1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

gyty
1. lis 2012

@petrakoptikova aha. a ptala ses na to? co ti k tomu rekli? pri prvni tehotenstvi mi to taky nejak porad nevychazelo a mela jsem asi 3 terminy porodu. nakonec byl spravny ten prvni co mi dali v institutu abyl podle terminu ketu. jinak kdyz sem chodila na kontroly uz k obvodnimu gyn nebo pak do nemocnice tak zalezelo na tom jak to pocitali protoze kdyz to brali podle terminu posledni ms tak jim velikost nevychazela.
a co to spineni, porad nebo to prestalo?mam pry podle utz hematom a bud to postupne odkrvaci nebo se taky muze utrhnout cely i s miminkama.....tak z toho mam strach.

zelvik
1. lis 2012

@pancuska Ahoj, já ji sice otočenou měla (zakloněnou), říkali mi všude, že to problém není. Ale když jsem byla na laparce kvůli endometrioze, tak zjistili, že tu dělohu mám zakloněnou ve srůstech, ty uvolnili a dělohu "převěsili" do obvyklé polohy. Takže moc neporadím...
Teď se jen bojím, aby ty vazy, co jsou pověšeny nově, vydržely budoucí záítež při těhu.

malinka_02
1. lis 2012

@chilinkaxxx tak snad ti poporostou, ja jdu zitra taky na utz jestli bude ket nebo zase ne..
@lkarolina drzim palce..sou to nervy tak ja proto radeji chodim do prace..

zelvik
1. lis 2012

@malinka_02 V kolik zítra jdeš? Držím palce.

pentagras
1. lis 2012

@malinka_02 taky držím palce na zítra 🙂

evikj33
1. lis 2012

@malinka_02 Tak na zítra držím pěsti,at je peřinka Ok a nějakej dominantní folík a konečně se dopracujete ke Ketíku 🙂

evikj33
1. lis 2012

@petrakoptikova Pokud jsou srdíčka počkala bych co bude dál,někdy se neuměj dopočítat,rozhodující je pak1.trim.screning-ten určí dle velikosti termín porodu nejpřesněji a dělá se okolo 12tt

evikj33
1. lis 2012

Jinak zdravím kecky-kde je dnes Miruš a Pavla 😕 @mmirunda @pawlla holky kde se couráte v takovém nečase?

mmirunda
1. lis 2012

@evikj33 Ahojky Evi, já tu jsem, ale jen nakukuju, nemám moc náladu na nic. Včera mi umřel strýc a já jsem taková přešlá. Tak se dívám na Hádej kdo jsem na internetu a luštím křížovky

evikj33
1. lis 2012

@mmirunda Tak to mně moc mrzí-přeji upřímnou soustrast ☹ Je dnes i takové divné spací počasí-já jsem taky nějaká Ko už druhej den.Tak se opatruj.Já zítra budu volat jak dopadla cukrajda 😕

mmirunda
1. lis 2012

@evikj33 Hlavně ať ti to dobře dopadne. Já jsem taková neslaná nemastná, tak tu nechci kazit náladu, ale jsem tu prakticky celý den 😖

evikj33
1. lis 2012

@mmirunda Jj mám pocit že je to jak na houpačce člověk se chvilku rduje a hned nějaká Jobovka aby ho to schladilo.Je období Dušiček tak je to takové celkově bolavé. 😢 Tak se skus začíst do pěkné knížky a trošku odreagovat

pawlla
1. lis 2012

@evikj33 ahojky ja jsem uplne mimo nemam na nic naladu a jsem v jednom kuse unavena a nebo se mi dole deje 😒

evikj33
1. lis 2012

@pawlla A tak nezkoušela jsi ten Angalsan? Co se dole děje?Jinak unavená a bolavá jsem i já už druhej den je to asi těma změnama počasí 😔

pawlla
1. lis 2012

@evikj33 ja nevim neco citim jen dole na jedne strane neboli to ale je to takove divne uz treti den neco se tam mele ne porad citim to hlavne kdyz lezim na zadech netusim co to je .... No nezkousela jsem to bojim se stejne bych s tim ted nic neudelala pockam 6.11 mam ten screening tak to uz vydrzim

mmirunda
1. lis 2012

@evikj33 právě proto luštím křížovky, prakticky celý den. Napínám hlavu a na nic nemyslím 🙂

pawlla
1. lis 2012

@mmirunda ahojky to je mi lito co se stalo , to delaj nejlip zamestnat se at na to clovek nemysli

mmirunda
1. lis 2012

@pawlla a který jsi týden? Nemůžou to už být pohyby? jsi druhorodička, tak jestli to není mímo

mmirunda
1. lis 2012

@pawlla proto se na to snažím nemyslet ☹

winterska
1. lis 2012

@mmirunda to je mi líto s tvým strýcem ☹ ale nejsi v tom sama, mamky bratr zemřel v neděli a zítra na dušičky je pohřeb, ale jsem naštěstí omluvená.. a ty jestli nemusíš, tak tam taky nechod, je to pro tvoje miminko dost depresivní záležitost a nejenom pro něj !!!

mmirunda
1. lis 2012

@winterska Hmm tak vidím, že dobrej týden ☹ No na pohřeb asi nejdu, je to daleko, až v Krnově a skrz vycházky bych asi ani nemohla a musí se tam asi přespat a to nechci ...

pawlla
1. lis 2012

@mmirunda no to me nenapadlo jsem dneska 13+1 tt tak ja fakt nevim je to takove divne mam docela strach uz si to u male moc nepamatuju jake to bylo teda az pak ty kopance to uz joo

mmirunda
1. lis 2012

@pawlla No tak ono se prý u druhých těhotenství může poznat pohyby už kolem 13-14 týdne, tak pokud cítíš takové vlnění, bublinky nebo tak tak to klidně můžou být už pohyby miminka 😉. U prvorodiček je to samozřejmě až později 😉

pawlla
1. lis 2012

@mmirunda no uvidime jak to bude dal 🙂 ja uz ve vsem vidim neco spatneho ... Hlavne at je mimi velke tak jak ma byt

mmirunda
1. lis 2012

@pawlla tak hlavně úsměv a mysli pozitivně 😉

pawlla
1. lis 2012

@mmirunda snazim se uz mam dvakrat uklizenej satnik a veci kopu a nic nezapnu pres ten pupek 🙂 jeste ta jednu sukni v te chodim furt 🙂 neda se svitit budu muset pristi tejden nakupovat

kathrin17
1. lis 2012

babulky prosim vas ako rychlo vam slovenska poistovna schvalila ziadost?U nas uz to bude sest tyzdnov a zatial nic, tak som zvedava....mame vseobecnu zdravotnu....moc mi pomozete....dakujem za info

malinka_02
1. lis 2012

@zelvik jdu v 11..
@pentagras
@evikj33 dekuju moc holky!!!

malinka_02
1. lis 2012

@mmirunda Miru tak uprimnou soustrast..

mmirunda
1. lis 2012

@malinka_02 Děkuju ....