1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. čer 2012

@danny38 Taky držím na zítřek palečky beruško 😵 😵 fluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus jeden ode mě 😀

mmirunda
27. čer 2012

Jinak přeji dobrý večer @marmina děkuji opět za krásnou tabulku a holky, zítra jen dobré zprávy, těch pšatných bylo už dost 😉

marmina
27. čer 2012

@mmirunda asi jsi na to kápla, jsou to dvě hodně podobné náhody!

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda noo tak to me napadlo jako prvni ze urco maji dovolene nebo tak neco.... Protoze pred tim bylo hrozne akcni a rikali ze cekat do cervence je uz maximum a tak ..... A ted tohle no nechtela jsem to rikat nahlas ale myslela jsem si to a to me pekne vytocilo

mmirunda
27. čer 2012

@marmina jj mě to napadlo při cestě z práce, že najednou nutně je potřeba píchat chlapovi injekce, když předtím o tom ani nemluvil, že by to mohlo nějak pomoct. To to nevěděl? prý mu z krve zjistili málo mužskýho hormonu, tak proto ty injekce 😠 😠 a @pawlla měla jít na konzultaci a nááááájednou ještě měsíc odpočinku 🙄

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla no mě to napadlo až potom, co jsi mi napsala, že taky odkládáte. On totiž sám Gogela říkal, že má od těch svátku pak dalších 14 dnů dovolenou

pawlla
27. čer 2012

@marmina
@mmirunda je to fak divne no asi maji dovolene nebo co ale meli by to mit jako zarizene a ne to tak oddalovat se to pak akorat stres. Mam si jit 11.7 na utz a leky a najednou ne a je to jen konzultace : 😖

rory_g
autor
27. čer 2012

@pawlla @mmirunda holky mě ten váš dr Google baví 😀 Ale jinak je to samozřejmě prasárna a Marminka má pravdu, vše tomu nasvědčuje...

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla takže ty tam stejně jdeš?? Já mám Gogelovi volat 23.7 jak se vrací z dovolené a mám přijít na UTZ

pawlla
27. čer 2012

@rory_g no a ne jen Gogela ale i primar Otevrel ..... Si to pekne zarizujou no aby mohli na dovcu 😖

mmirunda
27. čer 2012

@rory_g není to Google 😀 😀 ale Gogela, ale asi si ho přejmenuju 😀

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla Takže máme Zavřela a Googla 😀

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda jj jdu tam k Otevrelovi ale pojedu tam zbytecne urcite doufam ze mi aspon utz udela a rekne nejakej termin nebo tak neco

rory_g
autor
27. čer 2012

@mmirunda @pawlla já vím, Googla jsem z něj udělala schválně, pro zasmátííí 😎 😀

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla tak tam nejezdi. To mi vlastně nedošlo, že nejsi z Brna. zbytečná cesta ☹

pawlla
27. čer 2012

@rory_g Zavrel a Google 😀 😀

mmirunda
27. čer 2012

@rory_g Jojo, a je to dobrý 😀

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda musim aspon ho premluvim na ten utz si tam proate sup u na to krealo a doktore konej co umis 😀

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla 😀 😀 😀

malinka_02
27. čer 2012

@briuska ježiš to sou kecy to přesně říkájí lidi nejlíp který mají 3 děti a nikdy nepochopí jaké to je..
@rory_g @marmina děkuju moc holky.. budu doufat že v červenci jdeme na to.. 😉

@danny38 tobě moc držím pěsti!!!

danny38
27. čer 2012

@mmirunda Takže máme Zavřela a Googla 😀

Normálně nekecám, ale tečou mi tady slzy od smíchu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

unkarka
27. čer 2012

@mmirunda ty jdeš 23 a ja taky tak tim dnem pro nas bude vse jen e jen dobreeeeee 😉

mmirunda
27. čer 2012

@danny38 Tak to je dobře, to byl cíl, abychom se pobavily, všechny 😀

mmirunda
27. čer 2012

@unkarka V to taky doufám 😉 Budeme tomu věřit 🙂

unkarka
27. čer 2012

@danny38 hodně štěstíííí 😉

malinka_02
27. čer 2012

@pawlla
@mmirunda koukám se asi domluvili Řezáčová a Darebný v Podolí měli malovat před svátky a najednou když se mi posunula mrcha tak je to po svátcích to asi Darebný Řezáčové Otevřel Google a všichni jedou k moři 😀

mmirunda
27. čer 2012

@malinka_02 😀 😀 tak teď tady umírám 😀 😀

zelvik
27. čer 2012

@rory_g Ahoj, jsi zlatíčko, děkuju!!!!

Holčinky, já vás nestíhám číst, a už vůbec reagovat :( je nás tu strašně moc. Což jsem na jednu stranu ráda, že máme s kým řešit své bolístky, ale proboha - radši bych, aby nepřibýval nikdo s tím, že se mu nedaří mimi...

Strašně všem držím palčáky a omlouvám se, že nereaguju na každou zvlášť. Rozhodně mě všechny zajímáte a snažím se vás vždycky jednou týdně dočíst.

zelvik
27. čer 2012

@malinka_02 Príma, zítra jdu k Řezáčové, tak jsem zvědavá, co vybalí na mě 🙂

mmirunda
27. čer 2012

@zelvik Možná Zavřela a Googla 😀 a pojede k moři