1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
27. bře 2012

Ahoj holky, tak imunologie - snížená buněčná imunita a jinak imunita jako taková moc aktiví a brání uhnízdění vajíčka. Dostala jsem dvoje prášky. Celkem to vyznělo, že žádný zásadní problém není, takže doufám, že duben je náš 😎
@vall83 neboj, ony si odpočinou vaječníky a budeš v pohodě, mimís se líp uchytí 😉 Uteče to jako voda..
@saraha2 už v pátek, jůůů 😵

Moc vám holky držím palečky 🙂

nemorosis
27. bře 2012

@rory_g Skvělé zprávy! Teda ne že by bylo skvělé, že je imunita trošku rozhozená, ale vždycky je lepší bojovat proti protivníkovi, kterého znáš a jsem naprosto přesvědčená, že s léky to v dubnu vyjde! Tak teď UTZ, Velikonoce a hurá do toho! 🙂 😉

vall83
27. bře 2012

Holky co mozu pouzit ako dezinfekciu? na vecer uz nemam, a alkohol tiez nemam... ☹

nemorosis
27. bře 2012

@vall83 Jej, tak vážně bude transfer další měsíc? Nevadí, lékaři moc dobře vědí, proč to tak doporučují, tělo se ti dá pěkně do kupy a příští měsíc už si budeš jen užívat. Uvidíš 😉
Jako dezinfekci můžeš použít kde co, nemáte doma třeba jodovou nebo propolisovou tinkturu? Nebo i šalvějovou, všechno, v čem je dost alkoholu. Nějaký čistý líh? Jestli už nemáš cestu kolem lékárny, nestresuj se. Prostě si pro jednou vyčisti místo vpichu vodou s mýdlem a pořádně opláchni.

chmurkaxy
27. bře 2012

@vall83 ahoj Vall, a mas ustnu vodu? aj tam je alkohol.. alebo parfem.

vall83
27. bře 2012

@nemorosis
@chmurkaxy holky dakujem , jo mam vlastne aj na akne a tam je alkoho, manzel na rany ma dezinfekciu a aj ustnu vodu aj parfem mam....holky vy ste zbehle vo vsetkom tusim... 😀 😀 😀 velke dakujem...

vall83
27. bře 2012

@nemorosis no uz to tak vyzera...este sice neviem preco, ale az na dalsi cyklus, ked si to tak zoberiem je to o tri tyzdne....to utecie a budem uz cista bez tych hormonov...bude to mozno aj lepsie...len dufam ze miminsci vydrzia tak dlho v tej zime 🙂

vall83
27. bře 2012

@chmurkaxy a ty ako ? testik uz plno cerveny dvomi carkami?

rory_g
autor
27. bře 2012

@nemorosis děkuju 🙂 ve zprávě dr napsala, že je to zvýšené, tak už nevím 😀 Ale to je jedno, hlavně aby bylo mimčo.
@vall83 vodku? 😀

chmurkaxy
27. bře 2012

@vall83 ach nie, Valli :( vcera som zacala spinit, zacalo ma strasne boliet brucho, ale nejak sa to upokojilo. aspon sa mi zdalo. ale rano som si robila este pred krvou test a tam uz iba jedna ciarka. a poobede mi povedali, ze vysledky z krvi su uz negativne.. takze pojdeme zase v lete a teraz odletim na dva mesiace za manzelom do USA. a ty sa mas ako?

marmina
27. bře 2012

@chmurkaxy o né, co to čtu, je mi strašně líto, že to miminko vzdalo!!! ☹ drž se...příště nám to vyjde, uvidíš!!!

marmina
27. bře 2012

@rory_g ahoj, zrovna jsem se chtěla zeptat, jak ti dopadla imuno. Jaké léky musíš brát?

@vall83 moc mě mrzí ten odklad, ale neboj mrazáčci to vydrží a počkají na tebe, půjdou do klidného bříška a tam se jim bude líbit. Teda aspoň se takhle uklidňuji i já před KET...

saraha2
27. bře 2012

@chmurkaxy co to čtu?? ☹ to mě mooooc mrzí!!!!člověk podstupuje toto všechno a pak jak přijde špatná zpráva,tak to je šok....kdy půjdete do dalšího?v USA načerpej sílu a odpočiň si od horm.kolotoče a to by bylo,aby nebylo!!!!

saraha2
27. bře 2012

@nemorosis naprostý souhla!!hlavně,když se ví,s čím bojovat!!!!!u nás nevědí proč to nejde,kde je problém..tak uvidíme,jak to vše dopadne..takže ti nasadí prášky?

