1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
7. čer 2012

@saraha2 Jj tak nějak to je. 🙂

verry
7. čer 2012

@saraha2
@evikj33
@marmina ok,kočky, věřím vám 😉

danny38
7. čer 2012

@rox OPU je opravdu krátkodobý zákrok, záleží samozřejmě na počtu vajíček. Já jich měla 20, ale byla tam asi započítána i ta malinká, která podle mě nebyla úplně ideální. Já teda nevím jak dlouho jsem tam byla, ale probudila jsem se po narkóze hned a 2 hodiny nás nechali ležet. Narkóza byla do žíly, za což jsem byla ráda 😀 Akorát mě po narkóze pořád strašně svěděl nos 😀 Anesteziolog mi říkal, že to může být od kyslíkové masky, kterou jsem měla během zákroku 😀 A taky jsem slyšela, že prý odsávají vajíčka po jednom, tak když tady čtu, že jich vall83 měla 46, tak to musela mít vaječníky jako cedník 😀

marmina
7. čer 2012

@verry jj dnes jsi opravdu 6 + 0 a zítra 6 + 1 takže začátek 7.tt 😉 to budou srdíčka jak zvon ♥♥ 😉

ria82
7. čer 2012

@rox ..neviem ako to chodí v iných centrách, ale ja mám iba túto skúsenosť....že prišiel embryológ na izbu, narkóza je bez intubácie, spíš cca 10-15 min., vnímala som už keď ma viezli na izbu,. A myslím že ťa nechajú vyspať koľko budeš potrebovať. Naozaj sú tam veľmi milý

vall83
7. čer 2012

@verry tak to je dobre, ze sa mate dobre....uz aby bol ten ultra...su zvedava ci tam su dve alebo jedno....ale to je jedno hlavne nech to je zdravy....tak v nemecku? no neviem sice kde to je , ale i tuna dneska sa konecne oteplilo...sice je troska pod mrakom ale konecne teplo....
no mi zajtra uz odchadzame na slovensko...tak mangel bali o sto sest....

vall83
7. čer 2012

@evikj33 dakujem moc moc moc.....no ja maso mam uz druhej den...ja tak varene teraz moc mi chutna a hovadzie....aj vam prajem len a len to dobre....a citala som dobre ze to budou dvojcatka?

marmina
7. čer 2012

@vall83 takže ty máš teď jiné vitamíny než femibion? ale mají taky jod?

vall83
7. čer 2012

@marmina jo ja mnela prva ten ortopregna, to som uzivala od mojej gyndosky uz pol roka pred otehotnenim, je to v tabletach a ten jod som vyhadzovala je tam samostatne....no v centri mi vnutili doslova ten femibion...kde je aj jod...no ale moja gyndoska mi povedala, ze to nemam brat, ze oni v centri su sice dobry ale na to aby zena dokazala otehotniet, ale co sa tyka o starostlivost babenka v brisku nemaju potuchy, proto hned posilaju zeny ku svojmu gyndosovi...no a ona rekla ze ten ortopregna je lepsi, i mne se zda ked sme porovnali tie hodnoty vsetky, ale ze ten jod uz mam uzivat a nie vyhadzovat....asi tak, aj pocas kojenia ho mam uzivat, ale ked dokojim uz zasa nie...

rox
7. čer 2012

Holky vsem moc dekuji za priblizeni OPU, to je clovek hned takovej klidnejsi kdyz vi,co ho ceka.

marmina
7. čer 2012

@rox paní přede mnou šla bez narkózy, protože ji nenašli žílu a taky to vydržela 😉

marmina
7. čer 2012

@vall83 no není to zrovna jednoduchý co? určitě je dobrý svůj konkrétní případ řešit se svým dr. ono obecně asi nelze říct co je dobré a co špatné, blbý je, když pak každý dr. říká něco jinýho, komu víc věřit

tulipanek82
7. čer 2012

@marmina Ty jo bez narkozy? 😕 Teda doufam, ze u me zilu najdou... 😅

@rox souhlas,procitam tu vsechny zazitky a hned jsem smirenejsi s tim, co me ceka 🙂

tulipanek82
7. čer 2012

@marmina To je pravda...myslim, ze to maji doktori tezky, treba existuje vic moznosti a proste se musi na nekterou vsadit...a kdyz to nevyjde , tak pak na dalsi...ale nam to vyjdeee !!! 😵 😵 Podle me je taky dulezity bavit se se svym doktorem,ale hlavne se v jeho rukou citit dobre... Ja se v Heliosu nastesti zatim citim dobre, tak uvidim, co bude po pondelni konzultaci

danny38
7. čer 2012

@marmina Vydržet se dá všechno, když se chce 🙂 ale rozhodně jsem ráda, že alespoň na jedné ruce mám kvalitní pěknou žílu 😀

rox
7. čer 2012

@marmina jezkovy voci 😲 Tak to ja zacnu tu zilu cvicit at je velika. Ja mam taky jen jednu.....jinak jen same nitky.

verry
7. čer 2012

@rox neboj oni tu správnou najdou a naďobnou 😉 já teda po tom měla modřinu jak prase, ale co- to se skryje.

rox
7. čer 2012

Tak me zacinaji bolet vajecniky, nejak mi v nich na preskacku poskubava.... 😒 Mely jste to taky tak?

danny38
7. čer 2012

@rox Já jsem občas cítila jako píchnutí a spíš v tom pravém vaječníku. V tom levém to šlo pomalu a byli to lenoši, takže tam to nebylo tak intenzivní 🙂 Vůbec se ničeho nelekej, folíky rostou 😉

marmina
7. čer 2012

@rox asi furt lepší když něco cítíš, já necítila ani "ň" (no taky jsem měla jen 9 vyjuch 😉 )

marmina
7. čer 2012

@tulipanek82 to je opravdu základ cítit se tam dobře! před 3 lety jsem byla z Pronatalu úplně nadšená ale teď tam jsou noví doktoři a už mě to tam začalo trochu štvát....taky to nedopadlo dobře 😒

rory_g
autor
7. čer 2012

@rox to máš pravdu s tou uzavřenou skupinou, jde mi jen o to, že pokud začneme chodit tam, tady to půjde do kelu a novým IVFkám už to nic nedá 😖 Málokdo bude louskat 200 stránek 😀

unkarka
7. čer 2012

Tak v Sanusu mě nechali po OPU hajat 4 hodinky ale měla jsem tam manžílka,telku tak to nebylo zas tak dlouhé.A po transferu jsem tam ležela asi 2 hodinky.

pupidu
7. čer 2012

@saraha2
@marmina Ona je tu nějaká tabulka? 😕 v tom případě jdu psát marmince do IP 🙂

rox
7. čer 2012

@unkarka No me by zajimalo, zda budu zase platit 1000 kc za "nadstandart" jako u tehysterektoskopie....kdyz tam vlastne ani zadny standart neni... 😖

saraha2
7. čer 2012

@verry ještě aby nééééé 😀

marmina
7. čer 2012

@pupidu dám sem novou asi kolem osmé 😉 včera byla dřív, tak můžeš zalistovat

saraha2
7. čer 2012

@pupidu no to budeš teda hodná 😉 jsem myslela,že tu jsem sama z Obi a najednou čtu,že ne!tak super!

pupidu
7. čer 2012

@marmina super, děkuju

pupidu
7. čer 2012

@saraha2 Můžu se zeptat? V té tabulce máš napsáno "červen stimulace na 2.IVF (DP) " - co znamená to DP?