toho nic nedělej. Jinak já taky musím teď brát hormony abych měla cyklus...