1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
22. říj 2012

@adriene Joo jasně že jo, byl to už starej šmudlík útulkovej, ale i tak chybí nám všem pořád, zlatíčko naše.

evikj33
22. říj 2012

@mmirunda To je smutné výročí,dej si něco dobrého jako balzám na duši 😎 Tady je sluníčkově už od soboty užasné dny,už mám prádlo vkoši že hodím ven.

mmirunda
22. říj 2012

@evikj33 Tak tady taky svítí sluníčko od soboty, ale až odpoledne, je tu ta hnusná inverze, ale zatím dneska teda mlhavo 😖 ale to přijde 😉

zelvik
22. říj 2012

@evikj33
@mmirunda Ahojky,
vy se máte, že vám tam svítí sluníčko. U ná od soboty poklice a hotovo.Hnus vlezlej. Dneska to vlhko aspoň nepadá k zemi jak v sobotu a taky není tak sychravá zima, ale i tak je to na spaní, že bych zalezla. Jenže jsem byla ráda, že jsem nakonec vstala, protože mě bolí za krkem 😒

mmirunda
22. říj 2012

@zelvik Tak tady je zatím taky hnusně, ale vždy se to odpoledne kolem půl jedné probere a svítí sluníčko 😉 Jinak já právě jdu na válení se do postele a čtení knihy 😉

winterska
22. říj 2012

@jahodarka ještě vydrž - 1 týden je moc brzy'!!!

linka
22. říj 2012

ahojte baby,mozem sa opytat kedy ste mali potrvdene srdiecko? som po druhom ivf,podla posledneho sona som bola 7tt+3,plodik mal velkost 5mm,v centre mi dali nadej este dva tyzdne,ale moja dr. to ruzovo nevidi,ze uz davno pri takej velkosti plodu mala akcia byt... ☹

mmirunda
22. říj 2012

@linka Tak já měla srdíčko v 7+2tt když jsem byla na kontrole. Držím palečky, aby se ještě rozblikalo, někdo to má holt později 😉

zelvik
22. říj 2012

@mmirunda Co čteš pěkného?

zelvik
22. říj 2012

@linka Ahoj, já jdu teď ve čtvrtek, to budu 7+2 a bojím se, aby srdíčko bylo!

mmirunda
22. říj 2012

@zelvik mám tu jednu detektivku od oblíbené spisovatelky, ale ještě jsem nezačala, ale příští pondělí mám vrátit knížky do knihovny a ještě tři nemám přečtený tak se na to musím vrhnout 😉

linka
22. říj 2012

@mmirunda pozerala som,ze sme mali v rovnaky den vklad,hm,no uvidime...
@zelvik urcite uz bude 😉

danny38
22. říj 2012

@evikj33 @adriene @mmirunda Tak holky, mám to za sebou a nebylo to tak strašné 😀 S tím hořkým čajem se to fakt dá vypít, jediné co je blbé, že se to musí vypít do pěti minut 😀 ráno když jsem tam přišla, tak mně nejdřív píchla do prstu, jestli to vůbec budeme dělat, tak jsem byla asi na hranici, ale že prý uděláme, pak mi nabrala krev, namíchala nápoj opojení 😀 do pěti minut vypít a pak si za 2 hodiny zaklepat, že mi nabere krev znovu. První hoďka utekla celkem rychle a druhou tam za mnou přijela mamina, tak jsme povídali a povídali a najednou další hoďka za námi 😀 nabrala mi krev tedy po druhé a bylo hotovo, akorát jsem si to nějak blbě zmáčkla a musela jsem si říct ještě o polštářky, protože mi nějak víc začala téct krev, ale pak už to bylo v poho, tak výsledky bude mít prý zítra pan doktor, ale jelikož úterky slouží v nemocnici, tak mu asi brnknu ve středu 🙂

mmirunda
22. říj 2012

@danny38 Tak super, hlavně že to máš za sebou 😉

zelvik
22. říj 2012

@linka Taky držím palce, ať u tebe je!!!!
@danny38 Šikulka, teda do 5 minut vypít - to bude utrpení, až k tomuhle testu dojdu🙂

