1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zuzanka26
13. dub 2012

@verry já byla po IVF přesvědčená, že to nemohlo vyjít, měla jsem ještě k tomu hyperstimulák, fakt síla, ale povedlo se. 😉
Já taky ještě nemám vyhráno a čekají mě ještě 4 měsíce do porodu, ale doufám, že je vše ok.
Bohužel strach ten asi my už budeme mít pořád.
Ale vypadá to u tebe velice slibně, fakt!

taknevim
13. dub 2012

@saraha2 a čárka mi vyšla i odpoledne 🙂

vall83
13. dub 2012

@verry tichucka graulacia
@saraha2 a tebe zajtra budem gratulovat 😀

verry
13. dub 2012

@saraha2
@rory_g zatím se neraduju nahlas, to víte, mám fakt bobany... špiním jen lehce, takový žlutosvětlehnědé, ale jen takovej pruh jsem měla včera na intimce a dnes po noci taky.

verry
13. dub 2012

@saraha2 a ty se taky potíš? tak to máš jak já, to si myslím,že je nějaká hormonální spoušt... zejtra testni, třeba to teprve vykoukne!! držím pěstě!!

verry
13. dub 2012

@zuzanka26 tak to je krásný,že to vyšlo, kočko!

verry
13. dub 2012

@vall83 děkuju, ale jak říkam, zatím fakt potichu! nevím,co čekat...

verry
13. dub 2012

holky a přítel mi říká, já příletěla rano do postele a ukazuju-vidíš,vidíš???? a on-no vidím! a kolikátej den máš testovat a kolikátej den jsi???? a já že 9 den a testovat mám až 12! A on,tak abysme nebyli zklamany, jeste počkej,jo..

saraha2
13. dub 2012

@verry potím!!právě zítra testnu,at mám jasno a už potřebuju převlíct postele!!!budím se úplně mokrá,.každý den ráno hned letím do sprchy i s hlavou..jsi dobrá,že jsi testla zrovna dnes!!šikulka!!!!já uvidím,jestli se červená do zítra nerizjede,tak testnu..břicho mě nebolí,ale mám dole takový pocit,že MS se chce spustit..potvora jakási škaredá..

saraha2
13. dub 2012

@verry já po noci měla čisto,ale jak jsem zaváděla utrogestan ráno,tak na prstech jsem měla hnědý a i na toaleťáku...moc jsi mě potěšila!!šikulka!!!!!!

verry
13. dub 2012

@saraha2 dokud to není krev, tak nebudeme plašit,jo? jak jsem psala včera! 😉
to pocení by ale mohlo být dobrý znamení. já taky každý rano hned sprcha

saraha2
13. dub 2012

@taknevim ono taky záleží,jestli jsi měla PK a v jaké stádiu ti embryjka zaváděli....

verry
13. dub 2012

@saraha2 seš hodná, kočko moje! jen ješě není nic 100% tak zas nechci bláznit,víš?
každopádně ty vydrž, zejtra to tam může být!!

saraha2
13. dub 2012

@verry a jak jsi se tak odhodlala testnout???

cuddle
13. dub 2012

@verry ahoj - neboj 9ty den je OK, cary rikaji pozdeji, aby to byla proste jasna dalnice, HCG roste obden, tak si udelaj testik v nedeli rano a tyto 2 porovnej a mas to 🙂 v pondeli budes volat, ze jsi tehotna
jinakt o spineni co popisujes, tim se opravdu nestresuj, muze zato bud zahnizdovani nebo to, ze se blizis terminu ms a telo jeste pracuje, cervena krev je spatna a krece v brise k tomu, tim jsem si prosla 2x uz poznam zacinajici potrat snad i ve snu - to co popisujes to fakt neni

rory_g
autor
13. dub 2012

@verry to je jasné, přítel se bojí, nedivím se mu...snaž se odpočívat a být v klidu, jak jen to půjde 🙂
@kive76 také beru Prednison a pak zbytek té lékárny 😀 ale IVF nám po prvních výsledcích povolili, na kontrolní imuno mám dojít v 8tt 😉

cuddle
13. dub 2012

@saraha2 me v caru pak doporucili prestat zavadet, kdyz potom spinim a polykat...zkus se kdyztak zeptat, at to nedrazdis

