1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
30. kvě 2012

@marmina Tedy ty to tak krásně vždycky napíšeš a ten přehled jaký máš, to je paráda pročítat, šikula 😉

mmirunda
30. kvě 2012

@marmina souhlasím s @danny38, v tabulce si vždycky ráda počtu, jen musí být šílené tohle všechno sledovat 🙂, je nás tam jak dobrých 😀

zana21
30. kvě 2012

@marmina Děkuji mrknu tam 🙂
@rory_g přesně tak rozmezí pro OK je 2-10. Na moje taky řekla jen, že to jsme čekaly 🙂 A taky tam toho bylo dost červeného...No, mě dr. Daňková doporučila v papírech, že 4 týdny před ET brát prednison. Tak že začínám brát už tuto sobotu, pak tam mám napsáno, že při prokázání těhu, snížit na půlku a v 9-10 týdnu na kontrolu imuna. Máš to obdobně?

kcvrcekz
30. kvě 2012

@evikj33 ty jo☹ to je mazec teda. Tak jim napiš mail ať ti ten papír pošlou. To by měli. 😉

unkarka
30. kvě 2012

@marmina jj souhlasim s holkama máš náš velký obdiv 😉 🙂

rory_g
autor
30. kvě 2012

@zana21 jj mám, kontrola v 8tt vzhledem k předchozímu MA v 8tt...a měla jsem ho brát 2 týdny před ET a při zjištění těhu snížit...nevím no, myslím, že ty 4 týdny jsou lepší, že aspoň stihne začít působit 😉
@marmina jsi úžasná tabulkářko, děkuju 😵

evikj33
30. kvě 2012

@kcvrcekz To jsem jim napsala,zda to nemužou poslat poštou,jsem zvědava na odpověd 🙄 Jinak budu asi potřebovat i Utroš,budu muset skáknout na Gyn..Protože k dr.pujdu asi až za 14dnu 😕

rory_g
autor
30. kvě 2012

@evikj33 to je teda jednání...hrůza! Reccept by Ti měli poslat, alespoň u nás v CARu ani u jiných dr to nebyl problém. Kdybys potřebovala, utroš bych Ti poslala, mám ho hodně a zatím jej nepotřebuju 😉

kcvrcekz
30. kvě 2012

@evikj33 no tak to by ti taky mohli poslat ne? Když by posílali ten papír o trvání neschopenky tak by ti tam mohli šoupnout i ten recept.ne?

zana21
30. kvě 2012

@rory_g No nevím, snad ano 🙂 Doufám, že to obě a vlastně všechny tady dotáhneme k tlačení kočárku 🙂

marmina
30. kvě 2012

Holky, díky za pochvalu 😉 Jestli to po mě jednou někdo převezme tak mu nezávidím 😀 Přiznám se, že si musím dělat poznámky na papír a tabulku dělat mimo MK, abych to měla celé před sebou, tady do okýnko už je moc malý. Hodně moc mi pomáhá, když mi písnete novinky do IP, tak chválím všechny, které mi píšou 😉

evikj33
30. kvě 2012

Holky maly asi dostal neštovice,zítra valím k dr.Mám strach ☹

marmina
30. kvě 2012

@evikj33 ajaj a tys je měla?

evikj33
30. kvě 2012

@marmina Ja myslím že jo,ale jistá si nejsem a nevím jak je to vtěhu,zda to muže dostat plod,když je to ještě tečka.Zítra pořeším z dr,já kní chodím s malým ale i se sebou a její muž je primář na infekčním.Tak snad poradí

rory_g
autor
30. kvě 2012

@zana21 já pořád doufám, že dříve či později to čeká i mě, i když už jsem také byla ve stavu, když jsem to všechno vzdala..
@marmina Tebe ale nikdo nenahradí, ty Tvé poznámky jsou jedinečné 😀 A já se omlouvám, že jsem nepísla do IP, byla jsem z toho včera trochu mimo 😝 Ale příště se polepšííím a slibuju, že dobré zprávy psát budu 😀

ahojkyy
30. kvě 2012

@rox ahoj. Na letnej, konkretne u dr. Daneka. Je svojsky, ale mne vyhovoval a hlavne, jasne ze ho chvalim, ked nam to vyslo.. ze ano 🙂 a ano, bolo to pekne vidiet, ako to do teba ide a vediet, ze tam uz su 🙂
preco rozcarovana??

