1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
30. led 2013

@ramdy Držím ti moc moc palečky na dnešní OPUa chci vědět jaká jsi dobrá nosnička 😵

mmirunda
30. led 2013

@martina_81 Martinečko, na zítřejší KET držím vše co mám 😉

mmirunda
30. led 2013

@vidruska A test jsi nezkoušela?? Já už jsem testovala 5.den po ET, měla jsem PK 5 ti denní 😉

martina_81
30. led 2013

@lucmora ahooj, samé těhule tu nejsou, taky nás to dost deprimovalo, tak si holky založily svoji soukromou diskuzi těhulek a sem jen občas nakouknou. 😉 Ty máš teď před KETem (jestli jsem se v tom tady neztratila)?
@malinka_02 ahooj, jak je? 😉

mmirunda
30. led 2013

@malinka_02 Kdy budeš testovat? Nebo počkáš na krev?

mmirunda
30. led 2013

Jinak holky co znáte @danny38 je od včerejšího večera v porodnici, ale zatím asi nic. Až napíše, že Andulinka vylzela, tak dám vědět 😵

martina_81
30. led 2013

@mmirunda Miru, to jsi moc hodná, ale od zítřka to držet nemusíš, ať Ti ty prstíky neupadnou. 😀 Zítra nám budou rozmrazovat kulíšky, takže KET až v pátek nebo v sobotu. 😉

martina_81
30. led 2013

@mmirunda Já si říkala, že už se určitě něco děje a Anička se chystá na svět. 😉 Tak pak písni.

mmirunda
30. led 2013

@martina_81 ahaáááá, tak to jsem si asi popletla. Myslela jsem, že hned bude KET 😉

mmirunda
30. led 2013

@martina_81 Jasně, že písnu 😉 hned jak budu něco vědět 😉

martinazvo
30. led 2013

@mmirunda ahojky, co myslis kedy mozem testovat? Som 6. den po ET, vkladali mi 8-bunkove embrijka a bez PK... No ale pichli mi aj Pregnyl... a Ty sa ako mas, dufam ze si uzivas tehulkovanie 🙂

martina_81
30. led 2013

@mmirunda no bude hned, hned v pátek. 😉 Zítra se dozvím, jak zvládli rozmražení, tak uvidíme. A podle toho, jak budou vypadat, tak nám to naplánuje. 😉

mmirunda
30. led 2013

@martinazvo kdy ti píchali pregnyl v den ET? Pokud jo, tak nejdřív 10-12 dnů od ET. Mě píchali pregnyl dva dny před OPU, takže když jse 5.den po ET testovala, tak jsem byla 12 dnů po Pregnylu. Asi bych počkala, podle mě to pregnyl ještě ovlivňuje. Jinak mám se dobře, jen už mě to nebaví, už chci taky aby byla malá na světě. Venku hnusně, doma nuda. Aspoň že MK je, abych si s Váma tady mohla povídat 😉

mmirunda
30. led 2013

@martina_81 Já se tak těším s Tebou 😵 Uteklo to nakonec neuvěřitelně, aspoň mě to přijde ..

martinazvo
30. led 2013

@mmirunda no ja sa tiez sialene nudim, nekonecne cakanie a PN bez vychadzok kvoli tej ruke... pichali mi po ET, chcela by som testnut 12. den po ET (den vkladu nepocitam), myslis ze je to ok? A to uz potom keby bolo nahodou negativne tak z toho asi nic nebude ani na krvi...

zdalu
30. led 2013

@malinka_02 děkuju za info

martina_81
30. led 2013

@mmirunda jj, uteklo to děsně. 😉 Taky se těším,ale víš co jsem si včera téměř s hrůzou uvědomila? 😒 Že výsledky budou na Valentýna. My to teda nedržíme, ale stejně z toho mám takovej dost divnej pocit. 😖

vidruska
30. led 2013

@mmirunda no asi skusim...aj ked tiez mi pichli Pregnyl v den ET...a tiez som mala PK...

saraha2
30. led 2013

@vidruska já si myslím,že 8mý den po ET už můžeš testnout a uvidíš 😉

ramdy
30. led 2013

@mmirunda ahojky, děkuji moc za ty palce. Odebrali mi 11 folikulů, z toho 8 oocytu. Zítra mám volat jak to dopadlo a ET nejspíš v pondělí

vidruska
30. led 2013

@saraha2 tak som to skusila a videla som tam fakt malinkeho ducha....alebo si to mozno iba namyslam 🙂 skusim zajtra a v piatok 🙂

martinazvo
30. led 2013

@vidruska super, teraz ak bude slabnut je to Pregnyl... ak silniet, tak je to miminko 🙂

vidruska
30. led 2013

@martinazvo nedalo mi a po pol hodine som test vytiahla z kosa, ci sa naaahodou nieco nezmenilo 🙂)) a druha ciarka este zosilnela...tak sa otestujem este zajtra a v piatok 🙂 ale samozrejme definitiva je krv v utorok 🙂

martinazvo
30. led 2013

@vidruska drziiiiim silno palce, pre ten Pregnyl ja otestujem az v utorok, to bude uz vyplaveny...

janulkaa23
30. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@vidruska Držím pěstičky 🙂

saraha2
30. led 2013

@vidruska já poprvé neměla ani náznak ducha,takže doufám a pevně věřím,že bude sílit!!hlavně testuj testíkem s citlivostí 10 😉

saraha2
30. led 2013

@ramdy šikulka!a teď už hurá pro ty nej,nej embryjka 😉

mmirunda
30. led 2013

@ramdy Super, krásná úroda. Jsem zvědavá kolik jich bude, doufám, že všechny 😉

mmirunda
30. led 2013

@martina_81 My taky Valentýna neslavíme, prď na to, je to jen den 😉

ramdy
30. led 2013

@saraha2 jj přesně, zítra si mám volat, tak jsem napnutá jak se ujaly