1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pupidu
20. čer 2012

Dobré ránko, holky. Tak včera jsme se s manželem usmířili a domluvili si, že k tomu léčiteli půjdeme, necháme si vysvětlit, co všechno by s námi dělal a jaké bylinky/přípravky použil, pak to zajdeme probrat do caru a když budou souhlasit, tak to začneme brát. Včera konečně se mnou manžel mluvil klidně, asi mu taky došlo, že to předtím přehnal.. Pozdě, ale přece... 🙂 Jo, a v pátek jdeme na genetiku, tak su ráda, že se to nějak hýbe 🙂

saraha2
20. čer 2012

@alinah krááásný!!já chci taký!!!!!!!!!!! 😉

kcvrcekz
20. čer 2012

@alinah to je nádhera🙂 moc gratuluju ke screeningu🙂

kcvrcekz
20. čer 2012

@pupidu no tak to je super🙂 teď se už určitě posunete o kus dál🙂 mám z vás radost🙂.

verry
20. čer 2012

Dobré ránko, konečně u nás není na padnutí. A fouká větřík 🙂

verry
20. čer 2012

@kcvrcekz tak jak se cítíš? nějaké nové poznatky? 😀

verry
20. čer 2012

@alinah kráááása! 😉

kiwisek
20. čer 2012

@marmina moc pěkná tabulka, marminko!

jinak zprávy z dnešního UTZ jsou myslím pozitivní - folíky dorostli je jich asi 12 ve velikosti 15 - 20 mm, takže dnes večer pregnyl a v pátek OPU 😉 teď už jen doufat, že budou kvalitní a u ve spermijkách se najdou zdatní šviháci 😀

kcvrcekz
20. čer 2012

@verry no moc to neřeším jen mě bolí v kříži a trochu břicho. Ale to může být čímkoli. Zítra se rozhodne.

verry
20. čer 2012

@kiwisek super! pěkná úroda 😉

verry
20. čer 2012

@kcvrcekz tak tak... ale dobré je,že krámy nic.... zítra tam určítě budou // 😵

marmina
20. čer 2012

@pupidu no sláva, aspoň někdo se pochlapil 😉 tak nám pak můžeš referovat, jak to u léčitele probíhá a jak se k tomu staví lékaři, docela mě to zajímá.

@kcvrcekz vydržela, vydržela netestovat? 😀

marmina
20. čer 2012

@kiwisek jů, tak to se ti ulevilo, co? vidíš, oni ty folíky udělají největší skok před koncem stimulky 😵

kcvrcekz
20. čer 2012

@verry no to jo mají už 3 dny zpoždění na to, že minule už dorazilo špinění i přez utroš.
@marmina Jo jo vydržela🙂

adenka84
20. čer 2012

Holky také jsem před 3.IVf chodila k léčiteli..ale po 2. měsících jsme to s manželem vzdali..chodila jsem každý týden..je pravda, že ze začátku jsme tomu hodně věřili, že nám to pomůže...jak na mě přiložil ruce okamžitě mě začalo an to místě hřát,a bylo to zvláštní poprvé jsem se normálně u něj spotila...pak už jsme mu, ale z ičeho nic přestlai věřit..v caru jsou proti všm těmhle šralatánům..dokonce ani lázním nevěří..
do těch jsme nakonec také před 3. IVF jela..chtěla sjem zkusit před naším posledním poksem vše co jen šlo..no a ankonec jsem 2. měsíce po návratu z lázní otěhotněla..3. IVF - ICSi se zadařilo..takže možná něco do sebe to měo a třeba pomohl i ten léčitel..je pravda, že jsme měla pozměněnou léčbu..jinou stimulku, jiné léky, poprvé jsme zvolili AH a nechali jsme si azvést 3 embria i to vše mohlo hrát svou roli..
za zkoušku nic nedáte,a le nezapomeńtě, že léčitelé jsou vážně jen šarlatáni..to můj názor..

