1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
15. kvě 2012

@evikj33 zůstane!!neboooj!!!!!!!!!!!!

alinah
15. kvě 2012

@vall83 velka gratulace!!

vall83
15. kvě 2012

@evikj33 ahojcek...neboj a ver im oni to zvladnu a este i surodencu budes mit v zasobe....

vall83
15. kvě 2012

@rory_g
@ivex
@zelvik
@saraha2
@marmina
Holky mooc vam dekuju....snazim se co nejvic lezet....a srdicko este nebilo...to je asi skoro...bola som vdacna za to ze tam bolo nieco vidiet..ale som moooc stastna...som stastna ale voci vam sa citim sebecka, baby ze mi to odpustite......ja vam vsem tady preji z celeho srdce aby ste toto prozili i vy.....

unkarka
15. kvě 2012

@vall83 co blázníš proc sobecka???jen si tehu krásne uzivej a neboj my ostatni sem brzo taky urcite prispejem uspechem 😀

unkarka
15. kvě 2012

@evikj33 to je krásna uroda:tak v sobotu hodne stesticka

zelvik
15. kvě 2012

@vall83 Sobecká? Vždyť už sis taky "užila" dost, tak si konečně zasloužíš tenhle krásný výsledek!!!!!! Jen si to užívej... no a nám ostatním drž občas palce 🙂

saraha2
15. kvě 2012

@vall83 nemáš vůbec zač těhulinko naše!!!!!!!!to jsou hodní,že ti dali fotečku!tady až se srdíčkem dávají...ale asi věděli,že jsme tady mooooc zvědavé,že? 😉 😀

saraha2
15. kvě 2012

@unkarka přesně tak!!my je všechny doženem,že?? 😉

vall83
15. kvě 2012

@alinah ahojcek dakujem....tak uz doma? a ako sa citis?

unkarka
15. kvě 2012

@saraha2 to si piš že anoooooo 😀

kiwisek
15. kvě 2012

baby, chcem sa spytat - boli ste alebo planujete na PN? a hned po OPU, alebo az po ET?

vall83
15. kvě 2012

@kiwisek ahojcek ja bola PN hned po OPU....a taky sem dostala padaka... 😠 😠

unkarka
15. kvě 2012

@kiwisek ja mela PN uz kdyz jsem si píchala gonal a jezdila jsem na ultrazvuky jelikož my šefova delala problemy,tak nez abych se prosila o volno tak jsem byla doma v klidu.Ted nas to ceka znova a šefova se uz zase z toho rosí 😠

unkarka
15. kvě 2012

@vall83 to jako fakt????mam takove obavy ze me to čeka taky 😒

rory_g
autor
15. kvě 2012

Taky jsem dostala padáka, jsem teď na úp 😝 Na PN jsem to bohužel nestihla...teď řešíme, jestli jít do dalšího pokusu nebo se snažit nastoupit jinam (ale s prací je to na štíru) a jít na druhé IVF až pak...

vall83
15. kvě 2012

@unkarka no jo...ale ja si z toho tezkou hlavu nedelam...i tak v juny sa stahujeme tak by som vypoved musela dat...i ked zaboli to...hlavne ked sefova vedela co podstupujeme, lebo oni tiez to podstupovali...no co uz....

alinah
15. kvě 2012

@vall 83 akorat prisla sestricka ze muzu jit domu. rano byl jeste utz, ty vajecniky jsou porad dost velky ale uz to neni tak hrozny. mimi bylo krasne videt, z toho jsem fakt mela radost, tesim se domu jak mala.
a ty si to uzivej, tenhle pocit je super. i kdyz pak budou strachy - jestli bude srdicko, jestli bude NT screening ok, atd atd.. ale co, stoji to za to.