marmina
27. bře 2012

@chmurkaxy a ty máš ještě něco v mrazáku? nebo musíš znovu na ivfko? promiň, já si to přesně nepamatuji, jestli jsi to psala...

marmina
27. bře 2012

ahojky @saraha2 v pátek už na OPU? tak držím palce na velkou úrodu kvalitních vajuch 😉 Mě odsávali 20 folikulů a bylo z toho jen 9 vajíček... (z toho dvě nedozrálá), ale embryjek 5, což jsme ani nečekali

já jsem si jako bolestné koupila taky sukýnku na jaro, už ji poctivě venčím 😀

vall83
27. bře 2012

@chmurkaxy ☹ ☹ ☹ to mi je velmi luto, ja som si myslela ze uz je iste ze su tam dve.... ☹ ☹ ☹ proc se takoveto veci dejou...ved to je hrozne na psychiku...
mesiace v USA? aspon nejake pozitiva....i ked... ☹ ☹ ☹ ☹
no citim sa ako keby som bola v tretom mesiaci...brucho mam uz totalne nafukle...vajecniky bolia...a ked vidim vecer manzela lezat vedla mna tak silene slintam 😀 😀 😀 uz nech je po stvrtku a mam OPU za sebou....

saraha2
27. bře 2012

@marmina já vůbec netuším,jak to tam vypadá,jen mě řekli,že to pěkně narostlo..tak uvidíme....

saraha2
27. bře 2012

@vall83 dnes budeš píchat pregnyl??já zítra poslední dávku puregonu a v devět večer pregnyl..

vall83
27. bře 2012

@marmina mooooooooooooooooc dakujem...ono to v podstate neni uz ani cely mesiac a mozem aspon este chodit do prace, aspon este nejake korunky zarobim a v praci to utecie...aj tebe to urcite utecie...velikonoce, dovolena svadba....mas o starsti postarano... 🙂

marmina
27. bře 2012

@vall83 máš pravdu, rychle to uteče, jsem za to ráda! Když se něco takhle komplikuje, je lepší si z toho vybrat to dobré a nechat se unášet časem 🙂 smutnění nikam nevede

elapp
27. bře 2012

@vall83 dik,do vikendu este dlha cesta, tak zatial drzat palce, nech sa bunky pekne a sikovne delia

vall83
27. bře 2012

@saraha2 ja dneska uz bez puregonu, dneska som si pichla1x orgalutran a o 22:30 1x decapeptyl a o 23:30 zasa 1x decapeptyl....tak mi to nakazali....a v stredu uz konecne nepicham 😀

elapp
27. bře 2012

@vall83 na tvojom mieste sa na muzika este vrhnem, ved na oplodnenie aj tak idealne potrebuju "cerstve" 2-3 dnove spermijky

vall83
27. bře 2012

@elapp on uz ich odozdal este predomnou...este nez som zacala stimulovat...bo problem bol u jeho plavcu...tak boli radi ze z toho nieco vyzdimali a hnd to zamrazili...o to nejde, ale dr. nam zakazal lebo hrozi poskodeni vajecnikov... 😢

saraha2
27. bře 2012

@vall83 já bych to taky neriskovala!to nestojí za to,aby se ještě něco stalo..já nebudu píchat ve čtvrtek 😀 aby nám to ještě nechybělo,že?? 😉

rory_g
autor
27. bře 2012

@marmina dali mi Pentomer, ten začnu brát hned, a Prednison, ten začnu se stimulkou, snad to zabere 🙂 Ještě beru Letrox na štítku a Metformin na cukrovku, až začne stimulka, budu moooc pěkná lékárna 😀
@chmurkaxy moc mě mrzí, že to nedopadlo...a máš můj obdiv jak to bereš 🙂

elapp
27. bře 2012

@vall83 V takom pripade urcite. My sme si este 3 dni pred odberom vlastne uzili "na predpis" 🙂)

marmina
27. bře 2012

@rory_g tyjo, tak to budeš doslova jak lékárna...no, hlavně aby nám ta mimča vyšla, když kvůli tomu podstupujeme tohle všechno!!! Je dobře, že se budeš léčit takhle předem, než vyplácáš třeba zbytečně jeden pokus. Já se obávám, že když nám nevyjde KET tak se to všechno zase zkomplikuje vyšetřením na imunologii a já pak půjdu až někdy na podzim :( no, nebudu předbíhat, prostě teď to musí vyjít 😉

rory_g
autor
27. bře 2012

@marmina určitě nám to vyjde!!! 😵