1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
28. kvě 2012

@rox nooo..tam jsem se jen probrala a chodila jsem km po chodbě 😀 musím si vás nejdřív poctivě dočíst a pak napíšu,ju?ale manžel právě naznal,že vůbec nevypadám,jak po operaci 😀i večeři jsem mu chystala..
@evikj33 děkuji!!

kcvrcekz
28. kvě 2012

@saraha2 ty jsi vážně hustá. Po operaci a už běháš jak čamrda. No smekám před tebou.

rory_g
autor
28. kvě 2012

@evikj33 já budu až do večera mimo pc...ale mám jen konzultaci 😉

marmina
28. kvě 2012

@kcvrcekz ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ já to jen zkopírovala, na notebooku mi nejde ani obyčejný srdíčko 🙂

kcvrcekz
28. kvě 2012

@marmina to je krása 🙂 tak to jo. Na noťasu mi taky nic s těch novodobých vychytávek nejde.

winterska
28. kvě 2012

ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ♥¸¸.•*´¯`♥ღ♥´¯`*•.¸¸♥ღ

marmina
28. kvě 2012

@rory_g cože? celý den nám nedáš vědět jak jsi ohromila doktory seznamem svých dotazů??? 😀 Rory, kéž bys mohla jít hned tento cyklus na další pokus, myslím, že pojišťovna by ti to mohla schválit i před termínem! Zkus na doktory udělat smutný oči, ať to urychlí. Řekni, že to čekání tě akorát psychicky utrápí...Nedej se 😉

marmina
28. kvě 2012

@saraha2 jsi naše čiperka 😀 přesto se šetři a nech se trochu rozmazlovat pacientko! 😉

marmina
28. kvě 2012

@kcvrcekz ty omalovánky mám od jedné šikulky z fler, ale pssst 😀

kcvrcekz
28. kvě 2012

@marmina ahá no je to krásný a ve finále je jedno od koho to je🙂 tady jsi šikula ty🙂

lienkalienocka
28. kvě 2012

@winterska uz som sa po 40tich dnoch dockala aj ja🙂 dakujem za odpoved

rory_g
autor
28. kvě 2012

@marmina moc děkuju 😵 Pokusím se použít všechny páky, tlačí nás dost i finanční stránka, tak buď mimčo, nebo práce, jiná cesta není. No a pokusím se vám napsat aspoň z telefonu, abyste měly čerstvé novinky 😀
@saraha2 jsem ráda, že jsi doma, tfuj tfuj ať Ti všechno zaletovali 😀 a aby se další pokus zadařil 😉
Dobrou noc kočky 🙂

chmurkaxy
29. kvě 2012

@evikj33 @marmina ahojte baby, ako to tu tak spatne citam, tak len tolko, ze 3 embryjka niekedy naozaj mrazia, osobne som bola na KET s babou, ktora tak mala 3 a vsetky tri sa jej dobre rozmrazili, no a kedze neodporucali uz znovu mrazit, tak jej ich vsetky tri aj naraz vlozili a vsetky sa chytili 🙂)

marmina
29. kvě 2012

ahoj @chmurkaxy tak to jsi mě neuklidnila! 😉 Pokud vím, tak když se chytnou v děloze tři, dělá se redukce 😝 Na to bych neměla... ☹

verry
29. kvě 2012

@kcvrcekz jsem na PN už od ETu 😅

evikj33
29. kvě 2012

Přeji hezké slunečné ráno všem. @winterska @rory_g holky myslím na vás 🙂

saraha2
29. kvě 2012

@verry dobré ráno!!ty,co byla se mnou měla 14tý den po ET přes 1000hcg a čeká jedno mimi,takže asi vysoké hcg hned tak neznačí dvjčátka..no už se těším za 14dní,jak dopadneš na ultrazvuku 😉 marmina tě pěkně prokoukla,cooo??? 😀 úplná špionka 😉
@kcvrcekz no..na pokoj mě přivezli ve 14h a kolem 15hod už jsem se vrtěla,sedala atd,tak přišla sestřička a že už můžu pomalu vstát,napít se,jít na wc..tak jsem špacírovala 😀 byla tam se mnou jedna-už tam ležela 10dní-byla tam s hyperst..ležela i na ARU chudina.lili do ní nějaké kapačky,aby to vyčůrala,aby jí nemuseli dělat punkci-vytahovat vodu z břicha..dnes je tuším 9tý den po ET,tak že jí vezmou ráno HCG zrovna.a třikrát za den měla plnou misku léků-říkala,že je jak důchodce 😀 ale prý měla 11vajíček,ale u ní byl problém ten,že neměla ovulaci sama od sebe,tak že asi proto ten hyperst...

