1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
19. bře 2012

@vall83 tak mi to nedalo a šla jsem se podívat do rozpisu těch léků a mám tam Orga.... pak už to nejde přečíst po Dr. takže to vypada že budu mít to samé. no a jestli tohle budou normalní injekce,tak to teda taky nevím. nestraš, určitě to bude do toho pera 😠

anina32
19. bře 2012

@verry ahoj, nám se povedlo na první IVF 😉, taky jsem si píchala Puregon a od čtvrtého dne ještě Certotide.

verry
19. bře 2012

@anina32 to je super! gratuluju! 😵

ivetka77
19. bře 2012

@verry Ahoj,ja jsem ted uz take budouci mamca po prvnim IVF a po prvnim transferu🙂 Dnes mam cerstve potvrzeno i z ultrazvuku 🙂

ivetka77
19. bře 2012

Holky, uplne vas tady vsechny chapu, mela jsem v hlave uplne stejny myslenky, jeste nedavno...ted uz jen doufam, ze se mimisek udrzi, v minulosti jsem uz totiz nekolikrat potratila...tak snad dalsich pokusu nebude treba a dotahnu to tentokrat do konce...

marmina
20. bře 2012

ahoj holky, tak bohužel test negativní 😢 😢 😢 už nedoufám, MS se rozjíždí, achjo, na KET až za dva měsíce (nejdřív) Je mi strašně smutno, je to obrovské zklamání. Ale na druhou stranu vím, že spousta z vás čekáte na první miminko mnohem déle, takže se musím sebrat. Budu Vás číst, držet Vám palce a třeba i něco poradím. Holky držte se! Miminka budou!

nemorosis
20. bře 2012

Ahoj holky, delší dobu jsem tu nebyla, nějak na mě všechno dolehlo a v podstatě bych pořád jenom spala. Tak vás jdu rychle dočíst. 🙂
@marmina To nééé!!! Já tak spoléhala, že tu budeš průkopnice mezi námi. To je mi tak líto! Objala bych tě, kdybych mohla. Neboj, tělo se teď srovná po těch dávkách hormonů a KET už vyjde! 😉

zuzmil
20. bře 2012

@marmina Ahoj, je mi to velmi luto, ale neboj o par dni sa na to budes inak pozerat. Mne tiez nevyslo prve IVF a nemali sme ani mrazacikov. Teraz som po druhom. Teraz bud smutna kolko potrebujes, ale potom zober vsetky sily a pozitivne myslenie a sup do dalsieho pokusu. To ze sa nepodarilo teraz, neznamena, ze sa nepodari nabuduce. Drzim palce.

nemorosis
20. bře 2012

@plumeria Držím palce na ET, ať to všechno klapne jak má a embryo se pěkně chytne. 🙂

saraha2
20. bře 2012

@vall83 ahoj!neupozonili,ale je to napsaný v papírech..jako bolest břicha,nevolnost..nold musíme do sebe hodně tekutin lít a věřit,že to bude o.k.!!!
@verry ahoj!vítám tš!já mám své první IVF,s injekcema jsem začla včera..v mé chytré knížečce píšou,že odběr vajíček je kolem 12-17dne cyklu,ale tady některé holky píchaly jen 8dní a už měly OPU..pak ET je podle toho,jestli máš prodlouženou kultivaci,nebo ne,ale nejpozději do 5ti dnů od odběru.samotnou mě to ještě čeká,ale píšu ti info,co jsem vyčetla-taky mě to zajímá,kdy už konečně 😉

saraha2
20. bře 2012

@ivetka77 moc gratuluju!!kolik jste zaváděli,jestli se můžu zeptat?

marmina
20. bře 2012

@zuzmil
@nemorosis díky...

