1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
20. črc 2012

@danny38 presne tak mladsi uz nebudu

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla Prosím tě, ty stařeno 😀 😀

mmirunda
20. črc 2012

Holkýýýýýýýýýý jsem domáááááááááááááá a mám týýýýýýýýýýýýýýýýden dovčůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla Vidíš, to já tak teprve začnu stimulovat, toho 24.8, ještě uvidíme

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda ty mas utz v pondeli ne ? Tak to pak budes vedet vic info

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda nooo pomalu si pripadam uz pekne stara 😒

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla No já tam v pondělí mám volat, jako Gogelovi, ale vzhledem k tomu, že ve středu by měla být ms, tak mi musí UTZ udělat bu´d v pondělí nebo v úterý, tak uvidím jak se domluvíme ...

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla děvče zlatý, to já taky

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda no tak to se nejak domluvite oni tam totis maj na vsechno cas treba je trosku pritlacit. Ja jsem z te cesty pokazde uplne dobita jak jedu sama. Navic v brne nikoho neznam tak tam jsem pul hodky u dr a jedu zas dve hodky domu

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla Tak znáš v Brně, mě 😉 😀 A to si piš, že je přitlačím, jsem na ně nachystaná a Google už by tam měl být, tak na něj dupnu 🙄

pawlla
20. črc 2012

@pawlla no neni ano zadna antiko nic dr jen rikal ze si tu moji ms pojsti utrosem tak to teda mam radost jsem z nej pokazde unavena uplne ko ale aspon na ni zas nebudu cekat do aleluja

danny38
20. črc 2012

@mmirunda @pawlla i vy stařenky jedny 😀

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda jinak ta zprava mela byt pro tebe a ne pro me uz mi to tu pekne zlobi zase

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda no to ja dneska tam primarovi bulela trapas nooooo kdyz tam byli fotky tech miminek co tam maj na zdi ale nastesti tam nebyla zadna tehule

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla však on je na to zvyklej, podle mě, z toho bych si těžkou hlavu nedělala

mmirunda
20. črc 2012

@danny38 😀 někdy se cítím na sto

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda to ne on je takovej usmevavej a pozitivni se porad usmiva je v pohode to jo 🙂

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda
@danny38 to ja taky

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla tak já vždycky byla zatím jen u googla, ale teď čekám, že budu i u někoho jinýho .... vše asi google dělat nebude 😀

mmirunda
20. črc 2012

@pawlla A víš čeho se bojím? že v pondělí jak tam budu volat, řeknu že chci mulvit s dr.Googlem místo Gogelou 😀 😀

pawlla
20. črc 2012

@mmirunda ani nemluv jak ja jsem tam byla a videla ho tak jsem se zacala uplne moc smat a nikdo nechapal proc 😀 blazen nooo

danny38
20. črc 2012

@mmirunda @pawlla Tak na sto jsem se cítila já minulý týden, protože v práci lítal jeden průser za druhým 😀
Já jakmile čtu dr. Google tak se musím smát 😀 😀 😀

mmirunda
20. črc 2012

@danny38 No počekj, abych se mu nerozesmála až budu mít nohy hore, jen si na tyhle hovory vzpomenu 😀 😀

saraha2
20. črc 2012

ahoj holky moje!!!!!já přijela ve 14.30h,najedla jsem se a pak přišel manžel a šli jsme si na chvíli "odpočnout"-lehnout..teď jsme slezli dolů,tak jsem hned zapla pc a píšu 😉 sešly jsme se tam všechny 3,ta,co měla 2vajka,tak měla i dvě embryjka..a já..mě zůstaly dvě jedničkový morulky,dostaly jedničku od embryoložky a zaváděla mě je dr.,která mě i operovala dvakrát...do mražáčku nemáme opět nic ☹ ale já už jak tam šla jsem byla moc nervozní..poprvé to bylo jiné,jsem se těšila,že si jdu pro mimča..ale po tom zklamání to bylo ted úplně jinak..a dopadlo to tak-snad se mě nebudete smát,že jak přišla dr.,že jdem na to a embryoložka říct,co a jak,tak jsem se rozbrečela...nervy povolily..se až stydím vám to psát ☹ pak to přešlo,ale jsem srajda,že?dr.mě říkala,když mě "oplodňovala",že už pro ně vybrala i pěkné místečko,jak mě dělala pořád ultrazvuky kvůli tomu polypu-jinak tam dělá ultrazvuky jiná totiž...ted jsem na tom tak,že bříško cítím..divné..minule nic..nevědět,že mě tam něco dali,tak bych to ani nevěděla...jinak verry-svačinka opět nebyla 😀 ,ale říkala jsem to tam holkám,tak ti záviděly 😉 jinak já jsem na tom jako ty..ráno vykoupat,oholit,nakrémovat,navonět...táák..to je info a ted si vás jdu dočíst ahlavně jsem moooc zvědavá na
@pawlla !!!!!

saraha2
20. črc 2012

@malinka_02 šmarjá!!za živa????u nás dají narkozu i kvůli dvěma vajíčkům!!!!!!ale velikostně jsou super!!!!!
@pawlla no hurá!!!já ketu věřím..jen se podívej tady na úspěchy..a je dobře,že jdete do ketu,než podstupovat vše znovu,když máš sněhuláčky!!nebij se ničeho!!koukám,že jsme si dnes pobrečely obě,že?to je fakt..nekvalitní nezamrazí!!!!!!!!!!!hlavu vzhůru!§co já bych dala za mražáčky!!!!!!!uvidíš,že se chytnou a nepustí!!!!!!!!

saraha2
20. črc 2012

se musím pochlubit..dnes mě manžel dovezl friťák... 😉 dáreček....a chodí,jako páv,protože si v kartičce přečetl,že měl 82mil 😀 😀 😀

verry
20. črc 2012

@saraha2 jůů, tak už je máš u sebe! paráááda. Hlavně žádný stresy,kočko. Těš se z toho. Už jsou u tebe. 😉
svačinku jsem dostavala asi jediná 😅 no,však joo, s tím voněním atak, přeci prckové půjdou pěkně k umyté mamince 😀
tak ted hezky odpočívej, at se pěkně zavrtají a za 9 měsíců vykouknou na svět 😵 a podávej mi info,jak ti je. Myslím na tebe! 😉

mmirunda
20. črc 2012

@saraha2 ty jooo,82 mil. to my máme jen 14,8 ☹ ale tak i z toho se dá vybrat snad šampion 😖

saraha2
20. črc 2012

@verry nebooj!!budu informovat!!MS mám nedostat 30.7 a na krev mám jít 1.8.
@mmirunda určitě!!!!!to se vůbec neboj 😉 ono zase všeho moc škodí 😀 beztak proto mám ty hraniční protilátky...že je má až moc aktivní 😀

saraha2
20. črc 2012

@verry no neboj se,že nemyslím na to,jak jsi vždy psala,že cítíš podbřuch 😀 😀 😀