saraha2
29. kvě 2012

jinak já jsem tam byla v 8hod,šla do ambulance-kde byl hooodně mladý doktůrek a že mě prohlídne..tak jsem se vyslíkla a kamsi volal a že mě teda prohlížet nebude,že si mě prohlídne doktorka,tak jsem šla do ambulance-holky,co chodíte na Obi,tak víte..tam jsem mluvila s doktorkou,pak mě prohlídla a přesunula jsem se nahoru-ubytovala a prý výkon bude kolem 11hod..bylo 13hod a nic..nosili obědy,já hladná,žíznivá,tak to moc příjemné nebylo teda ☹ pak přišla velká vizita,že jestli teda vím,proč tam jsem atd..pár minut po jedné pro mě přišli a frčela jsem..dostala jsem lexaurin,ale že by na mě působil,tak to ne teda 🙂 na sále byl pěkný uspávač..ještě jsem s ním diskutovala,kam mě má píchnout infuzi 😀 prohlídla jsem si aparáty,uvázali mě na kozu a pak už si jen matně pamatuju,že přišla doktorka a že jdem na to...tak jsem ještě říkala,at mě tam dá ten silikon 😀 jak mě dovezli na pokoj,tak jsem hned chytla telefon a psala smsky..no a pak jsem mluvila s doktorkou,že teda chci dom a zbytek víte..v úterý mám přijít do caru,budou výsledky z histologie a že se domluvíme,kdy se vrhnem do dalšího pokusu..polyp prý měl 2cm,takže dost veliký prý na to,že děloha moc velká není,že tam zabíral značnou část a že je dobře,že jsme ho odstranili a že se snad už další dělat nebude,že jsem prý ještě mladá na to,aby se to tak tvořilo...tak uvidíme..

winterska
29. kvě 2012

Hlásím že je potvrzeno těhu. Dutinku ještě nebyla ale 8.6. Je další kontrola. 🙂

evikj33
29. kvě 2012

@winterska No super 🙂 Jen tak dál

evikj33
29. kvě 2012

@saraha2 No ty jsi teda pacoška,ani vydělat jim nedáš a hned prcháš domu 🙂 Já vím doma je doma.Tak ted jsi krásně opravená a zalepená tak už to musí na 100%klapnout,budem tady na tebe prskat těhu bacilky a že nás tu přibudlo 😀

danny38
29. kvě 2012

@winterska Tak to je paráda, držím moc pěsti ať se daří dál 🙂

saraha2
29. kvě 2012

@evikj33 prdlajs!!jsem i tak platila 100kč!§sice nechápu proč,když jsem tam nespala,ale musela jsem to zaplatit!!asi za tu super večeři 😀
@winterska hurá!!jen tak dál!!!

kcvrcekz
29. kvě 2012

@saraha2 ty jo to jsou zážitky😲. No stejně jsi drsná jak jsi rychle v pohodě.

kcvrcekz
29. kvě 2012

@verry asi budu znít jak totální trubka, ále ty máš taky po prvním IVF? A teď po KET? Kolik jste měli sněhuláčků? Asi jsem to už četla, ale jsem hooodně sklerotucká🙂

rory_g
autor
29. kvě 2012

Teda vy jste kecky 😀
@winterska super, moc gratuluju a držím palečky!!! 😵
@saraha2 to je dobře, že Ti je fajn, teď to pojede jako po másle 😉

marmina
29. kvě 2012

@winterska prima!!! 😉 i když my to tady už všechny věděly 😀
@saraha2 a kdy vlastně můžeš jít do dalšího pokusu? hned další cyklus?

marmina
29. kvě 2012

@kcvrcekz jukni k @verry to tabulky, má tam 5 sněhuláků 😉

zelvik
29. kvě 2012

@winterska Jééé, to je skvělá zpráva, gratuluju, to je prííma. Tak se držte dál!!!!!!!!!

@rory_g Na tebe jsem dneska zvědavá!!!!!

saraha2
29. kvě 2012

@marmina to se dozvím v úterý,kdy hupnem na další pokus 😉