1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
28. dub 2012

Ahojky,

@vall83 koukám, že jsme rozmazlované, co? Manžel dneska umyl okna, teď převléká postele a já tu sedím a klevetím na Koníkovi 😀 😀 😀
No já toho moc přehánět nemůžu, krom té jedné noci, kdy mě bralo břicho jako na MS, byl zase klid. Dneska jsem 9. den od ET a až na to, že mi taky teče z nosu (ale u mně je to alergie, už mi zase kvetou břízy a spol. a jak utlumuju imunitu Prednisonem, tak je to asi silnější) a dneska jsem docela unavená - tak NIC.
A do testu se mi nechce, bojím se, že bych našla jako @martinka87 bílo ☹

martinka87
28. dub 2012

@vall83 klidne bych i to zkusebni milovala!!! 😉

martinka87
28. dub 2012

@zelvik joooo, neni to nic prijemneho ☹

zelvik
28. dub 2012

@martinka87 To věřím, ale třeba není ještě nic ztraceno. Já měla transfer 19. a testovat se bojím.

vall83
28. dub 2012

@zelvik jojo sme teraz hyckane 🙂 🙂 🙂 takze ani nespinis a nic te neboli? no to je dobry ne? no a kolky den po ET te bolelo to bricho?

vall83
28. dub 2012

@martinka87 tak to ti verim....je mi to velmi lito ☹

mia75
29. dub 2012

Ahojte holky, takze viete to prve (drahy este spi) - na teste máme ducha 🙂 dufam, ze to nezakriknem, je tam, nie je to len prelud 😀 tesim sa ako mala. Tak nech to nie je biochemicke tehu ako minule. Prosiiim.

saraha2
29. dub 2012

@mia75 dobré ráno!!tak to moc,moc gratuluju!!!!!!a moc ti přeju,at ti to zítra potvrd a hodnoty at jsou,jak mají být!!!!!!!!!!!

saraha2
29. dub 2012

@evikj33 porek??tak jsi teda lepší zahradnice!!já jsem ho ještě nezkoušela,se bojím,že nevyleze..jako čínský zelí..to vypěstuje vždy děda a já nemám nic ☹
@martinka87 ještě je brzy!!!!!!!!!!!opravdu!§spousta holek má 10tý den bílo a 12den ducha!!!!ještě není nic ztraceno!!opravdu!!!!drž se!přes léto nic??to je divný,že?a důvod???

mia75
29. dub 2012

@saraha2 My sme doteraz mali len kvietky na zahrade, ale skusame tento rok jahody a maliny. Vyzeraju, ze prezili a bude uroda 🙂 A ako sa citis pred UTZ? Plna sil na dalsie kolo? 🙂
@martinka87 Neboj, ja som presne ten pripad - 10.den (asi)nic a 12.den duch. vzdy to este moze dopadnut zle, ale opat nejaka sanca.

mia75
29. dub 2012

@zelvik Este chvilu vydrz s testovanim, nech si neprivodis viac stresu. Este aspon 2-3 dni 🙂

martinka87
29. dub 2012

@mia75 juuuuuu, super, gratuluji!!!! A citis na sobe neco? Ja totiz absolutne nic! ☹

saraha2
29. dub 2012

@mia75 už nejdu na UTZ,ale rovnou na inseminaci..nedávám tomu žádné šance,ale beru to tak,že se aspoň něco děje 😉 včera jsme píchli pregnyl ráno,tak uvidíme...

mia75
29. dub 2012

@saraha2 Promin, uslo mi, ze uz zajtra je IUI. A nehovor, ze to je bez sanci! 🙂 Je pravda, ze mne sa // objavili, ked som vzdala akekolvek nadeje, ale sancu urcite mas aj pri IUI. Potom budes testovat tak ako po ET?
@ martinka87 Stale mierne spinim, mierne zakrvacam (z casu na cas) a tak si radsej robim castejsie pauzy popri pracach doma a na zahradke. Nevydrzim len tak lezat 🙂 drzim palce, nech si tehotna, to ze nie su symptomy, je fuk. Kazde telo reaguje individualne. Však si len predstav, ked tie kocky otehotneju spontanne - niektore nevedia ani 2- 3 mesiace, ze su v tom 🙂

mia75
29. dub 2012
vall83
29. dub 2012

@mia75 ahojcek no to je super konecne dobre spravy.....moc ti to prajem aby bolo vsetko o.k......drzte sa... 🙂

vall83
29. dub 2012

@mia75 a ake je to to biochemicle tehu?