danny38
22. říj 2012

@mmirunda No jsem taky ráda 😀 Na druhou stranu bych raději tohle absolvovala několikrát než to blbé stěhování, ale nějak to musíme zvládnout 🙂
@zelvik Tak já jsem docela zvyklá dost sladit, takže mi to nepřipadalo zas nějak přehnaně přeslazené, dalo se to alespoň vypít na několik loků 😀 Myslím, že není moc dobré to do sebe naklopit všechno hned 😀 Já když viděla ten mega hrnek, do kterého mi to připravovala, tak se mi protočili panenky 😀

rory_g
autor
22. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem dnes vysátá, byla jsem na kontrolních odběrech na imunologii a potom ještě na endokrinologii 🙂 Potom jsem volala na cukr, když už jsem byla v tom 😀 dostala jsem vynadáno, že volám pozdě a měřím blbě, haha, musím si tam vyzvednout žádanku na nevím co 😀 ale odběry budou na Karláku, to vím 😀 Jo a na OGTT prý nepůjdu, když jsem diabetik, tak se mi trochu ulevilo, byla jsem na tom asi 3x, v Podolí, tam to teda do čaje nedávají a je to fakt hnus...dá se, ale...no, jsem ráda, že na to nemusím 🙂

A jak se jinak máte kočky moje? @pawla krev ok? @mmirunda? @linka moc Ti gratuluju 🙂
Jdu vás trochu dočíst

ivapo
22. říj 2012

@jahodarka to je podle mě brzo!!! Já totakymela bílé po tydnu.. Az9 ďen tam byly ty dve čárky.. A ještě jsem měla 5 dni kultivaci 😉

pawlla
22. říj 2012

@rory_g ahojky tak jde to ale porad cekam na oetek na utz jestli miminko roste jak ma a jsem z toho hodne nervozni doslednich par dni je mi na nic

ivapo
22. říj 2012

@danny38 tak si to zvládla .. Šikulka... Ňo mě rekne vysledky az 31.10 na další kontrole.. Ale asi je vse o.k to by mi uz dávno volal ne!?

rory_g
autor
22. říj 2012

@pawlla určitě roste v pořádku, neboj🙂 Je tobře, že nešpiníš a nic, to je dobré znamení 🙂
Tak jsem vás jakž takž dočetla a moc si toho stejně nepamatuju 😀 😅 Nevím, jestli se to dá svádět na těhudemenci nebo na prostou demenci, haha

linka
22. říj 2012

@rory_g este zatial neni k comu 😔

pawlla
22. říj 2012

@rory_g no je to des musim mit snad vsechny komplikace krvaceni bolesti infekci jeeeej jsem na konci 3 mesice a porad nevim jestli je mimi v pohode je to dost narocne snazim se byt v klidu ale nekdy to moc nejde, uz to v patek vidim u doktora vysokej tlak a zase se mi budou klepat nohy ale ze stresu nooo a sestricka pak z toho tlaku sili 😀

saraha2
22. říj 2012

@danny38 ty jsi statečná!!!!!!!!!!!!!!!šikulka!tak to máš za sebou 😉

harley26
22. říj 2012

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Dneska jsme po konzultaci s doktorem rozhodli, ze odesleme zadost na pojistovnu tykajici se IVF ... takze toho mam plnou hlavu. Vy uz stimulujete? Jake leky jste si zvolily a budete mit ISCI?

saraha2
22. říj 2012

@harley26 vítej!!já mám za sebou druhý pokus..poprvé jsm měla puregon,prodlouženou kultivaci a ICSI..podruhé abychom zvýšili šance jsme dali i AH a PICSI..a povedlo se..podruhé jsem stimulovala menopurem-výsledek byl stejný,taky 8vajíček...

saraha2
22. říj 2012

@harley26 jinak i pokud máte dobré spermio-my teda měli,tak doporučuju icsi a picsi..!!i podle dr.je to zvýšení šancí..

harley26
22. říj 2012

@saraha2 dekuji za info a gratuluju k tehotenstvi 🙂 Urcite min. do isci pujdeme. Premyslim i o AH ... jeste to musim probrat s doktorem. A jaky byl odber vajicek? Zvladla jsi to v pohode?

danny38
22. říj 2012

@ivapo My jsme taky domluvený na tu kontrolu, ale sestřička z laborky říkala, že by tam měl mít výsledky už zítra tak to ve středu ze zvědavosti zkusím 😀

danny38
22. říj 2012

@saraha2 Však ty to taky dáš 😉