1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
19. kvě 2012

@plumeria Ano antikoncepci, sice nevím proč ale budu jí brát asi 20 dnů, možná 35, že se uvidí, a pak jak mi řeknou tak vysadím a začne stimulace ....

plumeria
19. kvě 2012

@mmirunda Tak každý CAR má jiný postup, asi s tím mají dobré zkušenosti. Přeji, ať to vyjde, případně i díky těm vitamínům 😉

mmirunda
19. kvě 2012

@plumeria Děkuju moc, třeba se to fakt podaří. Takováhle podpora od Vás je hrozně fajn, člověk si vyslechne, že i jinde to může být úspěšné ...

mmirunda
19. kvě 2012

@plumeria třeba to nějak souvisí s těma hormonama, nebo s tím že když vysadím dostanu ms a pak se lépe stimuluje, fakt nevím, ale myslím si že tak nějak to bude

plumeria
19. kvě 2012

@mmirunda Nějaký dobrý význam to určitě má. Už jsem se s tím někde tady na MK setkala...

mmirunda
19. kvě 2012

@plumeria tak já jim do toho nebudu mluvit a budu poslouchat 🙂

plumeria
19. kvě 2012

@mmirunda 😀

kevama
19. kvě 2012

@mmirunda ahoj prave citam ze sa chystate na ivf a kvoli spermiogrami to odsuvate..my sme sa snazili necely rok a ppol a sli sme do car..tam nam urobili vsetky vysetrenia kde zhodnotili ze sa som ok ale manzel mal sice dostatok spermii aj dobre pohyblive ale jednoducho maly zly tvar a boli patologicke..tak nam doporucili ze mame este pockat pol roka a ak nic tak mam skusi ist na lsk a potom sa uvidi..na lsk som sla nakoniec az takmer po roku a tam nam povedali ze prirodzenym sposobom deti mam nikdy nebudeme kedze mam obe nepriechodne vajcovody..takze z nemocky opat do centra na vypisanie ziadosti a pustit sa do ivf...manzelovi som nasadila vitamin E,a vitaminy zo selenom aj ked nam lekar povedal ze je to asi zbytocne..bohuzial na injekcie som nereagvala nejako dobre a mala som len 5 vajicok z toho sa 4 oplodnili a dokonca sperrmiogram bol vyborny comu nechapal ani lekar a podotykam ze manzel tiez fajci sice malo ale predsa..po predlzenej kultivacii nam ostali uz len dve vajicka z toho jedno nie moc dobrej kvaity a tak som si dala oba..aj ked som tomu nejako moc neverila,nam sa prve ivf podarilo a uz mame doma takmer 1.5 rocne zive striebro..a aj ked nam lekari povedali ze nikdy nebudeme mat deti prirodzene teraz cakame prave prirodzene druhe babo a na prvy sup..takze drzim silno silno palce vam vsetkym nech sa to podari..a hlavne treba verit..pekny den zelam.

saraha2
19. kvě 2012

dobré ráno!!dočítám,dočítám..uf...dnes moc nestíhám,odpoledne přijdou kamošky,oblečem dresy a budem fandit,tak vařím,chystám dobroty atd..do toho lítám po zahradě--sakra ještě zhubnu 😀 četla jsem,že jste řečily AH..my ho neměli,ale teď ho 100%dáme 😉 nestojí to tolik,tuším,že tam bylo 3500kč..a určitě to má něco do sebe 😉

saraha2
19. kvě 2012

@evikj33 pěkně se oplodni!!!!!!!!!!!!myslím na tebe!!
@vall83 jak to s tebou vypadá dnes??hajáš poctivě?

mmirunda
19. kvě 2012

@kevama Jééé to se krásně čte. Moc děkuju za taková slova. Budu věřit tomu že se nám taky povede 🙂

saraha2
19. kvě 2012

@verry ahoooj!!jak se cítíš?nějaké novinky???dnes je sobota...a půlka týdne se blíží 😉 🙂 😀

mmirunda
19. kvě 2012

@saraha2 Tak nám ho navrhnul přímo doktor ten AH, takže do toho půjdeme, ty 4 tisíce navíc už nás nezabijou, poku to zvýší úspěch 🙂

verry
19. kvě 2012

@saraha2 jsem na tom furt stejněěě 😀 .......nic nepozoruju 😅
hodně přemýšlím,jestli vůbec budu testovat...... asi se na to vyprdnu 😝

winterska
19. kvě 2012

@verry ahojky, vy jste tady všechny ranní ptáčata 🙂 já vstala až kolem 10té.. zatím nic necítím, občas mě polochtá bříško ale jinak nic.. žádná bolestivá prsa.. no uvidíme za pár dnů.. Mirundě už jsem psala.. 🙂
a co ty??? nějaké novinky?

vall83
19. kvě 2012

ahojcek holky...pisu vam hromadne,abych to nemusela kazdej zvlast....tak ono to nakonec ustupilo...ty brdo...to niekdo skusa moju psychicku stranku.....no rano trosku sa mi zdalo hnede...ale teraz uz nic....takze uz su v poho...zvladla sem to aj bez stresu...su fakt dobra 😀 😀 😀
no ja to uz vidim tak ze dneska bude dobre, zajtra zasa zle, pozajtra dobre, ....a stale to bude tak dokola, aby som nahodou nevysla z toho psychickeho kolotocu....ja se jedneho pekneho dna zblaznim...a namiesto do porodnice pojdem do blazinca 😅 😅
a ako je na tom evikj.? neviete? zasa ste toho napsali a nestiham to docist....