Bojujte zkoušejte co se dá a nevzdávejte se..jděte si za svým snem..námse Maruška podařila po dlouhých 4 leetch...zkoušlei sjem 3x IUI, 1 KEt a 3IVF azadařilo se..byl to dlouhý a těžký boj, ale stálo to za to..držím vám všm moc palečky.. .)

saraha2
20. čer 2012

@kcvrcekz to jsi teda dlouho vydržela netestit!!!!!!! 😉

saraha2
20. čer 2012

@verry kde bydlíš?? 😀 tady je na padnutí...voda 30st..

kcvrcekz
20. čer 2012

@saraha2 no jo no minule jsem testovala brzo a nic tak teď už bude jasno🙂

saraha2
20. čer 2012

@kcvrcekz já jsem taky testila brzy,ale asi budu zas 😀 ať vím,jestli tam něco bude,nebo nebude a jestli se to třeba chytlo,ale neudrželo.. 😉 mám to tak naplánovaný,ale uvidíme.....ale dokud není červená,tak to vypadá dobře!!mě přišla MS i přes utrogestan..9tý den po ET...takže držím mooooc palečky!!!

pixie18
20. čer 2012

ahojte, vcera som mala OPU a vysledok - 4 folikuly, 3 vajicka. vedela som, ze ich nebude vela.. ☹ dnes som sa dozvedela, ze z 3 boli len 2 zrele. oplodnovali sme metodou ICSI, oplodnilo sa len 1. takze mame 1 bojovnika, ET mam zajtra... je to naozaj tazky boj ako pise adenka84.
@dadenka111 - zajtra mas aj ty ET, tak sa mozno stretneme 😉

kive76
20. čer 2012

@pupidu a počítej s tím ,že výsledky jsou tak za 4 týdny..

kcvrcekz
20. čer 2012

@saraha2 no zítra se rozhodne🙂 červená není a jak jsem psala taky jsem minule v době ms začla špinit a bylo jasno🙂 tak se nechám překvapit🙂

dadenka111
20. čer 2012

@pixie18 Ahoj, jejda ja som si ani nevsimla ze si z GF. Uz ti dali aj cas kedy tam mas prist? Ja este stale neviem 😒 Na mna caka 6 samurajov, ale neviem vobec kolko z nich sa dozilo zajtrajska. ☹ Snad sa stretneme. Daj mi nejake znamenie. 😉

marmina
20. čer 2012

@pixie18 ajaj, čím jsi stimulovala? neboj, ten jeden tě určitě nezradí a bude z něho krásné miminko!!! držíme na zítra palce!

kiwisek
20. čer 2012

@marmina jj, ulevilo a potěšila jsem se 😉 jinak mě celkem dost bolí břicho, ale to se asi folíky "perou" o místo 😀

zana21
20. čer 2012

@alinah krása, velká gratulace 🙂 já obvykle na fotkách nic nevidím, ale tady jo 🙂

zana21
20. čer 2012

@kiwisek No vidíš, bylo zbytečný je strachovat 🙂 Ale mě se to říká, byla jsem stejná 🙂

zana21
20. čer 2012

@pixie18 Neboj, stačí přeci jeden bojovníček a to je určitě zrovna ten Váš 🙂

zana21
20. čer 2012

Holky, chtěla jsem se zeptat, začala jsem špinit. Může to být ještě následek toho pondělního OPU nebo by mohla přijít tak brzo MS, nebo je to utrogestanem? Jsem hodně zmatená, neměla jste to některá po OPU? Děkuji moc za vaše zkušenosti

kiwisek
20. čer 2012

@pixie18 moc držíme palečky na zítra! 😉 my jsme u 1. pokusu měli sice 12 krásných vajíček, ale skoro žádné spermie, tak se i přes ISCI neoplodnilo ani jedn, takže se ET nekonal 😕 ☹