1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
29. črc 2012

@pawlla a jak hluboko tam tu jehlu dáváš???

pawlla
29. črc 2012

@saraha2 no skoro uplne celou do zadecku se to picha

danny38
29. črc 2012

@ivapo 😀 Tak já bohužel zatím kávu nestíhám, budu mít teď odpolední a pořád doháním resty 😒

saraha2
29. črc 2012

@pawlla coo??takový hovado veliký??já ji doma mám..ale ta je teda....mega..

pawlla
29. črc 2012

@saraha2 ale neboj to neboli jen jako jak clovek vidi tak velkou jehlu tak ma respekt ale fakt neboli to vklouzne to tam ani to skoro nepichne ja to picham sama

ivapo
29. črc 2012

@danny38 Ach jo ☹

rory_g
autor
29. črc 2012

@danny38 mě se chutě asi nemění, bohužel 😀 Ani únava moc není, jsem doma, tak polehávám u telky a tak, jen když někam vyrazíme, tak to jo. No a bolí mě prsa, jinak nic...jo a břicho, tak snad je vše jak má 😎 V pátek prcka zase uvidím, moc se těším 😵 Jooo a chtěla jsem se zeptat...dr mi napsala prvotrimestriální screening, na krev v pohodě, ale na NT budu přesně 13+0, nevadí to? 😕

rory_g
autor
29. črc 2012

@saraha2 ještě se dá píchnout do stehna, jestli je to ta černá(šedá) 😉 Nejlepší bude, když cinkneš tý kámošce, co Ti píchala 😀

danny38
29. črc 2012

@rory_g To by vadit nemělo, já mám za to, že se NT dělá v rozmezí 11. - 13. týden. Já jdu na UTZ ve čtvrtek, tak taky mimíse uvidím a měla by být i fotka, tak snad se ukáže v celé své kráse 😀

saraha2
29. črc 2012

@pawlla
@rory_g od sousedky snacha je zdr.sestra,tak mě to píchne§a zítra ráno jen zavolám do caru,že jsem si to píchla doma a fertig...už jim volat nebudu...

rory_g
autor
29. črc 2012

@danny38 jooo, když bude mimčo hodné, možná ukáže, co bude 😵
Děkuju, ona mi to dr trošku popletla, napsala mi poslední MS 6.6. místo 4.6. 😒

evikj33
29. črc 2012

@saraha2 No mám z tebe uplmou husinu,ženská jedna 😀 chvilku tu nejsem a ty hned //dálnice a pak že mrcha v zatáčce.Tak doufám že jsou oba broučci ja ji měla podobnou.Mooooc přeju at v tom nejsem tak sama. 😀 😀 Jinak ja bych ten Agolutin píchla pokud ho máš,nic tím nepokazíš,právě naopak.Držíme pěsti 😉

petris82
29. črc 2012

@saraha2 krasnej testik 🙂 tichoucka gratulace!!

saraha2
29. črc 2012

@evikj33 píchnu!!za chvíli přijde a píchnem to....když tím nic nepokazíme,tak co,no ne? 😉 a mám ho doma...

evikj33
29. črc 2012

@saraha2 Jasan nech se hezky píchnout a lež s nožkama nahoře a udělejte si pohodičku 😉

martina_81
29. črc 2012

@saraha2 jj, píchej, ať si to připojistíš. 😉 😉

evikj33
29. črc 2012

@saraha2 A hezky si to datum poznač máme dnes s manžou 6 výročí snatku 😎 Co nato manža jak se tvářil když skoumal test 😕

verry
29. črc 2012

@saraha2 je to tááám! paráááda! 😉 a já to věděla!

unkarka
29. črc 2012

@saraha2 to je úžasnýýýýýýýýý:DDDD chceem fotooo 😀

unkarka
29. črc 2012

@saraha2 jsem trochu pozadu krásná fotka:!!!!

evikj33
29. črc 2012

@unkara Mrkni o stránku zpět už to tady je 😉

saraha2
29. črc 2012

@evikj33 no manžel myslím viděl těhot.test poprvé v životě..tak nejdřív se ptal,kterou čárku jako myslím 😀 tak jsem si už říkala,že ju nevidí,že asi blázním....no apak jak už to pochopil teda 😀 ,tak naznal,že je pěkně vidět..agolutin je zapíchnut,ráno zavolám do caru co a jak..
@unkarka foto tam je!!!! 😉 kukni pár stránek zpět 😉

verry
29. črc 2012

@saraha2 hlavně se šetři,holka! pěkně lehni a těš se z toho! ...ježíš,ja jsem tak ráááda! 😵

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Gratulace 🙂 po kolikáté už jsi na IVF??

saraha2
29. črc 2012

@verry nebooj!!jen sedím a půjdu zalehnout...a já dnes frajerka vysávala... 😀 no co už..minule jsem nic nedělala a nebyl ani duch..však víš....
@janulkaa23 druhý pokus..

mmirunda
29. črc 2012

@saraha2 beruškooooooooooooooooooooooooo já to věděla 😉 a ty jsi mi nevěřila. Krásnej testík kočičko 😵 😵

janulkaa23
29. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 Opravdu moooc gratuluji 🙂 Já sem zvědavá co mi řeknou zítra v Gennetu, zda vajíčka už mají 10mm, aby mohla jít ven 🙂

saraha2
29. črc 2012

@mmirunda ted ještě aby to vydrželo....zítra budu žhavit drát,snad tam bude moje dr.,tak uvidím....budu chtít ascorutin,jak holky radí..ta bude mít ze mě radost teda.. 😀 jak jí budu radit..snad se teda mcha nerozjede..ještě není nic jistého..ale poprvé v životě vidím ducha,tak mám radost.. 🙂

saraha2
29. črc 2012

@janulkaa23 já měla vajíčka 12-15 a říkali,že budu ještě píchat,že musí ještě dorůst...

mmirunda
29. črc 2012

@saraha2 to je jasný, že máš radost 🙂 Moc ti to přeju

@saraha2 a @martina_81 kočičky, mám z Vás radost, jste mým vzorem