verry
19. kvě 2012

@winterska tak to si pěkně chrundíš 😀 tyjooo, jakej to je pocit,že když tě polochtá v břiše?? to já vůbec neznám 😅 mě jen občas zabolí podbřuch, o prsou nevím, jen někdy předevčírem večer jsem měla docela silnější bolest napravo,jak když mě někdo řeže...ale pak to přešlo,od tý doby nic. Nevím,co to bylo.
asi ještě brzy na nějaký přízraky,vid? 😅

verry
19. kvě 2012

@vall83 😀 tak to si mě rozesmála....neboj,určitě už to bude ok, jen pěkně odpočívej, žádné namáhání 😎

winterska
19. kvě 2012

@mia75 to už jsem zjistila, že hodně Slovenek jezdí k nám do Česka na IVF.. Hlavně když to pomůže 🙂
Do Gennetu jsem chodila loni v těhotenství na kontroly - bohužel mi tam při NT zjistili vážné poškození plodu a musela jsem jít a potrat.. Vím, že to jsou 2 různá oddělení ale ty vzpomínky pořád ve mě jsou..
u nás je problém se zahnizděním, vaječníky nám fungují řádně 🙂, tak o dárcovství vůbec neuvažujeme 🙂 Náhradní matku také ne..

verry
19. kvě 2012

@winterska nevím jestli ses neupsala ale tabullku taky zřizuje @marmina a néé mirunda 😀

winterska
19. kvě 2012

@verry jo neboj, marnina jsem psala 😀
to lechtání může být i ve střevech 🙂
jo ještě je brzo na příznaky, fakt je třeba si najít nějakou zábavu, už ted chodím na wc s myšlenkou, zda si vzít či nevzít s sebou test... 😅

zelvik
19. kvě 2012

@winterska Ahoj, jen k tomu Podolí - oddělení IVF je ve druhém patře a tam se nestane, že by seděly těhule s netěhulema vedle sebe. Max. tam potkáš těhuli ještě v době, kdy ji z CARu nepředali jejímu gyndr. A to na ní není vidět žádný pupek. Takže v Podolí neplatí, že ty jdeš třeba na OPU a jiná tam je v 6. měsíci a čeká na kontrolu. To určitě NE.
Jinak, já mám taky problém se zahnízděním a uchycením - jak na to? 😒

marmina
19. kvě 2012

ahoj @kacaul díky za info, uvidíš, ještě povyrostou! 😉 Mě zrovna úplně fajn není, nějak mi na žaludek nesednou ty nové léky, mám ho jak na vodě...ale snad se srovnám, navíc příští týden se dávka trochu sníží.
@verry ty omalovánky jsem prachobyčejně okopčila ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ mě na noťasovi nic nejde... 🙂
@winterska do tabulky tě přidám večer 😉
@vall83 tak se v tom blázinci sejdeme všechny 😉 je to ale nápor co? dvěma čárkama to teprve začíná!
@saraha2 tak to jsi vzorná fanynka! a kdo to dneska vyhraje? ČESKO nebo SLOVENSKO??? 😀 😀 😀

saraha2
19. kvě 2012

@mmirunda no nám právě embryoložka řekla,že pokud to nebude mít silnou nějakou vrstvu,nebo jak se to řekne odborně,že to uděláme..a když jsem se pat ptala,tak prý to není potřeba..takže příště se ptát už nebudu..manžel nadával,že nám to měla víc "prodat"..víc vysvětlit..a ne říct-tak toto můlžete,toto..když tomu nerozumíme.. ☹ teď už budeme lépe připraveni 😉
@verry to mě nemůže udělat!!!!!!!!!!!ale neboj,já odpočítám 9tý den a budu tě uhánět 😀 😀 😀
@marmina ty máš teda dotazy!!! 😀 no česko samozřejmě!!!!! 😉 doufám!!!!!

mmirunda
19. kvě 2012

@saraha2 No nám doktor přímo řekl, že toto by nám doporučil, protože se prý pak vajíčko lépe "přilepí" k sliznici, tak nevím, ale půjdeme do všeho co nám řeknou, ať to stojí co to stojí ....

mmirunda
19. kvě 2012

@saraha2 Jééé ty jsi taky z Brna?

mia75
19. kvě 2012

@marmina @saraha2 je mi to ľúto Holčičky ale dnes vyhrá Slovenskoooooo 🙂

winterska
19. kvě 2012

@mia75 to se ještě uvidí 😀 😀 😀

mia75
19. kvě 2012

@winterska no mame s vami negatívne štatistiky, ale teraz to vyjde. Nehrali ste bohvieako, našťastie 🙂

rory_g
autor
19. kvě 2012

@mia75 @winterska holky nehádejte se, mám Slováky ráda, ale jen do doby, než hrají proti nám 😀 Už jsem začala trochu litovat, jak jsem jim fandila s Kanadou 😝 Mio viděla jsi zápas se Švédskem? Hráli moooc dobře 😉