1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zana21
22. čer 2012

@dadenka111 Tak kolik máte mrazáčku a jak se cítíš? 🙂

briuska
22. čer 2012

@sarinka_nevesta zatím jsem spokojená, i když mi to někdy připadá jako na bežícím páse, ale jak pročítám net, tenhle pocit má spousta holek a jsou z různých carů...já zatím byla jen na 1. IUI, nenechali mě ležet po zákroku, ale jinde jsem se dočetla, že to není podstatné. Minulou návštěvu mi dr. vše důkladně vysvětlovala, co a jak ohledně IVF, ICSI...takže se mi věnovala hodně, předtím zase míň, asi byl větší spěch...já to beru tak, že všeobecně mají dobrou pověst, jak jsem se dočetla na netu. Někdo od nich odchází třeba do Iscare a jiní k nim zase přicházejí, nespokojeni ze svých carů...zabývají se tím dlouho, ono asi dost záleží na kvalitě lékařů...já zatím nejsem zklamaná a věřím jim. Doporučila mi je moje gyn.dr, která je dobrá. ....uvidíme 😉

alinah
22. čer 2012

@verry krasa!!! 🙂 leti to co? 🙂

@kiwisek - gratuluju k urode, doporucuju ted hooooodne bilkovin a hoooodne pit, at se vyhnes OHSS! vim o cem mluvim 🙂

verry
22. čer 2012

@alinah jojoo, letí. už abych rodila 😀

dadenka111
22. čer 2012

@zana21 2E sa prestali vyvijat, takze nam ostali celkovo 4 mrazacky. citim sa divne. dnes ma boli podbrusok , tak hadam je to len dobre znamenie. no moze to robit aj utrogestan beriem 3x po 2 gulicky. ty sa mas ako?

zana21
22. čer 2012

@dadenka111 No, jsem stále více a více nervóznější 🙂 Zítra se rozhodne, zda dojde k ET podle vývoje embryek 🙂 Tak snad to bude OK! No, to může být znamení a jsi na PN nebo chodíš do práce? Dávej na sebe pozor 😎

dadenka111
22. čer 2012

@zana21 zobrala som dovolenku od ET az do pondelka. V utorok uz zarezavam a zase dalsie terminy. Musim ten projekt nejak v pohode bez stresov dokoncit. 😵 ale bavi ma to, takze si nemyslim ze to je zataz.
Jaaj jedna vec ma napadla, ze od OPU ma bolia bradavky, na dotyk dost a skoro stale mi stoja. 😀 Takaaaa blbost. hehe to co je? No som uz na teba zvedava. Ale myslim, ze bude z coho vyberat tie nakrajsie 😵

malinka_02
22. čer 2012

@zana21
@dadenka111 to by me holky taky zajimalo jak dlouho ste byli dona po ET nebo planujete byt?

dadenka111
22. čer 2012

@malinka_02 zevraj minimalne 4dni odporucaju. ja budem 5dni doma na dovolenke. samozrejme ak je tam nejake riziko, tak asi aj dlhsie a nohy hore ako sa hovori. Centrum mi vsak PNku nemoze vypisat a moja obvodna zrovna isla na dochodok. 😕

b.bardyova
22. čer 2012

@strapula fu , tak to caka asi aj mna :( ale pockame si :D ak sa nam zadari tak pojdeme september na to a mozno aj august:D

rory_g
autor
22. čer 2012

@dancii88 ahojky, u nás se neví...já mám zvýšené NK buňky, zánět šž a nějakou krevní mutaci, dr ale říkají, že to není důvod, že nemůžu otěhotnět...mm je naprosto v pořádku 😒
@kiwisek nádherný výnos 😵 😀
@verry prcek je náááádherný, moc závidím 😵 Prý se roztahuje děloha, proto to bolí...ale dr je tedy střelec, že neřekne jasně!

marmina
22. čer 2012

Vítám mezi námi nové tváře:
@malinka_02 (Pha Podolí) 28.6. konzultace 1.IVF
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. krev
Holky, ať se vám u nás líbí a rychle to utíká! 😉

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 11.6. stimulace 2.IVF (KP), OPU 22.6. – 22 vajíček – gratulujeme k super úrodě! 🙂
@zana21 (Gennet Pha) 6.6. stimulace na 1.IVF, 18.6. OPU (16 vajíček, 11 E), ET možná zítra! – myslíme na tebe i bojovníčky 😵 😵 😵
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test, 22.6. UZV – máš pro nás fotečku?
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 9.6. stimulace 1.IVF (KP), 19.6. OPU (3 vajíčka, 1 E), 21.6. ET ?
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen), 28.6. UZV
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen ?
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 19.6. hormonální příprava na 2.IVF (DP)
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP), UZV 16.7. a 24.8.
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, test kolem 3.7.
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 16.6. OPU (13 vajíček, 4 E zamrazena), 21.6. ET (2 E) – čeká na //
@radina (Antolská BA) zač. července stimulace 1.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (červenec – DP)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET červen (neúspěšný), 16.7. konzultace před KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12 (neúspěšné - Pronatal), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF (srpen)
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@absti (Gennet Pha) 1.IVF (srpen)
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2.IVF (srpen)
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12 - KET (2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF (září/říjen)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 14.5. KET (2 E),1 mimi, 22.6. UZV – miminku se daří a to nás moc těší! 😵 😵 😵 , 9.7. – krev screening
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována...
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), 14.6. oficiální potvrzení těhu, 28.6. UZV
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF- ET 19.5. (2 E), dvojčátka
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

