1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martinazvo
17. led 2013

@adriene dakujem, a nevies kedy sa dozviem vysledok? Hned po OPU ci az neskor?

irennn
17. led 2013

@martinazvo neboj se, vždycky nějaké vajíčko mít budeš, jen se někdy stane,že některé folíky jsou prázdné. U mě se to stalo kvůli nejnižším možným dávkám hormonů, které nedávali prý 7 let tak nízký,,,,a podařilo se i z jednoho vajíčka a čekáme miminko., Držím palečky, pozitivní myšlení je v této chvíli nejdůležitější 🙂

martinazvo
17. led 2013

@irennn jasne, verim len je to tazke, som z tych hormonov taka nejaka rozladena... No a gratulujem samozrejme k drobcekovi a drzim palce!!!

irennn
17. led 2013

@martinazvo jj.to znám, pro mě to bylo nejhorší období v životě...přeju moc moc štěstíčka a drž se

adriene
17. led 2013

@martinazvo dozvis se to hned po OPU. Mne to rikala napr. embryolozka. Budu drzet palecky 🙂

martinazvo
17. led 2013

@adriene dakujem pekne! Takze o par dni uz budem vediet...

harley26
17. led 2013

@martinazvo kdyz si vzpomenu na sebe, tak sem mela stejne obavy. Ze budou folikly prazdne. Nestalo se tak! Takze neboj, nebude to ani tvuj pripad. Nechapu, proc ti tvuj doktor vubec neco takoveho rikal ... Ale kdyz sem lezela pred opu na pokoji. Dosel za druhou pacientkou - ktera byla po narkoze - doktor a rikal ji stav vajicek. Ze bohuzel zadne nebylo zrale a kdy si puchla pregnyl /- ona to popletla a pichla si o az rano. Bylo mi ji hrozne lito! Tolik usili prislo vnivec. Takze hlavne spravne na hodinu presne pichni pregnyl s budes mit kvalitni zrala vajicka ;)

martinazvo
17. led 2013

@harley26 ahoj, jej dakujem, taketo povzbudive slova potrebujem pocut! No tiez by som bola radsej keby aspon nepovedal nic, lepsie ako taketo nieco. No a na ten Pregnyl si dam 4 budiky 😀

malinka_02
17. led 2013

Ahoj holky tak folik dnes 17,5 mm takze v pondeli ket..posledni mrazacek..

adriene
17. led 2013

@malinka_02 Budu drzet palecky... treba je to ten pravy 😉

janulkaa23
17. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 Držím pěstičky a posílám těhu bacily 🙂

mmirunda
17. led 2013

@malinka_02 ak to ti budu moc moc moc moc držet palečky 😵 a posílám taky dávku těhu bacilů tfuuuuj tfuuuuj

mmirunda
17. led 2013

@martina_81 Ahojky Marti, tak jak to vypadá s Tebou???

danny38
17. led 2013

@malinka_02 Budu ti strašně mooooc držet pěstičky, aby to vyšlo a také posílám ohromně velikou dávku těhu bacilůůů 😵

martinazvo
17. led 2013

@malinka_02 drzim palceky!!!

malinka_02
17. led 2013
malinka_02
17. led 2013

Jeste musim vymyslet co v praci..

janulkaa23
17. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 a jdeš kdy na KET??

malinka_02
17. led 2013

@janulkaa23 v pondeli.

martinazvo
18. led 2013

@malinka_02 vymysli si nejake prechladnutie, teraz je toho vsade kopec...

dadenka111
18. led 2013

@malinka_02 ahoj, konecne krasne nacasovane. budem drzat palce, paste... a vela stasticka. 🙂

vidruska
18. led 2013

Ahojte, tak aj ja sa podelim:
vcera-stvrtok som bola na odbere, odobrali 6 vajicok, z ktorych 4 su oplodnene (odporucali metodu ICSI a predlzenu kultivaciu). V utorok idem na ET...tak uvidime.
Ake mozu nastat komplikacie - myslim tym, co vsetko sa moze stat, ze sa po transefere embrya neuchytia?

dakujem

lucmora
18. led 2013

@vidruska nikdy nikdo neví zda se embrya uchytí. ☹ ale držím palečky

malinka_02
18. led 2013

@martinazvo no to uz sem rikala v zari i v listopadu ☹
@dadenka111 a co vubec ty?
@vidruska bohuzel ano..ja mela 4 blastocysty a 1 morulku, byla sem na ET a 2 KETech a nikdy nic.. Proste to uz ue zazrak..

dadenka111
18. led 2013

@malinka_02 najskor som si bravala dovolenku, ale ked sa vycerpala, tak som to tiez stale zvalovala na chorobu. nejak sa mi ten zapal priedusiek vracia a vracia 😀 co sa da robit...
ja teraz zase idem do 2.IVF. ziadost schvalena, recepty doma, uz viac ako 2tyzdne beriem Prednison. znemil mi protokol z kratkeho na dlhy a zacinam buducu stredu s injekciami. uz duuuufam v zazrak a verim v uspech...

malinka_02
18. led 2013

@dadenka111 jo jo me zase mocak 😀 No ja nejak porad neverim, vim ze to je spatne ale u 4 transferu kdy ani jeden nic se uz neumim pozitivne naladit 😀

pechlinka
18. led 2013

Ahojte baby, takze po dnesnej navsteve Gyn-fivu...kratky protokol..stimulovanie od 2DC....Dnes som 34DC..takze mrcha by mala prist coskoro...🙂 Drzte paste aby som zvladla injekcie..🙂

martina_81
18. led 2013

@mmirunda ahoj Miru, tak já ráno přišla z poslední noční a vegetím. Do toho jsem v noci dostala ms, takže jsem už objednaná na příští pátek na UTZ před KETem a uvidíme. 😉

mmirunda
18. led 2013

@martina_81 tak super, konečně se to někam hnulo 😉 Budu na tebe moc myslet a držet ti palečky 😉 Tentokrát už to vyjít musí 😵

radina
18. led 2013

Ahojte kocky, tak sa hlasim po nejakom case. Idem na 2 ivf, ale tentoraz na soft do Brna. Najnovsie mam zistene mutacie v MTHFR, ale vraj staci pichat fraxik. A konecne zacnem znizovat prednison na polovicu.
Mate niektora tu mutaciu? Co ste na to brali, od kedy?