1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zana21
1. črc 2012

@kiwisek Neboj, teď to vyjde. Trochu více optimismu 🙂 Vím, že je to těžké, jsem stejná, ale snaž se 🙂
@martina_81 To je moc líto, ale o o více držím palečky do KET 🙂 Ten už bude na sto pro váš 🙂
@rory_g Tak to mražení je jednotná cena, bez ohledu na počet mrazáčků.Ptala jsem se embryoložky po kolika mimíšků mrazí, tak říkala, že nejčastěji po 1.
@dadenka111 Tak jsem čekala nové fotečky 🙂 @rory_g Jinak moje 2 mušketýrky, jsem srabík a zítra testovat nebudu. Počkám na toho 5.7. 🙂 Ale těším se na vaše testování a @dadenka111 a výsledky krve 🙂

kiwisek
1. črc 2012

@martina_81 díky moc 😉 jsem byla na ET v pondělí 25.6, takže dnes teprve 6 den po ET, no dávali mi 2 teprve 3- denní embryjka... podle ebryologa by nevydrželi PK do 5 dne, že u mě jim bude líp. no šance, že se 3 denní chytnou je poloviční 😖 stejne jim moc verim, bublinkam! ale taky se dost bojim, ze jo.. telo bylo po tolika vajickach dost rozhozene, jeste i v den ET jsem mela docela velke krece 😝 mrcha mě vychzí na pristi nedeli, tak kdyz nedorazi, zkusim testovat... ufff, to cekani 😕

kiwisek
1. črc 2012

zdrava svacinka - miska zlutyho melounu a nekratinek 😉 😝

kiwisek
1. črc 2012

@zana21 snaziiiiiiiiiiim se, snazim 😉 no mam to jak na houpacce... jednou jsem si jista, ze bublinky rostou a budou // pak zase ze sance je mala... a cim vic s tim budu pocitat, tim hůř se pak smirim s tim, ze odejdou...

zana21
1. črc 2012

@kiwisek 😉

kiwisek
1. črc 2012

no nic, jdu uklizet, vypada to tady jak po vybuchu... 🤐 vcera sme byli na nakupu v DE, tak uklid se nekonal..

martina_81
1. črc 2012

@zana21 díky moc. 😉 Už jsem tady čekala Tvoje výsledky a pořád nic. A teď čtu,že testovat nebudeš. 😒 Vy máte mrazení embryjek za jednotnou cenu, bez ohledu na počet?
@kiwisek to čekání je šílený, že? 😖 Tak snad to vyjde, držím palce. 😉

zana21
1. črc 2012

@martina_81 Jsem prostě srabík a ještě počkám 🙂 Jojo, jednotná cena za 6.000 - vitrifikace bez ohledu na počet. A vy?

dadenka111
1. črc 2012

@zana21 ahoj dnes som testla, este stale s bobkami. zda sa mi stale slaby ten test ach jo.

martina_81
1. črc 2012

@zana21 mají to nějak podle počtu,protože počítala, že nám bude mrazit celkem 7 embryjek, takže 5500 Kč. A vím,že holky, co jich měli málo, tak platili kolem 3000.

marmina
1. črc 2012

ahoj @zana21 díky, malej to nese statečně 😉 ty jdes 5. na krev?
@dadenka111 duchové jsou! neboj se, budou sílit, dej jim ještě trochu času 😉

zana21
1. črc 2012

@dadenka111 Tak jsem to konzultovala s mm a shodli jsme se na tom, že ta horní nám přijde silnější 🙂 myslím, že v takto raném stádiu těhotenství nebude čárka stejná jako kontrolní, to bude ještě pár dní trvat. Počkej, až budeš porovnávat 8 a 12 den, to už bude mnohem větší rozdíl 🙂 A zítra máš krev, ne?
@martina_81 No, zase platíte za skutečný počet a za 7 mrazáčků mi to nepřijde vůbec špatná cena 🙂

zana21
1. črc 2012

@marmina Nene, jen jsem si ten datum zvolila jako dobrý na test 🙂 Na krev jdu až po pozitivním testu 🙂

martina_81
1. črc 2012

@zana21 to jo, kdybych měla platit 6000 za 1,tak to teda nic moc. 😖 Stejně je v pr..., jak si ty ceny každej car dělá jinak. Když to tady občas čtu,tak nechápu. 😒

