1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
30. dub 2012

@marmina a nedělej si ze mě srandu,joooo???? 😀 😀 😀

alinah
30. dub 2012

ahoj holky, tak se po vikendu hlasim - @mia75 tichounce gratuluju a drzim palce s dnesni krvi, urcite to bude dobre...

ja jsem dneska byla necekane u dr. - cely vikend me neskutecne bolelo bricho (konstantne). tak pro jistotu - takze jsem 5+4, vsechno v poradku a mam prestimulovany vajecniky a cysty a 2 maly hematomy. proto me bricho bolelo. pry se to srovna, ale musim se jeste mesic setrit, hodne pit, zadny poskakovani a zadnej sex 🤐 manzel radost moc nemel...

@saraha2 drzim palce at uz zadny dalsi IVF nemusi byt. a koukejte se jeste snazit doma 😉

saraha2
30. dub 2012

@alinah budeme,neboj! 😉 chladíme bublinky,máme jahůdky....a akt mám slíbený 😀

alinah
30. dub 2012

@saraha2 😀

marmina
30. dub 2012

@alinah ahoj, ať se to brzy spraví! někdy musí pro mimčo i "trpět" manžel 😉
@saraha2 tak bublinky a jahůdky??? 😀 to je romantika! hele, to musí vyjít 😉

verry
30. dub 2012

ahojte kočiny 😉
tak jak to tu frčí...? 🙂
koukám samé dobré zpravy,tak jen tak dáááál.
Je krásně, a tak jak mam vycházky jsem hned venku. Dneska se jedu s kamaradkou projet na kole. Jo, jinak krámy jak jsem myslela,že budou silné nebo tak něco. Tak nic. Měla jsem je asi tak stejné jako mívám normálně,jen s tím rozdílem že ještě furt špiním. No od středy to mám už dost dlouho teda. A měla jsem občas teda silný bolesti v břiše, jak když mě někdo řeže. Ale už je to snad fuč. Ted se musím nabít sluncem a za týden se těším do CARu na UTZ. 😵 😵
@saraha2 kočko,tak dneska bublinky,jo?? no téééda! já si včera taky koupila jahudky a už jsem je celý snědla-výborný osvěžení, ale na vás teda nemám 😀
@mia75 super!!!! je to tam!! gratuluju! hlavně odpočívej 😉
@alinah tak hlavně že jste v pořádku, a prace a sex počká hold. Ted je nejdůležitější mímo 😉

rory_g
autor
30. dub 2012

@zelvik já už tomu nějak nevěřím 😅
@saraha2 držím palečky 😵

marmina
30. dub 2012

ale no tak @rory_g !!! ty tomu právě věřit musíš! mimčo bude, cítím to v kloubech 😉 hele, ani se nenaděješ, a budeš znovu píchat včelky 🙂

verry
30. dub 2012

@saraha2 tak to dnes koukejte doma rozjet! 😉 at se pěkně oplodníš 🙂

marmina
30. dub 2012

ahoj @verry ty nějak stimuluješ na ket? kolik si necháš dát embryjek?

verry
30. dub 2012

@marmina ahooj, nic zatím neberu. Myslím,že až tam pojedu v po tak mi teprv něco dají, myslím spíš prednison a utroš-ale odkdy to budu brat to nevím. A asi uvidí jakou mam sliznici. Což vlastně jde především o dobrou podestýlku,když nebude tak mi asi dají léky a bude. Zatím fakt nic nevím, zeptrej se mě až za týden 😀 to to budu mít nastudovaný 😉
právě vůbec nevím, já bych dala dvě. Ale přítel se moc netváří, navíc je ted v zahraničí. Tak uvidím co z něj vypadne 😀 myslím,že u dvou je větší jistota. A než se trápit ještě kdovíjak dlouho, tak budu max. štastná když budu mít rovnou dvojčata 😵

marmina
30. dub 2012

@verry no já budu stimulovat od 1.DC, sliznici mám nic moc 😒 ...to by bylo hezký, kdyby se v naší diskuzi zadařila dvojčátka (ještě s @vall83)! šance by měly být větší, ale u mě to nepomohlo, tentokrát bych chtěla určitě zavést jen jedno (dvě jen pokud zbydou a budou zamražená společně). Mám taky méně mrazáčků, nechtěla bych si je "vyplácat" 🙂 Ty máš slušnou zásobičku, dvoje dvojčátka a ještě benjamínka navíc 😀

verry
30. dub 2012

@marmina bylo by to hezký to jooo 😵 😵 ale ještě počkám na přítelův nazor, a taky se zeptám Dr. jakou mají uspěšnost. A podle toho to vydedukuju 😀 Ja většinou fungovala ok, ani při IUI jsem nemusela stimulovat. Sliznice roste, to víš mám na to bylinky 😉

vall83
30. dub 2012

@saraha2 ahojcek tak ake to bolo? no ja sa citim docela dobre, len hormoni se mnu hupaju...chvilu placu potom smeju potom mam v sebe jedu...prsa taky normal citim ich ale nieje to nejako hrozne...dole sa nieco deje ale co to neviem...citim nieco ale neviem ako by som to opisala...no mozno sa skorej velmi sledujem...som hrozna 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀

mia75
30. dub 2012

ahoj děvenky a budoucí maminky 🙂 Vysledky krvnych testov este nemam a kedze je zajtra svátek, budu az v stredu. Ale test ukazuje silnejucu ciarku napriek vsetkemu. Drzia sa drobatka, nenechaju sa len tak odradit 🙂 Drzte sa aj vy, ked tie nase male embryjka sa tak snazia 🙂 Vela stastia, aby ste mali // coskoro.