hlavně si ze mě neberte příklad 😉

nemorosis
20. bře 2012

Jinak já se necítím vůbec nijak, těhotně už vůbec ne, tak mi nezbyde, než se nechat překvapit. 🙂

ivetka77
20. bře 2012

@saraha2 Ahoj,zavadeli jsme jedno...meli jsme prodlouzenou kultivaci. V nasem CARu nas presvedcili na jedno,maji tam pry vysokou uspesnost a ze dvou by hodne hrozily dvojcatka

saraha2
20. bře 2012

@ivetka77 já se chci taky domluvit,co doporučí,ale na druhou stranu nechci nic riskovat,když už toto podstupujeme..ale po pravdě z dvojčátek bych měla strach..můžu se ještě zeptat,co vše jste měli?,asistovaný hatching-ICSI..??
@nemorosis není pravidlem,že se musíš nějak cítit!!!takže hlavu vzhůru a podle toho,jak jsi psala,že to s manželem nijak nehrotíte,berete to jako pokus,tak si myslím,že to taky dělá své..vím,že určitý stres je tam vždy,ale opravdu čím líp to člověk bere,tím to lépe dopadne..

saraha2
20. bře 2012

@ivetka77 co jsi píchala?puregon?já tím,že to podstupujem poprvé,tak jsem zvědavá..snad se nezlobíš 😉 uvidíme,na kolik nás to vyjde..ale zatím počítám tak kolem 25 určitě...

saraha2
20. bře 2012

@terez80 tak já dostala v neděli,včera jsem byla na ultrazvuku..jak jsi ty na tom??

marmina
20. bře 2012

@nemorosis teď je to na tobě, můžeš být průkopnice a povzbudit ostatní! přeji moooc štěstí!

marmina
20. bře 2012

@plumeria tobě taky hodně štěstí a pohodu po ET!

chmurkaxy
20. bře 2012

@vall83 @marmina babyyyy, ja viem, ze je velmi skoro, lebo je osmy den po transferi a navyse som to fotila iba mobilom, ale mam ducha!!!

marmina
20. bře 2012

@chmurkaxy kéž by ti to vyšlo!

nemorosis
20. bře 2012

@chmurkaxy To je krásný duch!! Gratuluju!!! Ať ta čárka krásně sílí 🙂

nemorosis
20. bře 2012

@saraha2 @marmina Děkuju, holky. My právě jak to nehrotíme, párkrát už jsem se přistihla, že na to dost zapomínám. O víkendu jsem si po pár kilometrech v poloběhu za dítětem na motorce stihla odřít paty a jedna z nich se zanítila, tak jsem si ji chytře mazala antibiotickou mastí a až zpětně se dívala, jestli to vlastně můžu. No trdlo. 😖
Manžel mi tedy říká, že podle mé náladovosti poslední dobou určitě těhotná jsem, ale nejsem přesvědčená, že taková nejsem pořád. 😀 😀

nemorosis
20. bře 2012

@saraha2 A jak zatím zvládáš injekce? Je to v pohodě, ne? 🙂

ivetka77
20. bře 2012

@saraha2 meli jsme ICSI, AH a prodlouzenou kultivaci a PGD tou metodou co to vysetri kompletne

marmina
20. bře 2012

@nemorosis je dobře, že na to tolik nemyslíš, mě se to moc nedařilo...příště se pokusím to tolik neprožívat 😉

ivetka77
20. bře 2012

@saraha2 Ja jsem mela Merional. A do 25000 jsem se vlezla i se vsema vysetrenima

vall83
20. bře 2012

@verry Ahojcek , no tak z jednej stranky super , mame to rovnake, mozeme sa porovnavat ako co znasame, ale z druhej strany ozaj ta nechcem strasit, ja to mam zvlast v injekciach....ale mozno tebe to daju do pera, no mna sa nepitali ako ich chcme tie orga... tak ich mam v injekciach... ☹

vall83
20. bře 2012

@chmurkaxy ahojcek, velmi sa tesim stebou....ona uz tam pomalucky je ta carka....je tam vidiet..to je dobra sprava...jajajja aj ja uz chcem..... 🙂

vall83
20. bře 2012

@anina32 ahojcek , pozitivne spravy mam velmi rada..... a kolko si si nechala zaviest? dve ci jedno ?