1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
21. kvě 2012

@kcvrcekz to mě mrzí, ale KET to jistí.... 😉 kolik máš mrazáčků?

saraha2
21. kvě 2012

já pořád dumám,jaké léky si dát te´d....poradíte????já nevím ☹ ☹ ☹ měla jsem puregon s tím,že bude lepší..no asi tak akorát pohodlnější..a za 6tis..a když koukám,jak reagujete pěkně i na ty klasik,tak to ve mě hlodá a hlodá...a te´d babo raď..navíc asi ten puregon je dobrej,když si to píchám sama..ale protože já ani to nepíchla sama,tak si říkám,že i z této stránky je jedno,jaký dám..ne,co vy na to odbornice??

saraha2
21. kvě 2012

@verry podám,neboj..ale už se těším,až ty začneš podávat info 😉 🙂 😀

saraha2
21. kvě 2012

@kcvrcekz achjo,že?kdyby jsme tak věděly,proč se to nechytne...ale jestli máš mražáčky,tak hurá do ketíku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kcvrcekz
21. kvě 2012

@verry no dneska to obrečím a zítra snad budu v poho. Máme 4. Tak snad se zadaří na podruhé.

verry
21. kvě 2012

@saraha2 mě z tebe mrskne 😀 😀 😀 ani nevíš, jak se bojíííím 😕

vall83
21. kvě 2012

ahojcek babulky.....na zaciatok vam vsetkym dakuje ako ste na nas mysleli...
mam dve spravy samozrejme jednu dobru a druhu zlu...
zacnem dobrou....uz sme videli srdicko ako bije, teda manzel a dr. videli...manzel bol z toho uplne namneko.... 😀 😀 😀
zla sprava je ze dr. povedal ze tej krevy je ozaj dost...tak si ma tam chceli nechat....ale nemohli, bo manzel isiel na slovensko a ja musim byt doma kvoli dcery....i ked iba lezim...dcera mi i ranajecky do poslete nachystala 🙂 🙂 🙂
mam povinne iba lezat, len na wc mozem chodit....povedal ze i ked nenasiel pricinu preco krvacam...ze to je predzvest niecoho zleho ☹ ☹ ☹ dal mi lieky na uvolnenie maternice, asi sa mu zdalo ze tam mam krce....no uvidime...ale dcera ma tu peckuje ze mam lezat a nie byt za PC holky budem sem nakukovat na tajnasa ked bude vonku 😅 😅

verry
21. kvě 2012

@kcvrcekz tak to je pěkný 4 kousky, určitě tam bude ten pravej 😉 😉

saraha2
21. kvě 2012

@kcvrcekz tak to je moc pěkný!!ket bývá i úspěšnější..takže hlavu vzhůru a moc neplakat,ať jsi pozitivně naladěná na další transfer!!vím,že se to lehce řekne,ale taky to mám za sebou ☹

rory_g
autor
21. kvě 2012

@vall83 držím palečky, napiš nám hned, jak budeš vědět, že jste v pořádku 😉
@saraha2 já měla Menopur a bohužel nic 😒

verry
21. kvě 2012

@vall83 juj, no tak hlavně že jste v pořáku! koukej ležet a odpočívat

saraha2
21. kvě 2012

@vall83 jen pěkně odpočívej,ať se malá nemusí rozčilovat s mamčou!!!to je škoda,že jsi tam nemohla zůstat..přece jen lékařský dohled je lepší..ale ty jsi šikulka a budeš poctivě ležet a zvládneš to!!!!!srdíčko super!!!je to bojovníček,tak mu pomož tím,že budeš opravdu moooc odpočívat!!!!

saraha2
21. kvě 2012

@verry čeho????? 😉 víš,že se to uhnízdí i jedna fazolka 😉 takže se neboj,myslím na tebe!!!!!!!

kcvrcekz
21. kvě 2012

@vall83 drž se a odpočívej.
Holky děkuji musím si to obrečet a snad se zadaří z KETu.