rox
22. čer 2012

@dadenka111 No tak to me boli taky od OPU!!! Si rikam ze jsem nejaka divna a cekam, zda to aspon po ms prejde.

malinka_02
22. čer 2012

@dadenka111 ja bych si prave chtela vzit pn ja tyden, obvodacka rikala, ze mi to napise, ale aby nemela dovolenou..

sophie32
22. čer 2012

@marmina Ahoj marmi, takze dnesna kontrola dopadla dobre, oficialne dve srdiecka 🙂 Vsetko vyzera byt ok 🙂

mmirunda
22. čer 2012

@sophie32 jéééé moc gratuluju, další dvojčátka 😵 😵

sophie32
22. čer 2012

@mmirunda Ahojky! Dakujem velmi pekne 🙂 Dufam, ze vsetko pojde aj nadalej ok 🙂

mmirunda
22. čer 2012

@sophie32 to víš že ano 😉 MUSÍ 😉

sophie32
22. čer 2012

@mmirunda Vsak tiez si hovorim, ale sama vies, kolko roznych pribehov sme si tu uz precitali...ale myslim pozitivne 🙂

mmirunda
22. čer 2012

@sophie32 jj to musíš, taky se snažím se neděsit, toho co si tady čtu, jinak bych snad ani stimulovat nezačala 😖

danny38
22. čer 2012

@sophie32 To je krásné, dvojčátka 🙂 Důležité je být v klidu, odpočívat a uvidíš, že vše bude i dál ok 😉

sophie32
22. čer 2012

@mmirunda presne tak, vsetko je to velmi individualne....je dobre vediet o rizikach, ale netreba si nimi velmi zaoberat 🙂
@danny38 ahojky! Hej, male bodky so srdieckami 🙂 Hej, vsak sa snazim...ziadny stres, klud a verim, ze vsetko bude v poriadku 🙂

unkarka
22. čer 2012

@sophie32 to je krása tak odpočívej 🙂

danny38
22. čer 2012

@sophie32 Já se modlím, abych viděla srdíčko příští týden 🙂

marmina
23. čer 2012

@sophie32 to je krásná zpráva takhle po ránu! 😵 😵 😵 opatruj ty tvoje ♥ ♥ 😵 😵 😵
@zana21 jestli jdeš dneska, tak šťastný a pohodový transfer 😉

Holky, dneska odjíždíme na víkend pryč, tabulka bude až zítra 😉 pa

marmina
23. čer 2012

Důležitá novinka:
@pixie18 byla na transferu 21.6. a má u sebe jednoho bojovníčka 😵 všichni mu držíme palce 😵 😵 😵

mia75
23. čer 2012

Ahojte, gratulace k vajickam @kiwisek - nech pekne rastu a delia sa a drzim palce potom na ET. @zana21 Ako dnes ET? Bolo? Vela stastia @sophie32 Gratulace!! @verrry krasny mimisek, dobre rastie 🙂 Ostatne, drzte sa, bojujte 🙂
My stale v nemocnici, na infuzkach Magnezia, injekcie a tabletky a KLUD. Malinke je snad ok, nespinim, nekrvacam, len kazdy podvecer bolesti a krce v podbrusku. Ale klud v spitali som asi potrebovala, aj ked aj tak na dialku pracujem. Ale dobre, inak by som cumela do stropu a bola v depresiach. 😉

dadenka111
23. čer 2012

@rox takze obidve vadne nebudeme, to prejde. 🙂
@malinka_02 ak ti napise obvodacka to je super. Chod aj na tyzden. Mne by tiez napisala. ja som mala taku supersku obvodacku az mi je luto, ze uz odisla. ☹ Neviem koho si teraz najdem.

mmirunda
23. čer 2012

Dobré ráno holky 😖 Tak já nevím jestli si to moje tělo ze mě dělá dobrý den nebo co se děje. mrcha stále nikde, břicho mě bolí už třetí den, teplota stále zvýšená, ale těhu test negativní 😠 😠 tak já nevím. Když nechci aby mrcha přišla je tu přesně na den mnohdy i o den dřív a když chci aby přišla, tak moje tělo nechce spolupracovat. bych se na to nejraději víte co ....

verry
23. čer 2012

@rory_g díky 😉 taky si říkám,že mě akorát šokoje zbytečně 😅

krásné ránko všem! 😉