vall83
29. dub 2012

@saraha2 ahojcek tak zajtra uz IUI ...hezky tak budu na tebe myslet.... 😉

martinka87
29. dub 2012

@mia75 ja Ti nevim, vuuuubec nejak "jinak" se jako necitim.... Bolest bradavek prisuzuji spise k Utrogestanu... No uvidime, test zkusim jeste zitra...

mia75
29. dub 2012

@vall83 Minuly rok som bola podla HCG tehotna a HCG rastlo, ale nevedeli nic v maternici najst. Tak sa bali mimomaternicoveho. Je to jednoducho stav, kedy to embryjko po case vzda a bud sa odkrvaca, alebo ti musia urobit reviziu (ako mne). Do revizie mi stale HCG rastlo a embryjko nikde ☹

mia75
29. dub 2012

@martinka87 Ani ta tak cudne nepicha v podbrusku? Alebo pocit, akoby mala prist MS.. Ja som to mala minuly rok, aj tento rok. Po KET mi nic nebolo a bolo to v cudu ☹ Ale to mozu byt len moje reakcie, lebo vela kockam nic nie je a su tehotne. Ja mam prave obavy, aby som to neodkrvacala.

martinka87
29. dub 2012

@mia75 no, neco jako pred MS jsem mela, ale tak jako chvilkove, ze jsem tomu neprikladala zadnou pozornost... no uvidime, zitra pred praci zkusim testik... 😉

vall83
29. dub 2012

@mia75 ty brdo tak to je hnusny...takto si snami zahravat 😠 ☹ a ta revize, tam co delaji?

zelvik
29. dub 2012

@mia75 Joj, úúúúžasný, tak potichu gratuluju 😀 Já vydržím, za chvíli jedeme na výlet, ak na to nebudu myslet. Dneska jsem se v noci teda budila vedrem, a to jsme spali při otevřeném okně, ale já byla zpocená jak vrata od chlíva🙂 Ale příznaky jinak pořád žádnééééé.

mia75
29. dub 2012

@vall83 Co uz, je to dost vysoke percento pravdepodobnosti, pisu, ze az 30% tehotenstiev konci spontannym potratom. Hrozostrasne cislo ☹ Revizia je kyretaz / vyskrab, kedy daju prec zvysky plodoveho vajca a pod., potom sa ti cca 3 cykly regeneruje vystelka maternice. Nebolelo to, je to pod narkozou.
@zelvik Neboj, tfuj, tfuj, bude to dobrý

vall83
29. dub 2012

@mia75 ty brdo to je sila, to som ani netusila ako velke je to percento....no a ked ho to embrio nemozu najst ako spravia ten vyskrab? to mi akosi neslo pochopit.... 😒 to je hrozny.... 😢

mia75
29. dub 2012

@vall83 Je to velky zazrak, mat dieta a my si to tu asi dost silne vsetky uvedomujeme 🙂 Neviem, asi vyskrabnu co tam je. Deciduum (tehotenska sliznicna vystelka) a ak su nejake zvysky plodu, aj to. Nieco som tam musela mat aj ja, kedze mi stale rastlo HCG, aj ked velmi mierne. Nejake bunky, co produkovali HCG aj ked bejby uz bolo ta tam..

vall83
29. dub 2012

@mia75 ☹ ☹ ☹ ☹
ale teraz to urcite vyjde.....drzim moc moc palecky....

verry
29. dub 2012

@mia75 juuu super! gratuluju! At čarečka sílí a HCG je vysoké! 😉

zana21
29. dub 2012

@mia75 Gratulace, to už je pěkný duch, tak ať jen sílí 🙂