1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ramdy
7. lis 2012

nebrala jste nějaká z Vás přípravek jménem Nosifol?

malinka_02
7. lis 2012

@ramdy tak my od te doby byli tolikrat na dovce a an horach a ruzne akcicky a stejne nedokazu miminko dostat z hlavy ..

ramdy
7. lis 2012

@malinka_02 nemyslela jsem si, že mě to tak sebere, ale je to děsný a ještě jak všichni říkají, nesmíš na to myslet, zkuste si to všichni, když už děti máte a bez problémů, ach jo

harley26
7. lis 2012

@ramdy jj, ja ho beru. Zatim ale zadny vysledek nepozoruju 🙂 ale pry ma dobry ohlas

malinka_02
7. lis 2012

@ramdy to taky miluju tyhle kecy..no nam uz nevysli 2 pokusy a tohle je 3. A nejlepsi je tchyne ktera mi rekne ze to je v hlave a ze nemam na to myslet a pritom problem je u manzela ve spermiich tak tomu asi nepomuze kdyz na to ja nebudu myslet..ale nikdo kdo to nezazil to nepochopi. My to resime tak ze zkousime dalsi a dalsi pokusy.

lkarolina
7. lis 2012

@kaijko Díky, díky, jste miláčci...

kaijko
7. lis 2012

@malinka_02 Přeju hodně štěstíčka 🙂

malinka_02
7. lis 2012

@kaijko dekuju 😉

zelvik
7. lis 2012

Přeju všem hezký večer.
Holky mám anketní otázku🙂 Co takhle pořád jíte a vaříte? Já už jsem dost bezradná, co pořád vymýšlet k snídaním, večeřím, o víkendech k obědům. Aby to bylo k jídlu, ale abych z toho nebyla nafouklá a abych nemusela vařit nadvakrát, protože manžel by si třeba dal něco míň zdravýho a já to nemůžu...
Sem s jakýmkoli nápadem 😉

evikj33
7. lis 2012

@zelvik Dnes jsem měla chut na snídani na krupici a manža se synem se ochotně připojili a dokonce i pes vysomroval.Na obídek špenát s vajčkem a bramborm.Ale je to fuška pořád myslet nato co budu vařit.Zítra asi králika na zelenině s rejží.

malinka_02
8. lis 2012

Ahoj holky, posledni den doma a zitra do worku, nastesti jen na den..mela sem dneska strasnej sen..zdalo se mi ze sem zacla strasne krvacet, fakt hnusny sen..

evikj33
8. lis 2012

@malinka_02 Tak ještě relaxuj pakárna čeká zítra.čerstvá dávka TfujTfujTfuj horor sny mám taky od začátku-snad dobré znamení 😉

harley26
8. lis 2012

Holky, jaké jste měli horm. hodnoty cca. 2 DC před IVF? díky

malinka_02
8. lis 2012

@evikj33 no koukqm na telku ale uz me zase prudili z prace ☹ kez by to bylo dobre znameni!

malinka_02
8. lis 2012

@harley26 me vubec krev nebrali..

harley26
8. lis 2012

@malinka_02 fakt? Me budou brat i v pondeli, rikal mi mudr. ze se to musi sledovat, aby vedel jake dat davky ... a kdyz ti delali hormonalni profil? Tak si mela jake vysledky?

ramdy
8. lis 2012

@malinka_02 jj přesně, to je kvůli tvojí hlavě a stjně je to u nás, manžel má blbé spermie, no bojujeme dál

malinka_02
8. lis 2012

@harley26 to uz je prrs rok tak si to fakt nepamatuji..promin s tim ti nepomuzu..
@ramdy hele ja doufam ze v hlave to neni ze je to tema spermiema kdyz se za 2 roky nezadarilo..

adriene
8. lis 2012

@harley26 Výsledky hormonů? Hodnoty nevím, ale byly v normě... ani mě nenapadlo se po tom pídit. Ono je někdy moc informací spíš na škodu 🙂
Právě jsem se vrátila ze screeningu v 20tt, vše je OK. Doktora pobavilo, že tam kluci plavali jak aquabelly... prý úplně synchronizovaně 😀 Tak jsem mu řekla ať se nediví, že jsou cvičení 😀 V prenatální poradně také v pohodě. Hrdlo drží, tak pohoda 😉

unkarka
8. lis 2012

ahojky nevíte nahodou někdo jestli Gonal injekce si musim vzít v Sanusu nebo mi muzou napsat recept,zajimalo by me jestli by me to v lekarně nevyslo levneji.ted jsem dostala injekce na imuno a mam jich 20 ks.Za jednu jsem ve VFN v Praze zapalila 5kč a u nas na Vysočině by me stala 1 injekce 100.Což je teda hroznej rozdíl.

javed
8. lis 2012

ahoj holky, můžu se zeptat? Mám si píchnout orgalutran, ale nejsem si jistá, jestli do břicha nebo do stehna? Nevíte někdo?

mmirunda
8. lis 2012

@unkarka podle mě by ti ten recept měli dát a měla bys mít možnost si vyzvednout někde jinde 😉

evikj33
8. lis 2012

@adriene No super gratuluji ke screningu i poradně 🙂 Jen at plavou,moje prdelky maj dnes kopací den 😀

unkarka
8. lis 2012

@mmirunda zítra zavolam do Prahy do lekarny jestli

mmirunda
8. lis 2012

@unkarka počkej, mrknu se kolik bys doplácela u nás 😉

mmirunda
8. lis 2012

@unkarka kolik jednotek?

adriene
8. lis 2012

@evikj33 Děkuji 🙂 Tentokrát mě objednali až za 3 týdny, byli spokojení a já též 🙂 Teď už nám jen přát, vydržet co nejdéle, že? 😉 Já zatím to kopání moc necítím... sem tam takové mírné "žuch" a spíš vlevo... pravda také je, že se na to moc nesoustředím 😀
Tchýně slíbila, že nám koupí látkové pleny, tak jsem je dnes objednala a přijdou jí domů na dobírku. To bude překvápko 😎

unkarka
8. lis 2012

@mmirunda Gonal 900

mmirunda
8. lis 2012

@unkarka tak u nás bys doplatek za Gonal 900 dala 1900,- takže nevím jak to počítají ve fakultce ☹ ale nemocnice bývají celkově levnější ...