verry
13. dub 2012

@saraha2 ani nevím, říkam, si ten patek a ta 13-je to magický, a furt me to hlodalo... a dnes jsem vstala koukla na intimku, rikam krev tam není-tak co kdyby nahodou... a sla testnout. 😵
kdybych ale krvacela,tak bych ani netestovala to je jasny

marmina
13. dub 2012

ahoj @saraha2, nojo, já neměla na testu ani ducha, hele, ty máš normálně příznaky jak na těhu, tak dnes fakt hodně odpočívej ať se ti to nerozjede a zítra sem dáš fotečku ty, na svoje intuice se teď vykašli a trochu tomu věř!!!máš naši plnou podporu!!!

@verry taky se připojuji k velmi potichounkým gratulacím, ať se čárka drží a sílí a sílí - tak nakonec jsi se odhodlala na pátek 13. 😉

verry
13. dub 2012

@cuddle ok, budu testovat, no myslím že ted kazdej den, abych si byla jista,ze to ta m furrt je 😀
díky, no snad uz to vyjde! 😵

zelvik
13. dub 2012

@verry Jóóóóóó, tady to teda frčí!!! Paráda a moc moc držím palce, ať je to tam a OK!!!!!!

verry
13. dub 2012

@marmina
@zelvik díky kočky,ale zatím fakt potichu..

zelvik
13. dub 2012

@verry To je jasný, že potichu, abychom toho broučka nevyplašily!!! Kolik sis jich nechala zavést?

verry
13. dub 2012

@zelvik jednoho broučínka 😵 tak doufáam, že už si u mě stele postýlku 🙂

marmina
13. dub 2012

@zelvik no přeci jedno! ha, ty nečteš mojí tabulku 😀 😀 😀

taknevim
13. dub 2012

@saraha2 jj,zaváděli je 5 den protože tam vyšel výkend a o výkendu to nedělali.A bylo to klasické umělé oplodnění

zelvik
13. dub 2012

@marmina 😀 😀 😀 teď jsi mě vyhmátla🙂 Čtu, ale teď jsem ji v té radosti nechtěla listovat několik stránek zpátky🙂 Dík 😉

marmina
13. dub 2012

@zelvik no, taky koukám že už je daleko, asi když budeme hodně povídat, tak ji zaktualizuji častěji, aby se nemuselo listovat 😉

marmina
13. dub 2012

Vítám v tabulce další novou tvář: @lucka2601

@verry OPU 30.3. (9 vajíček z toho 6 embryí), ET 4.4. (1 E), 5 embryí zamraženo, na krev 18.4., 13.4. našla na testu slabou druhou čárku!
@zelvik 6.4. zač. stimulace na 1.IVF, UZV 11.4.-komplikace (vysoká sliznice), UZV 13.4.
@saraha2 OPU 30.3. (8 vajíček z toho 2 embrya), ET 3.4. (zaděláno na dvojčátka), kontrola 16.4. - testne zítra 14.4. (držíme palce!)
@lucka2601 vyběhává vyšetření před 1. IVF (asi v květnu), 13.4. hormonální profil

@rory_g 12.4. začala stimulovat na 1. IVF!, UZV 16.4.
@vall83 OPU 29.3. (46 vajíček!), 25 embryí hned zamraženo, 12.4. začala stimulovat na KET, UZV 19.4.
@nemorosis 15.3. ET (1 E, 6 zamrazeno), UZV 6.4. - potvrzeno těhu - konec 6tt, UZV 17.4.
@plumeria 20.3. ET (1 E, 2 zamrazena), 30.3.-potvrzeno těhu, UZV 11.4. - 5+6tt - už je vidět srdíčko!, UZV 18.4.
@alinah OPU 4.4. (7 vajíček - 3 embrya, z toho 2 zamrazena), ET 9.4. (1 E)
@evikj33 1.IVF v únoru (nedošlo ke transferu), 2. IVF začátkem května
@marmina v březnu 1. IVF (neúspěšný ET 2 embryí), KET koncem května

Pokud se chcete někdo další přidat do naší tabulky, napiště mi do IP!!!

rory_g
autor
13. dub 2012

@marmina máme krásnou a pozitivní tabulku, jsi šikulka!!