1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
14. čer 2012

@zana21 Já právě myslela jestli tam už nebude vidět třeba žloutkový váček.

pupidu
14. čer 2012

@danny38 A není možný, že by bylo jen 1E, ale zato hezky silný? A kdy se může embryjko dělit tak, že by z toho mohla být dvojčátka, nevíš?

danny38
14. čer 2012

@pupidu Vůbec netuším. Možná, že bude asi hodně silné, ale není zatím vidět 😀 Já jsem si říkala, jestli je možné, že by jedno vajucho oplodnili dvě spermie a zda by to v laboratoři poznali. Neměli jsme metodu ICSI, nechali jsme vajíčka se spermíky smíchat a tak nějak věřili, že to oplodnění zvládnou. Oplodnilo se jich 8. Nakonec po PK byli dvě s tím, že to jedno bylo slabší a proto jsme se rozhodli zavést jen tu velkou blastocystu.

evikj33
14. čer 2012

@danny38 Nejsi sama na diskuzi 2IVF je taky jedna kočka co má HCG spíš jako u dvojek,ale ma jedno,ještě bez srdíčka.Macháč to právě skoumal zda mají bublinky každá svuj domeček,říkal že pokud by neměly byl by to problém.Nepokoušelo se embryjko o dělení a nejsou dvě v jednom domečku,pak by se třeba stalo že jedno zanikne a to druhé už poroste normálně.Je to ale jen ma asi hloupá uvaha.Te kočce to taky nikdo neoduvodnil zatím. 😕

marmina
14. čer 2012

ahoj @danny38 neboj se, určitě tam je! příští kontrolu už se na tebe bude smát srdíčko 😵

pupidu
14. čer 2012

@danny38 No tak to je krásný, že vám to takhle hezky vyšlo i bez ICSI. Jsou to pašáci 😵

danny38
14. čer 2012

@evikj33 Vůbec nevím proč to tak je, budu muset vydržet 14 dní a pak by se snad už něco objevit mohlo. Mimoděložní mít nemůžu, protože nemám vejcovody a nevím, co ještě může způsobit, že se to tváří jako těhu a gestační váček by byl prázdný 😕

danny38
14. čer 2012

@marmina Já doufám že ano, ani si nechci představit, že by to nedopadlo dobře 😒

mia75
14. čer 2012

@danny38 môžu to byt jednovajecne dvojčatá. To sa embryjko rozdelí na dve. To asi Dr nevylúčil, nie?

marmina
14. čer 2012

@danny38 to si vůbec nepřipoštěj!

danny38
14. čer 2012

@mia75 O tom vůbec nemluvil 😀 Otázkou je, kdy k takovému dělení může dojít 😕

marmina
14. čer 2012

@dadenka111 tak co? dovolala jsi se?

mia75
14. čer 2012
danny38
14. čer 2012

@mia75 Fuuu, zajímavé čtení ... no já doufám, že za těch 14 dní se ukáže jak to vlastně je, ale vydržet být v klidu do té doby, to bude síla 🙂

mia75
14. čer 2012

@danny38 jednovajecne sme tu ešte nemali 🙂 inak 2 týždne vydržať to je veľmi dlho ☹ nemôžeš ísť o týždeň?

dadenka111
14. čer 2012

@marmina @zana21 @rory_g ahojteeee. dovolala som sa a dnes uz len picham o 22:00 Pregnyl 10.000IU a OPU v sobotu rano 16.6. 😵 juchuuu tesiiim

danny38
14. čer 2012

@mia75 Našla jsem ještě nějakou tabulku rozmezí hcg a tam by to celkem odpovídalo, tak si myslím, že je to ok 🙂

pupidu
14. čer 2012

@dadenka111 Supeeer 😉

danny38
14. čer 2012

@dadenka111 Tak paráda, držím pěsti ať je v sobotu pěkná úrodička 😉

zana21
14. čer 2012

@dadenka111 Svělá zpráva, tak že na mě nepočkáš 😝 A ptala jsi se, na počet a velikost? Tak budu držet palečky 🙂

zana21
14. čer 2012

@dadenka111 A už víš, jestli dáš ISCI nebo tak?

dadenka111
14. čer 2012

@zana21 nepočkááám som nedočkavááá. nič som sa nepýtala. nechám sa prekvapiť. 😉 Potom dám počty. PK a aj ICSI si chcem dať určite. nebudeme riskovať a čakať, že sa sami oplodnia.

kcvrcekz
14. čer 2012

@danny38 teda jsem zmatená, ale hlavní je že tam je🙂 určitě to bude v pořádku🙂

marmina
14. čer 2012

@dadenka111 prima! je dobře že se těšíš 😉 já měla bobky, ale fakt zbytečně!

danny38
14. čer 2012

@kcvrcekz Já jsem z toho taky mimoň 😀

nemorosis
14. čer 2012

@danny38 Ahojky, ti doktoři jsou taky hloupí...myslím tím v přístupu k pacientkách. Nechápu, proč tě takhle zbytečně děsí. Koukala jsem do tabulek, že máš HCG naprosto v normě. Mně dělali první UTZ taky v téhle době a viděli taky jen dutinku. Upřímně tedy, doktor se nic ani nesnažil hledat, stále mi ukazoval vaječníky a spokojil se s tím, že dutinka v děloze je a víc to řešit nebudem. Buď naprosto v klidu, za 14 dní budeš mít miminko i se srdíčkem a tohle přesně ti měl říct i doktor. 😉

danny38
14. čer 2012

@nemorosis Děkuji moc za podporu 🙂 Já jsem hrozná s tím mým věčným hledáním na netu a všude se píše něco jiného 😀 Doufám, že to rychle uteče a hlavně tomu nechám volný průběh, je zbytečné se nervovat 🙂

foryou25
14. čer 2012

@danny38 je tu jedna kocka ktora si dala vlozit 2 embryjka, a tie sa rozdelili kazde na 2, takze cakala 4-cata, jedno to bohuzial vzdalo a teraz caka trojicky...priroda je mocny carodej

nemorosis
14. čer 2012

@danny38 Přesně tak a dobře děláš. Nezapomeň, že v 1. trimestru ovlivňuješ miminko nejvíc, tak na něj buď hodná. 🙂 Hlavně nečti žádné chytré diskuze, kde mají všichni vidět srdíčko už v 6. týdnu a o pár řádků níž cítí pohyby už ve 12. týdnu. Ha ha. 😀 😀 A za poslední, zastávám názor, že pacienti by se měli děsit teprve, až když je čím. 😀 Teď nohy nahoru a užij si to slunce, co nás teď od víkendu čeká. 🙂

danny38
14. čer 2012

@foryou25 S tím naprosto souhlasím, příroda i když se jí pomůže si to stejně udělá po svém 🙂 To mi dneska říkal i doktor 🙂