1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

anina32
20. bře 2012

@verry to jestli se mi nafouklo břicho nemůžu posoudit, protože mám velkou nadváhu a tak se to tak nějak v těch špekách ztratilo🙂 ty poslední dny mě dost boleli vaječiníky, ten předvečer to bylo tak zlý že jsem to ani nemohla v práci vydržet stát. Je docela možný že to bříško naroste taky, ale já mám problém poznat i teď jestli to je pneumatika nebo těhotenský bříško😀

saraha2
20. bře 2012

tak je to za mnou!!hurá!a ani nebolelo!!!!!!takže budeme píchat kolem té 18.30hod....

saraha2
20. bře 2012

@chmurkaxy já mám taky dlouhý protokol,ale začka jsem 21den předchozího cyklu stříkat sprej a zavádět utrogestan...s příchodem MS už píchám puregon....

vall83
20. bře 2012

@chmurkaxy jeee tak to dufam aj ja...takze teraz mi uz nemozu dat dlhy protokol, ze? nemusim sa bat? z mojho manzela mam pocit ze vsetko zjednodusuje a on by to pravdepodobne tiez vsetko zvladol...mozno je to iba moj pocit...mozno v nutri ma obdivuje ako to vsetko mozem podstupovat....ale zatial z jeho rozpravania mam taky pocit 😢

saraha2
20. bře 2012

@verry ne,ne..nemusím mít předoperační..prý jen pokud bych měla nějaké potíže...že mě vezmou krev oni a že to bude stačit..

saraha2
20. bře 2012

@verry ještě beru prednison a stříkám synarel...dostala jsem dom i agolutin a pregnyl-ale to jsou jen náplně,takže netuším,k čemu to bude...

vall83
20. bře 2012

@anina32 milujem ludi ktori dokazu brat nadvahu takto ako ty a dokazu o nej takto rozprava 😀 😀 😀 si moj clovek... 🙂

chmurkaxy
20. bře 2012

@saraha2 jeeej, drzim paste, nech sa to tu roztehulkuje 🙂)

saraha2
20. bře 2012

@chmurkaxy děkují!!!

chmurkaxy
20. bře 2012

@vall83 nie, uz ti nebudu nic menit, pokoj 🙂) a vies, chlapi su zvlastni, oni ked si nie su isti, tak to hraju na drzych a sebavedomych machov :D podla mna ta urcite obdivuje, len sa hanbi to dat najavo 🙂)))

saraha2
20. bře 2012

@vall83 teď už ne,když máš krátký.. 😉

chmurkaxy
20. bře 2012

@anina32 ty si perfektna! 🙂 aj ja mam viac kil, ako by som si priala, len z hormonov som za tie roky pribrala 23 kil :D takze o pneumatikach viem svoje. o to viac ti drzim paste, nech je o chvilku brusko krasne ukazkove okruhle 🙂))

vall83
20. bře 2012

@chmurkaxy dakujem...baby tusim nastavaju priznaky hormonov...vsetko ma rozplace...je to mozne? ja bych bulila... 😀

vall83
20. bře 2012

@saraha2 dakujem hned som kludnejsia...

verry
20. bře 2012

@chmurkaxy ty joo, tolik si nabrala?? to není možné snad... bože, co mě ještě čeká.

verry
20. bře 2012

@saraha2 taky budu brat prednison, ale ten synarel-to neznam. je to ten sprej do nosu? no ten agolutin-to taky nevím. Ale pregnyl to je na spuštění ovulace, ten jsem měla vždy před IUI

vall83
20. bře 2012

@verry ja sem sice iba na zaciatku...viem ze sa z hormonov pribera...bo som hodne hormonov vystriedala na stitnu zlazu....ale mam tretiu injekciu...a zatial som schudla...lebo musim byt vela vody, co je pre moje telo nieco nove, tak sa precistuju... 😀

chmurkaxy
20. bře 2012

@vall83 poznaaaaam, zabav sa :D ja som naposledy plakala, ked mamicka v reklame dala detom z chladnicky Kinder Pingui :D strasne dojimave :D

vall83
20. bře 2012

@verry ale tiez som z jednych hormonov za mesiac pribrala 10 kg...hormony na stitrnu zlazu a dr ma este zdrbkala...a pritom za to mohla ona..dala mi zle lieky.. ☹

chmurkaxy
20. bře 2012

@verry ale to nemusis pribrat aj ty 🙂 ja mam celu rodinu gulatu, dva roky predtym som strasne schudla, ked som nastupila do novej roboty, 21 kil za 2 mesiace.. takze mozno si len telo vdaka tym hormonom spomenulo, ze aha, jojo efekt sme tu este nemali :D tak to pomaly nabralo naspat. co uz. mam zlateho muza, tvari sa, ze to chape a neriesi a vzdy mi povie, ze diety nech si drzia modelky 🙂

verry
20. bře 2012

@vall83 no ja o tom taky četla,že se přibírá. Ale zas si říkam, že po měsíci braní prašku přece nemůžeš nabrat kdovíkoliv, navíc co přestaneš brat prašky tak by se tělo mělo vratit do normalu, snad ne? 😅 já beru taky léky na štítku, mám sníženou fci štítky.

vall83
20. bře 2012

@chmurkaxy a to mi dneska ide program o babenkach ako sa rodia na RTL II....to budu sklebit jak mala...

verry
20. bře 2012

@vall83
@chmurkaxy no holky upřímně-moc by se mi nelíbilo přibrat 😀

chmurkaxy
20. bře 2012

@vall83 ved to je pekne, len si poplac 🙂) aj tak su to vzdy vdaka hormonom slzy stastia a dojatia 🙂 ja teraz pozeravam relaciu Dom snov na JOJke (neviem, ci chytate, je to vlastne relacia americkej ABC a vola sa Extrem MakeOvers), tam kazdy den prerobia dom niekomu s krasnym pribehom, co je chory, niekoho blizkeho stratil alebo niekomu pomohol. to este len je plac :D asi si to zakazem 🙂)))

chmurkaxy
20. bře 2012

@verry ver mi, ze pacilo, ale musi to mat dobry dovod.. ako mimi 🙂))

verry
20. bře 2012

@chmurkaxy v tom případě-beru všema deseti! 😀

vall83
20. bře 2012

@verry mne to ani nepride, aj tak ked ostanem tehotna tak priberiem...pri dcery ked som otehotnela vazila som 58 kg , ked som isla rodit tak som mala cez 90 kg... 😀 ...a vobec mi to neprekazalo...uz nikdy som nemala povodnu vahu teraz mam 75 kg ale citim sa ako zena se vsim vsude 😀

vall83
20. bře 2012

@chmurkaxy viem viem poznam to...jaj tie hormony a tie citove vylevy.... 😀 😀 😀 😀

verry
20. bře 2012

@vall83 no já mívala 55kg ale příšla štítka a mám 60kg který si držím. no až budu těhu, to mi bude fuk... to budu dělová koule-to vím 😀

verry
20. bře 2012

@vall83
@chmurkaxy holky jdu dat sprchu a lehnout k tv, za chvilu je ordinace 😉 tak zas zítra,páček