mia75
30. dub 2012
marmina
30. dub 2012

@mia75 myslím, že výsledky ani nepotřebuješ, máš jasný důkaz 😉

mia75
30. dub 2012

@marmina Stale bojujem s velkym strachom. Volala som s Dr. z Brna a bolo mile, ako sa potesila mojej sprave o // 😀 Pytala som sa na krvacanie a ze uvidime podla krvi. Mam si pichnut Agolutin a Neofollin, mozem brat aj Ascorutin. Takze budem zdrogovana poriadne 🙂

nemorosis
30. dub 2012

Ahoj holky, jak se tu všechny pořád máte? Dnes jsem byla u doktora, tak mám neschopenku, abych nemusela na tu chvíli do práce, nehledě na to, že bych tam teď nechtěla potkávat ty kvanta lidí, když už nemám tolik vytrénovanou imunitu. 😉 Vše je zatím, jak má být, o nálezu na děložním čípku už nikdo nic neříkal a hlavně cytologie dopadla dobře. Ufff. Takže jsem si vesele nakoupila těhotenské oblečení a už se těším, až se mi začne kulatit bříško. 😀 Strašně to všechno utíká, za týden už jdu na krev na screening a za 3 týdny na UTZ.

nemorosis
30. dub 2012

@mia75 Jůů, krásný testík, gratuluju!!

marmina
30. dub 2012

@nemorosis ahoj nemo, ty jsi tu ale dlouho nebyla! bože, jak já ti závidím, že už si jdeš koupit těhotenské oblečení, na to se totiž moooc těším 😀 Jsem ráda, že ti to všechno dobře vychází a cytologii máš v pohodě, já si pro výsledky budu volat ve středu (byla jsem na preventivce), tak doufám, že bude vše ok abych mohla zvesela do dalšího pokusu 🙂 A jak se cítíš? Proplouváš stále bez nevolností? a co bříško, roste roste?

marmina
30. dub 2012

@mia75 tvé obavy chápu, měla by je každá z nás, ale přesto, máš na testu krásné // takže velký důvod k optimismu tu je! Hezky odpočívej, snad se to brzy uklidní!

zelvik
30. dub 2012

@mia75 No to je nádhera, sice bych se zcvokla, že mi výsledky neudělali hned dnes, ale myslím, že tyhle tlustice mluví i za ty výsledky, takže číslo sem nebo tam, hlavní, že TO TAM JE!!!!!!!!! 😎

@nemorosis Ahoj, krásné zprávy, je dobře, že je ti dobře 🙂 Jé a těhu oblečení na léto - to budeš čupr mamina.

nemorosis
30. dub 2012

@marmina Já vím, jsem ostuda. 😀 Sleduju vás, jen nestíhám přispívat. 🙂 Tak ať cytologie dobře vyjde a můžem držet palce na další pokus! Zítra už je květen, utíká to rychlostí blesku!
Jsem stále bez nevolností, už dokonce ani neprospím většinu dne, během týdne bych měla začít vysazovat utrogestan. Bříško zatím nic, ani není cítit, ani neroste, naopak jsem stále -3 kg. Tak doufám, že ještě aspoň kilo půjde dolů, než se to obrátí. Ale už se těším, až se pěkně zakulatím. 😉

mia75
30. dub 2012

@nemorosis cytologia OK = super sprava 🙂 A co budu presne screenovat v krvi? A kolko mas rokov - nemusia robit odbery plodovej vody a pod? Mne postarsej osobe (37 r. 🙂) asi budu musiet robit vselico.. POtom zaves fotky nejakych peknych letnych tehu saticiek 🙂
@marmina Ked budu vysledky ok, kedy mozes zacat presne?
@saraha2 ako po oplodneni? Nie je to prilis romanticke (som hovorila doktorovi, ze takto som si teda oplodnenie nepredstavovala, ale co uz), ale urcite to vyjde!! aj ked si taky skeptik 😉
@zelvik Najprv som skusila taky levny test a tam vysla iba jedna ciarka. Uz som nevladala ani plakat, tak som si povedala, ze to je v cudu. Potom som si isla kupit iny typ testu a aka ciarka vysla 🙂

pawlla
30. dub 2012

@mia75 pekne carecky na testiku gratuluju moooc 🙂

marmina
30. dub 2012

@mia75 stimulaci na KET mám načasovanou kolem 20.5., ale příští týden mám ještě výsledky z imuna, tak doufám, že nebude nemilé "překvápko" které by nám zase vše oddálilo....

evikj33
30. dub 2012

Ahoj holky to jsou dnes sluníčkové zprávy,jen tak dál at v květnu všechny kvetem radostí a štěstím.Už si to po tom všem zasloužíme 🙂 🙂 🙂 @mia75 To je krásná kolejnice,jen odpočívej z nožkama nahoře a užívej rodící se život 😉

pawlla
30. dub 2012

@martinka87 a proc to pres leto nedlaji ?? ja mam druhe IVF naplanovane na cervenec takze pauzu 3 mesice mam taky no co se da delat

mia75
30. dub 2012

@evikj33 Tak tak, duben bol trochu narocny a riadne nas pocvicil, ale květen bude plodnyyy 🙂 Ty si evik udrziavaj stale optimizmus, aj ho medzi nas pekne siris. dakujeme 🙂