1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
6. čer 2012

@danny38 Nikam neutekla 🙂 Tak už mužem gratulovat.

danny38
6. čer 2012

@evikj33 Já doufám, že se snad už nemůže nic vážného stát, ne? Za týden na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi doktor řekne 🙂

mia75
6. čer 2012

@danny38 Jeej 🙂 pekneee čiarky 🙂 koľký si deň?

kcvrcekz
6. čer 2012

@danny38 mazec mazec mazeeeeeeec🙂 super. Gratulace🙂

kcvrcekz
6. čer 2012

@winterska ty jsi šiša🙂

winterska
6. čer 2012

@kcvrcekz sice nevím co to je, ale neuráží mi to 😀 znám jen šíšu - tu dýmku, ale to asi nejsem, viď 😀
No nejsem nejmladší... jsem už koukala na diskuse stejného termínu porodu a tam jsou holky kolem dvacítky +- a řeší tam problém, že v lednu vysadily HA a AŽ V KVĚTNU OTĚHOTNĚLY - TO JE HRŮZA!!! Tak z toho mám depku a ani se mi k nim nechce hlásit.. 😀

danny38
6. čer 2012

@mia75 Dnes to byl 13.den po ET 🙂

unkarka
6. čer 2012

@danny38 kráááááááááásaaaaa

danny38
6. čer 2012

@winterska 😀 No, taky bych se k nim tedy nehrnula 😀

kcvrcekz
6. čer 2012

@winterska šiša (tu vodárnu znám taky, ale to to není) je obdoba trdlo🙂 myšleno pěkně🙂. Tak se to tu říká🙂.a kam by si jako chtěla jít? Takové diskuze jsou na prd.... Holky tam ani neví jaké mají štěstí😉

winterska
6. čer 2012

@danny38 @kcvrcekz zase na druhou stranu je hezké patřit někam, s kým má člověk něco společného a můžeme si navzájem pomáhat a radit si 🙂 manželovi sice hodně věcí řeknu, ale nějaké věci opravdu nemusí řešit 😀

danny38
6. čer 2012

@winterska To určitě ano 🙂 Já třeba jsem strašně ráda tady 🙂 Kdybych uměla čarovat, tak už jsou tady všechny holky těhu, protože si to zaslouží, už jen za tu odvahu a bojovnost 😉 Jinak co se týče jiných diskuzí tak asi záleží hodně na tom, jak si asi začneš rozumět s ostatními. Do jedné jsem se nedávno hlásila, musela mi poskytnout přístup ta, která si tu diskuzi vytvořila, tak jsem jí napsala a poprosila o vstup. Vpustila mě, bylo to vpadnutí do rozjetého vlaku, já měla před 1.IVF, neměla jsem zkušenosti a vlastně jsem ani ze začátku nevěděla o čem se tam baví 😀 Občas jsem se na něco zeptala, ale jinak jsem téměř neměla co přispívat, protože všechno bylo přede mnou. Ve finále jsem se jednoho dne šla podívat do diskuze a měla jsem přístup odepřen 😠 Psala jsem té dotyčné, jestli jsem udělala něco špatně, že mám odepřen přístup do její diskuze a víš co? ani se neobtěžovala mi odepsat . Chodím ještě do jedné uzavřené skupiny, která se týká přímo našeho caru a jsou tam taky fajn holky a dost mi pomohly 🙂 A pak jsem našla tuhle diskuzi a byla jsem strašně moc nadšená z přístupu, který byl vřelý a necítila jsem se jako páté kolo u vozu a za to jsem moc vděčná 🙂

danny38
6. čer 2012

@winterska Ještě mě tak napadlo, že by se mohla založit nová diskuze termín porodu ten a ten věk nad 30 let 😀

winterska
6. čer 2012

@danny38 vůbec nejsem proti, a holky odtud by se taky mohly přidat - jako Evík, very, mia75 a další, které se z naší horní tabulky dostanou do té spodní 🙂 Tuto diskusi čte kdokoliv, kdo se sem podívá..

winterska
6. čer 2012

@evikj33 držím palečky na zítřejší kontrolu!!!! 🙂

marmina
7. čer 2012

@danny38
@winterska holky, neutíkejte nám, tady můžete klidně řešit i porody 😉 😀

marmina
7. čer 2012

@evikj33 teda, já dělám tabulku a toho 7.6. jsem přehlédla! Tak evi, šup sem s dobrými zprávami 😉

mmirunda
7. čer 2012

@kcvrcekz mě je 28 😉

mmirunda
7. čer 2012

Jinak krásné dobré ráno, nechce se mi do práce ☹

mmirunda
7. čer 2012

Holky taky mám ještě jednu skupinu, kterou jsem založila přímo já, ale nějak tam teď nedokážu chodit. Spousta holek ( už víc než půlka) je těhu a řeší tyhle problémy a já tam jaksi nemám co říct. Holky jsou moc fajn, mám je ráda a rozumíme si, ale prostě teď to nejde mezi ně chodit, přestože se tam scházíváme už skoro půl roku, ale zatím jsem jediná kterou IVF čeká a potřebovala jsem zjistit nějaké informace tak jsem ráda, že jste mě mezi sebe vzaly 🙂 😵

marmina
7. čer 2012

@mmirunda jsme rády, že jsi tady 😉 s námi ti to rychle uteče, stačí sem pár dní nepřijít a pak dočítáš do konce léta 😀

marmina
7. čer 2012

@danny38 ten tvůj test je ukázkový, jak malovaný 🙂

danny38
7. čer 2012

@marmina Ani za nic bych odsud neutekla 😉 I když teď nebudu zrovna řešit věci kolem IVF, tak stále budu vás ostatní i nově příchozí strašně ráda podporovat 😉

mia75
7. čer 2012

@winterska @marmina Ale ak nevadi, mne sa nechce do inych skupin. Aj tak inam nakukam a beriem si rady, ale podla mna je dolezite nechat tie debaty otvorene a pristupne, viem, ako to velmi pomohlo mne 🙂 Tak ak vam neprekazam, budem si tu potichu tehulovat a povzbudzovat vas. Ked stihnem popri robote 😀 Inak zle mi byva az od cca 18tej, to uz lezim a oddychujem. Dovtedy frcim pracovne. A jest mi stale nechuti

danny38
7. čer 2012

@marmina No, trochu jsem se bála jestli druhá čárka vyleze, včera mě zrovna občas trošku píchlo v břiše,ale zůstala tam, teď ještě zvládnout zbývající cestu 🙂

marmina
7. čer 2012

@mia75 koukej se šetřit mamino! a rozhodně tady nikomu nepřekážíš! naopak, bylo by smutný, kdyby už jsi sem nechodila!!! 😉
@danny38 to máš pravdu, dvěma čárkami to teprve začíná, ale už jsi zkušená mamča, takže to všechno proběhne jak po másle 😵

saraha2
7. čer 2012

@kcvrcekz 34 😉

kiwisek
7. čer 2012

@kcvrcekz za pár dní 27 😉

absti
7. čer 2012

@kcvrcekz
mě je 27

kcvrcekz
7. čer 2012

Ahojky holky a krásné ránko..🙂
@kiwisek Tak dopředu vše nejlepší a hooodně splněných přání....

Tak a další otázka...Je asi blbá,ale....Jelikož se tu někdy bavíme i o dost osobních věcech nechcete zkusit (že bych založila) soukromou diskuzi? Tam bychom mohly všechny a kdyby někdo se chtěl přidat není problém a přidala bych ho..Co vy na to?