1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@rox Mám na břichu vařící gelovej polštářek a jdu si zase pro rum. Alkoholo jak alkohol. Fuuuuuuuuuuuuuuj kdyby mi to aspoň chutnalo ☹

ivapo
25. čer 2012

@rory_g Jo byla fajn.... Ale ten konec nedoresili ... Myslela sem ze tam budu dál docházet... Ale jakmile sem měl problémy s ranný tehotenstvim tak to chtělo řešit včas a ne jet přes celou republiku.. To je nevýhoda ze sem se rozhodla pro Prahu a ne tady... Každopádně se jim.. Nám to povedlo..... Dál by me stejne převedla k memu gynekologovy abych nemušla dojíždět...

pawlla
25. čer 2012

Ne beru ji teprv tejden pak vysadim pockam na mrchu a pak budem startovat no jsem z toho nervozni napodruhe se uz musi podarit... Nejhorsi je ze jsem doma pac me propustili kvuli tomu vsemu kolem ivf z prace tak se uz pekne nudim

unkarka
25. čer 2012

@rox ahojky to je super zprávička 🙂

unkarka
25. čer 2012

jinak všem krásný večer: 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@rox tak a další rumíček je ve mě 😀 😀 se ze mě stane alkoholik 😀 😀 než ta ludra přijde

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla a to dojíždím až se dom Brna do CAR? Tam u Vás nic není?

mmirunda
25. čer 2012

@unkarka ahojky 😉

rory_g
autor
25. čer 2012

@dadenka111 určitě je to dobré znamení!!! 😵 Pěkně užívej sluníčka a v práci pěkně v klídku 😉

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda jo jo dojizdim ale nic hrozneho autem hodka cesty vlakem skoro 2 hodky no tady unas taky neco je ale moc tomu neverim rozhodvala jsem se mezi prahou a brnem a unica vyhrala 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla tak můj chlap pochází z Opavy, tak vím jaká je tam cesta 😖. A tobě Unicu někdo doporučil?

saraha2
25. čer 2012

@pawlla takže odstarujem tak nějak spolu?já od zítřka stříkám synarej,v neděli mám naposledy estrimax a utrogestan a do 4dnů by měla přijít MS..ale čekám,že nepřijde na čas..takže uvidíme...

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda no divala jsem se na zkusennosti a uspechy doktoru a zda se mi to nejlepsi a ne tak daleko jako praha jsem z ostravy to neni tak daleko no jo opava to je od nas jeste hodka cesty 🙂

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla jj já vím, že je Opava ještě kousek od Vás 🙂 tak třeba se v Unice někdy potkáme 🙂 brno je malinký.

pawlla
25. čer 2012

@saraha2 no jo ona mrcha nechodi kdyz ji zrovna nejvice potrebujeme 🙂 doberu to aniko jeste 2 tejdny dostanu mrchu a pak jdem na to ... Jeste ale uvidime co rekne dr. jestli zase nebude nejakej zadrhel coz doufam ze ne

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda no mozna jo 🙂 to by bylo fajn... Ja tam zas budu pecena varena jak to tak vidim 😀

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla 😀 akorát víš jak, nepoznáme se 😀 Fotka může zkreslovat 😀

saraha2
25. čer 2012

@pawlla tak to já začnu cca o týden až dva dřív..

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda nooo to se asi nepozname.... Z tehle male fotecky tady toho moc nevyctem 😀

pawlla
25. čer 2012

@saraha2 uz aby to bylo ze .... Se nechci videt po ET jeeej a taky po OPU uz ted jsem nervni kolik bude vajuch jestli se male uchyti a jestli vydrzi v deloze noooo mazec

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla heleeeeeeeeeeeeeeeeeee nestresuuuuj ( ale já vím, že budu stejná ) 😖

mmirunda
25. čer 2012

@saraha2
@pawlla aspoň to budeme mít týden co týden někdo 😉

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda snaziiiiiiim se bejt v klidku ale moc mi to nejde 😀

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla tak já na to zatím nemyslím, myslím na to aby přišla mrcha a pak ještě antiko bůh ví kolik týdnů. jak dlouho jsi je brala??

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda tak po revizi jsem cekala na ms ta ted prisla tak jsem zacala brat antiko tu doberu a pokud bude vse ok tak pujdem na vec jestli ne budu cekat na dalsi ms .... A uz me trefi slak 😀

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla ale netrefí, jsi ženská 😀 a ty vdrží všechno 😉 No mě dr. říkal, že antiko budu brát max 35 dnů ale je možné že i míň ... třeba i jen dvacet, že se může stát že ani nedoberu celé platíčko 😉

kcvrcekz
25. čer 2012

Ahojky holky...Chci se vám omluvit, že tady teď moc nebudu, nějak se nám to v rodině vše bortí....☹ Asi je divné období..Tak se nezlobte, že se nebudu moc zapojovat, teď prostě není nálada...Všem moc dřžím pěsti ať se daří..Mějte se holky...

unkarka
25. čer 2012

já už chci taky začit neco delat ☹ tohle čekani me snad zabijeee!!

danny38
25. čer 2012

@marmina Děkuji marminko za podporu 😉 Jinak, jsem takové čuně, že jsem snědla ten švestkový kompot 400g na posezení, jsem zvědavá co to se mnou udělá 😀

@rory_g no, jdu tam až ve čtvrtek, tak pokud nějaká fotka bude, tak jí sem dám a děkuji za podporu 🙂

pawlla
25. čer 2012

@unkarka cekani je nejhorsi i chozeni do prace bych uz brala 🙂