1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

plumeria
19. bře 2012

@vall83 Hyperstimulační syndrom, OHSS, zalití plic vodou je pořád ten stejný problém. Mě na to na začátku IVF taky neupozornili a ani slovo o tom, že mám hodně pít. Až když jsem na to měla náběh, tak mi to řekli. Ale je pravda, že o tom bylo psané v papírech, které jsme na začátku podepisovali.

marmina
19. bře 2012

@saraha2 ahojky, díky za podporu, dneska ji fakt potřebuju, je to jak na houpačce, chvíli o.k., chvíli naprostá beznaděj...Tobě přeji stimulaci bez komplikací!

@verry ahoj, vítej, OPU vychází kolem ovulace tj. většinou kolem 13. až 14. dne cyklu, ET za 2 - 5 dní po OPU podle toho, jeslti máš prodlouženou kultivaci a podle vývoje embryjek

plumeria
19. bře 2012

@verry Ahoj, vítej. OPU prý většinou vychází na 12.-16. den cyklu a ET na 2.-5. den po OPU, podle toho jestli budeš mít prodlouženou kultivaci.

plumeria
19. bře 2012

@marmina Ahoj, tak jak to vypadá? Co špinění?

verry
19. bře 2012

@vall83 díky 😉

verry
19. bře 2012

@marmina
@plumeria díky 😉 a díky za info 🙂 jsem ještě laik a zjištuju info 😎

vall83
19. bře 2012

@plumeria jaj tak tak to je to samy, teda stejny....no je mozne tez ze to je vtych papieroch, len kto to vsetko precita? tuna mame toho pozehnane...a ece to je po nemecky, nez by som to prelozila aj by som porodila 😀 😀 😀 😀 😀

verry
19. bře 2012

je tu někdo komu se zadařilo hned první IVF? 😵

terez80
19. bře 2012

@rory_g Ahoj, jojo mám dlouhý protokol, prý mají dobrou úspěšnost s tímto typem, tak uvidíme,pak určitě napiš co jsi dostala

vall83
19. bře 2012

@marmina ahojcek tak akp to vizira? urcite to zajtra bude lepsie....ver tomu... 🙂

terez80
19. bře 2012

@saraha2 jéé tak to tady mám parťačku, taky očekávám, každým dnem. paní doktorka mě říkala, že kdybych to náhodou nedostala mám si udělat test, prý kolikrát se stane, že otěhotnění. to by jsi měla faj takzvaně štěstí za pět minut dvanáct hahaha

verry
19. bře 2012

holky bojím se těch injekcí, jestli to zvládnu si píchnout, to bude přemlouváního.. 😀 jak to zvladate vy?? a máte hodně vedlejších učinků z těch léku?-pozorujete něco?

cuddle
19. bře 2012

@verry neboj ty jsi holka statecna, to zvladnes 😉

verry
19. bře 2012

@cuddle nevím nevím, a hlavně bojím,bojím 😅

vall83
19. bře 2012

@verry ja mam zatial puregon v peru a to je mensi jehla...a je to lepsi aj na aplikaci...ale ted sem hrdinka, ale vcera sem se taky bala a nedokazala si to pichnout...ale ked to raz zvladnes tak uz potom to bude v poho.. 🙂 neboj to zvladnes, zvladli to druhe tak aj ty...prinajhorsom ti to bude niekdo pichat...

vall83
19. bře 2012

@cuddle ahojcek, ako sa citis? a kedy planujes testovat?

vall83
19. bře 2012

@cuddle jejdanky prepac ja som si ta poplietla.... 😕

verry
19. bře 2012

@vall83 já mám taky vyfasovaný puregon v peru, ale jak mi sestřička ukazovala jak na to a ukazala tu obr jehlu, tak jsem se lekla a hlavně když řekla, celou ji zapíchnete do břicha... to bude au auu. Mě totiž jako malá nepřipadá.. 😅

vall83
19. bře 2012

@verry ja sem se ji taky bala, ale kdyz ji do mne zapichla tak sem ji vubec necitila a bila sem z toho docela kladne prekvapena...
🙂

verry
19. bře 2012

@vall83 tak uvidím, jde asi hlavně o tu první včelku, když to dám, tak už dám i ty další 🙂 ale už vidím jak budu nervní a stepovat než to tam fakt ďobnu. 😀 ty stimuluješ kolikaty den?

cuddle
19. bře 2012

@verry neboj nejhorsi je ta prvni a pak uz to jde jako po masle, ver mi , mam neco odpichano 😀 a neboj urco jsi ten pripad, kteremu to vyjde na prvni IVF ko 🙂

vall83
19. bře 2012

@verry ja jsem si dneska pichla druhou...ale konecne sama...no ale ja iba do stvrtka pak se uvidi co dale...

verry
19. bře 2012

@cuddle nechci se na to upínat, já to beru jako další pokus.. jen už bych sakryš mohla být taky na řadě,ne?? 😅 každopadne by to bylo to nejlepší co by mě potkalo 😵 😵

verry
19. bře 2012

@vall83 takže jsi na začátku a kolik jednotek píchaš?

vall83
19. bře 2012

jo sem zacatecnik 😀 teda zacatecnice 😀 😀 , 150

vall83
19. bře 2012

holky rika vam neco orgalutran? 😨

verry
19. bře 2012

@vall83 ja mam v rozpisu 200 jednotek a 5DC mám přijet na UTZ a vyfasuju asi další x včelek 😀 bereš prednison k tomu? ja ho mam napsany jeste k tomu brát, rano 1tabletu a večer 1/2 tablety

vall83
19. bře 2012

@verry i ja mam na 5dc prist na ultr, to je vlastne ten stvrtok....no ja nic k tomu neberiem...len ten 5 den mi povie ci si mam ece pichat take druhe orgalutran, alebo nie....a este mam nachystane dalsie dva recepty, ale to tez aj po tem ultr. mi povi co stym...

vall83
19. bře 2012

@verry ale ked som videla tie druhe injekcie ten orgalutran tak tie uz nie su v peru ale normalne injekcie a to si ja nepichnu nikdy.... 😝

verry
19. bře 2012

@vall83 aha, no ten orgalutran mi nic neříka, ja tam mám jiný výrobek 😀 tak to jsem zvědava co ti poví ve čtvrtek a s čím budeš nadále pokračovat. no,nic budu pro dnešek končit, jdu lehnout k tv. tak se zatím měj a třebas zas zítra, čao 🙂