saraha2
21. kvě 2012

@rory_g a co dáš na druhý pokus?já měla velké dávky puregonu..a taky teda nic moc...vím,že v caru mě moc neporadí..tam řeknou,že to záleží na mě a budou vyřízení raz,dva... ☹

verry
21. kvě 2012

@saraha2 bojím bojím, nikde není psáno ani dáno, že to ted vyjde... ale moooc si to přeju 😵

mmirunda
21. kvě 2012

@vall83 Hlavně odpočívej, ať se u tebe mimískovi líbí 🙂 a poslouchej dceru 😀

rory_g
autor
21. kvě 2012

@kcvrcekz určitě se zadaří, KETík, držím palce! 😵
@vall83 tak hezky odpočívej a prď na nás, napíšeš nám, až budeš úplně OK 😵

saraha2
21. kvě 2012

@verry já o ničem jiném ale vůbec nepřemýšlím!a hlavně!!máš opět zavedené šampionky!!!!!jak ty to děláš 😉 tak jim věř!!!!já jim věřím teda 😉

rory_g
autor
21. kvě 2012

@saraha2 já nevím...já přemýšlím nad změnou protokolu na dlouhý a právě nad Puregonem, ale zase když vidím @evikj33, které stačily zvýšené dávky a hned reagovala...teď babo raď 😅

verry
21. kvě 2012

@saraha2 ok, věřím věřím! 😵 seš moje podpora,kočko 😉

mmirunda
21. kvě 2012

@rory_g Já tomu teda vůbec nerozumím a můj doktor mi napsal dlouhej protokol a Puregon pen, Dipherelin a Menopur. Co je tedy lepší?

zelvik
21. kvě 2012

@kcvrcekz Jsem s tebou na stejné lodi, taky čekám po neúspěchu na KET, tak snad to pro tebe bude taky snesitelnější čekání...

evikj33
21. kvě 2012

@ror_g Ahojky Já bych se poradila s dr.a pokud sám nenavrhne změnu léku,tak bych ještě skusila |Menopur.Ty penízky co dáš za péro se ti mužou hodit na kočárek.Spíše bych se pobavila o dávkácha nebo změně protokolu?Ale je to jen muj názor. 😕

evikj33
21. kvě 2012

@kcvrcekz To mně mrzí,ale máš ještě zmrzlinky 😉 Vyplakej se oklepej a těš se na ketík.

zelvik
21. kvě 2012

@vall83 Ahoj kočičko, dcera je moc šikovná, že se o tebe hezky stará!!! Manžel se ti vrátí kdy? Hlavně opravdu lež, nic nedělej, budete mít s dcerkou oddychový den, zalezte si spolu do pelíšku, něco si čtěte nebo vyprávějte a žádný běhání nikde apod. Joj, to jsou rady, co?🙂 A krvácíš ještě pořád? Věřím, že večer nám napíšeš, že to ustalo a bude to OK!!!! DRŽ SE!!!

kcvrcekz
21. kvě 2012

@zelvik a jak dlouho máš po ivf? Já myslela, že se může na ket hned.

zelvik
21. kvě 2012

@kcvrcekz Může, když Dr. usoudí, že je všechno OK. Já už před stimulací bojovala s VYSOKOU děložní sliznicí (paradox všichni se modlí, aby jim narostla) - před OPU byla 17mm. No a když jsem pak po neúspěšném IVF dostala mrchu, šly kusy sliznice pryč. Takže na ultrazvuku 10.den cyklu se to doktorce nelíbilo, že sice už je hezky nízká, ale nesouvislá (asi jak se různě trhala) a navíc mi našla na vaječníku malou cystu. Takže řekla, že tenhle cyklus KET nebude, že chce, aby to vevnitř bylo ukázkově připraveno, protože máme i jen 3 mražáčky...Sice to chápu, ale to čekání...

evikj33
21. kvě 2012

@vall83 Opravdu poslouchej dr. a taky dceru,lež odpočívej,snad se to ustáli a bude dobře.Jinak je to možná hloupost a nejsem doktor,ale nemohlo to být to 2embryjko,třeba se chitlo,ale pak to vzdalo a dr.už našel jen 1srdíčko.Hlavně at je vše v pořádku.Posílam pohlazení 🙂

rory_g
autor
21. kvě 2012

@evikj33 jj to mám v plánu, i jsem na koníkovi četla, že jedna holčina píchala část Menopuru ráno a část večer, měla taky vysoké dávky a je těhu. Tak uvidíme, co dr doporučí, už se mi to blííížíííí 🙂
@mmirunda ahojky, Ty budeš mít oboje, před MS si asi budeš píchat Menopur a potom dopíchávat Puregon 😉 Ono co je lepší těžko říct, spíš dávají ten který protokol podle zkušenosti CARu...