@kiwisek ja mela jen dovolenou 1 den po OPU a 2 dny po ET. resp.pracovala jsem z domova, ale me v tomhle vychazeji v praci dost vstric. doma bych se zblaznila, ty dva dny stacily. furt jsem smejdila po netu a akorat se stresovala.. takze pokud nemas nejakou prisernou praci a velky stresy, tak za me je to jit do prace.. a pokud te samozrejme nic neboli, nekrvacis a tak..

kiwisek
15. kvě 2012

@rory_g 😖 no to je fakt hnusne...no je tam nejaká ochranná lehota, kedy mozes ist este marodit na predchadzajuceho zamestnavatela (len neviem, ci je to mesiac alebo 2 po vypovedi?) ani to si nestihla?

kiwisek
15. kvě 2012

@unkarka to me se sef zeptal jestli umiram kdyz sem sa po 4 v kratke dobe k Dr. (UTZ)... pako!... sem zvedava jak by se tvaril kdybych rekla, ze jo!...manzelik kdyz to slysel tak mu chtel jit rozbit drzku 😀

kiwisek
15. kvě 2012

@vall83 to je najhorsie ked ludia co to tiez prezili si na to nechcu spomenut ako sa citili a ake to bolo, ked uz su "za vodou" fakt je hnusny ten svet niekedy 😠

unkarka
15. kvě 2012

@kiwisek moje sefova to ze zacatku chapala ale pak uz bylo videt ze je nastvana,no a po PN jdu do prace v pondeli a v utery jsem objednana na tu genetiku tak mam uplne strach ji zavolat.Jelikoz varím v restauraci kde jsem odpoledne sama tak za me musi makat její manzel 😲 od rana se odhodlavam ji zavolat 😒

unkarka
15. kvě 2012

@kiwisek to je teda hulvát,mel mu manzilek trochu profackovat nevymachanou pusu 😅

kiwisek
15. kvě 2012

@alinah diky za info 🙂 taky jsem to tak podobne zvazovala, tak uvidime. jen rano dojizdim busem 35 min. a to mi taky kolikrat i ted byva pekne spatne 😝 ja taky nekdy vyjimecne pracuji z domova. napriklad kdyz sem u Dr. a uz se mi nevyplati jezdit do prace, tak pracuji z domova, no u me je to tak, ze v praci nevi (aspon ne ode mne), ze se snazime o mimi. Tady je to takove vyslijake... kdyz sem videla jak se "zbavili" mych 2 kolegu, co tady byli 7 let, tak sem si skoro jista, ze na me si taky neco vymysli a necekam zadne ohledy 😒 no cloveku je z toho smutno, kdyz si uvedomi jaky podstatny kus prace dela...

unkarka
15. kvě 2012

DEVČÁTKA co obnasi vysetreni genetiky a imunologicke testy?mate to nektera za sebou?

saraha2
15. kvě 2012

@unkarka mě dělali imuno přímo v caru-brali mě krev..genetiku mě nedělali..

rory_g
autor
15. kvě 2012

@kiwisek bohužel je to v ČR jen 5 dní ta ochranná lhůta a tu jsem nestihla...nemám žádného známého doktora a jen tak si neumím vymyslet třeba bolesti zad, na mě každý hned pozná, kdybych chtěla lhát 😀

kiwisek
15. kvě 2012

@rory_g uff, tak to je fakt málo :( sem myslela, že je to delsší dobu :( tak to je naprd. s tím, že neumíš lhát - já taky ne, takže když sem potřebovala dopsat diplomku tak jsem byla u obvodaka a rekla sem mu, ze nemuzu spat ani jist - potrebuji si odpocinout a dopsat diplomku, tak jestli by mi nenapsal PN na 4 dni... tak se mu to vubec nelibilo, ale napsal nakonec 😀

kiwisek
15. kvě 2012

@unkarka na genetice vsechno zistuji jen z krve (nekolik zkumavecek si vezmou) a na imouno nam taky oboum brali krev a mm musel dat vzorek spermio.. jinak nic

rory_g
autor
15. kvě 2012

@kiwisek dříve to bylo myslím měsíc nebo dva... To já jsem byla nemocná a na ko jsem šla ve čtvrtek a můj obvodní mě chtěl poslat na pátek do práce (dojížděla jsem 2 hodiny) a zeptala jsem se ho, zda by mě mohl uschopnit až od pondělka a on na mě koukal, jako bych chtěla doživotní rentu 😀 😀