marmina
1. črc 2012

@zana21 tak to je určitě rozumné a obdivuji, že to vydržíš!!! 🙂

zana21
1. črc 2012

@martina_81 Nevím podle čeho si to určují, asi mají propočítané jaká cenová strategie se jim více vyplatí. No, tak samo, když za cenu 6000 zamrazuješ 1 mimíška, tak cena nic moc. Na druhou stranu, když za tu stejnou cenu zamrazuješ třeba 10, tak už je to lepší. Ale zase asi ta pravděpodobnost vysokého počtu není moc velká....Ale všechny tady jsme ochotny dát cokoli, abychom toho mimíška jednou držely v náručí 🙂

zana21
1. črc 2012

@marmina No, ještě jsem tu hranici nepřekročila 🙂

malinka_02
1. črc 2012

@kiwisek to určitě vyjde!! A děláš dobře že se nestresuješ zbytečně, když to má vyjít tak to vyjde, ale obdivuju tě já bych to nevydržela netestit 😉
@martina_81 dobře že už si takhle optimistická 😉
@dadenka111 určitě duch zesílí! A jaký test máš?

martina_81
1. črc 2012

@malinka_02 obrečela jsem to včera. 😒 A kdyby jsme neměli 7 embryjek v mrazáku tak asi moc optimistická nejsem, ale Ti prcci mi dávají naději a věřím,že z nich něco bude a zadaří se příště. 😉

malinka_02
1. črc 2012

Jinak jsem koukala na Podoli na výroční zprávu a mají lepší % úspěšnosti při IVF+ICSI než na KET..

malinka_02
1. črc 2012

@martina_81 přesně to je super! Já sem si přesně říkala že když někdo má tolik mražáčku tak je to v pododě a není takový stres a je člověk klidnější..ale třeba kiwisekměl mraky vajuch a mražáčky nemá ☹ takže nikdy není lehký se radovat.

martina_81
1. črc 2012

@malinka_02 Klidnější sice jsem,ale stejně mě to štve. Zase další cesty do caru, a pak čekání na výsledek. 😒

danny38
1. črc 2012

@dadenka111 Taky se mi zdá o drobet silnější čárka u toho horního testu 🙂

malinka_02
1. črc 2012

@martina_81 já vím no.. a jak to probíhá víš? Kolik je tam kontrol nebo UTZ a kdy a jestli sou nějaké léky?

danny38
1. črc 2012

@marmina Malinkej je fakt bourák, když to takhle skvěle zvládá 🙂 Já očekávám, že dnes večer u nás snad alespoň trochu zaprší, je to neúnosné a bylo by dobré, aby se pročistil vzduch. Mám dnes ject za kamarádkou na návštěvu do porodnice, ale obávám se, že v tomto tam fakt nepojedu.

gelinka75
1. črc 2012

@dadenka111 je silnejsi ako ten spodny 🙂

martina_81
1. črc 2012

@malinka_02 no 12 DC by měl proběhnout UTZ (asi kvůli sliznici), pak domluva s embryoložkou ohledně rozmrazení a pak asi samotný KET. a zřejmě ještě píchnutí pregnylu předtím. a samozřejmě Utrogestan a Prednison jako doteď. Tak jsem zvědavá, jak ve středu dopadnu, už se nemůžu dočkat. 😀 A jak jsi na tom vlastně Ty? Občas kouknu do tabulky, ale je vás tady tolik,že si to všechno nepamatuju a nechce se mi hledat. 😉

verry
1. črc 2012

@saraha2 no super, takže už to propukne u tebe co nevidět 😉 budu ti moooc a mooc držet pěstě, aby si mě mohla následovat! 😵 no, kalhoty jsem měla někdy před 14 dny, jako rifle co nosívám, ale už jsem je měla na gumičce 😅 jinak nosim 3/4 kaťata, ktery jsem si koupila a ty jsou v pase do gumy, takže ty jsou paráda. Těhu kalhoty už jsem si ale pro jistotu taky objednala 😀 břicho roste a roste... se ještě divím,že to na mě nikdo nepoznal. Snažím se to teda maskovat. A konečne za 14dní na babiččiných narozeninách to už oznamíme rodině, tak už se v tom maskováním nebudu muset tak hlídat 😅

verry
1. črc 2012

@marmina neboj to přežiješ 😉

verry
1. črc 2012

@ivapo tak se prosím zeptej, a písni mi to sem ju? díík. já totiž taky nic nevím. Jen jsem vyčetla že by se měl postupně vysazovat a to třeba už od 10. do 11tt třeba 2x2 tablety a od 11-12tt 2x1 a pak konec šmitec.... ještě jsem to hledala na netu, placenta se vytváří od 9 do 12tt, takže jakmile budeme v 12tt tak už není potřeba utroš, protože bude placenta plně funkční-teda snad 😉