ahojkyy
30. kvě 2012

@absti nemam s tym skusenost, ale ked ta z hladiska imunity odsleduju a upravia, Gennetu Praha by som verila, pohoda 😉 ked sa pozna pricina, lahko sa obide, nie? 🙂

marmina
30. kvě 2012

@rory_g na tebe jsem včera přímo čekala, takže vůbec nevadí, že jsi nenapsala do IP, tebe konkrétně si pohlídám 😉

marmina
30. kvě 2012

@evikj33 určitě to prokonzultuj, nemoc jako taková by se asi na tu tečku nepřenesla, spíš jde třeba o horečky a léky kdybys musela něco brát...ale asi se to léčí hlavně lokálně (já je měla jako mimino a náš malej je ještě neměl, tak nemám zrovna moc zkušeností)

evikj33
30. kvě 2012

@marmina Tak jsem se od mamky dověděla že jsem neštovice měla Ufff 😝 Jinak v prvním trimestru by mohlo dojít k poškození plodu na kůži,nebo svalstvu,nebo dokonce k potratu s pravděpodobností 0,5-1%ale jen pokud bych je neprodělala.Našla jsem na netu.Tak snad už Jobovky stačily.Jinak ta krev zítra padá,maly bude doma tak se nikde nedostanu a dr.je až v poledne,skusím se jí zeptat zda by to nevzaly ony,ale nevím.Tak zas nic ☹

ahojkyy
30. kvě 2012

@evikj33 v pohode. Je velmi malo pravdepodobne, ze si ich nemala v detstve. Rovnako percento potratu, kt. prezentujes, je nizke 😉 aj ked chapem, ze sa bojis.

mia75
31. kvě 2012

@evikj33 a @marmina Děvčata, dnes len dobré správy 🙂 tešíme sa s vami vopred

marmina
31. kvě 2012

Dobré ráno děvčata 🙂
@evikj33 neboj, určitě bude všechno dobrý a na oficiální potvrzení se aspoň můžeš těšit. Ať to malej zvládne! (i ten v bříšku)

@mia75 díky moc. Jedu až po obědě, takže se přiženu až k večeru. Doufám, že tady zatím nesepíšete román, abych nemusela hodinu dočítat 😀 Nechceš to tabulky termín porodu? Nějaký poslední, co ti řekli na UZV. Kdy jdeš vlastně na další kontrolu? ať se můžeme těšit s tebou 🙂

evagy
31. kvě 2012

@mmirunda u mňa to vyzerá na september, trochu mám strach ale nie je to také strašné 🙂

mia75
31. kvě 2012

@marmina Ahoj, dúfam, že ti UTZ dopadne dobre a potom časom šup k nám do spodnej časti tabuľky 🙂 Idem dnes uz na kontrolu ku gynekologovi mimo CAR, uvidím, čo uvidí 🙂 a povie. Hneď dám potom správu.

marmina
31. kvě 2012

@mia75 jé, dneska?! tak ať je všechno jak má být! a když ulovíš fotečku, tak nám ji sem hned dej, ať můžeme obdivovat 😉 Koukám v profilu máš termín 7.1.13, tak jestli ti dneska neřekne třeba dr. něco jiného, tak ti ho dám večer do tabulky 😵

danny38
31. kvě 2012

@marmina Držím pěsti na dnešní UTZ, ať vše dobře dopadne 😉

saraha2
31. kvě 2012

@marmina držím palečky,ať ultrazvuk dnes dopadne úplně nejlépe!!!!!

mmirunda
31. kvě 2012

@marmina Taky držím palušky 😉

mmirunda
31. kvě 2012

Jinak dobré ráno všem 🙂 jsem ospalá jako kotě, včera jsme byli na ohňostroji, a jsem K.O.