1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
27. dub 2012

@verry jj, taky jsem po vysazení utroše byla plná energie! Beru Letrox 50 jednu tabletu ráno a říkal, kdybych měla třeba bušení srdce, tak mám brát jen půlku. je to myslím nízká dávka, nechápu, že jsem spíš unavená a opilá, když bych měla být naopak "zrychlená" No, snad se to srovná, může to být souhra i jiných okolností (ale víno jsem teda nepila 😀 )
jo, a do postele bych zalezla celkem ráda, ale s malým to nejde...ještě mě napadlo, jeslti to není nízkým tlakem, ten mívám

evikj33
27. dub 2012

@mia75 To mně mrzí ☹ Musíš dát na své cítění,jak se to jeví tobě,věř svému tělu.Pokud nekrváciš hodně a nemáš křeče,naděje je pořád.Pokud ale vnitřně víš že to nedopadlo,uvolni se vyplakej.Po odběru už bdeš připravena a mužou tě jen mile překvapit,to je určo lepší než živit naděje a pak dostat studenou sprchu.Mrzí mně to ☹

mia75
27. dub 2012

@evikj33 Ďakujem, tak to presne beriem. Že už ma len milo prekvapia 🙂 mám pocit, že to je MS,len je brzdená Utrošom. Uvidíme 🙂 Dám si po tomto asi dlhšiu pauzu, ak to bude v čudu

verry
27. dub 2012

@marmina taky mívam nizky tlak. A ja než mi zjistili štítku tak jsem si desne přišla bez energie, furt hotova, kolikrat jsem sotva došla z prace lehla a spala. Ale co beru letrox tak funguju uplne super! Já teda beru už vyšší dávky. Ono si tělo zvykne na určitou davku po čase a už tak nemaka, tak se musí přidávat. Já beru 2x tydne Letrox 150 a 5xtydne 75.
Jestli sis vzala dneska první prášek, tak to ještě nepoznaš, ono chvíli trvá než to zabere. Myslím tak 14dní, než uvidíš rozdíl.

vall83
27. dub 2012

ahojcek holky poslusne sa hlasim 😉
takze mame zavedeno dve mimiska v stadiu v preklade zaciatok alebo prve blastocysty obi dve a mame aj fotecku 😀 😀
no prijemne to velmi nebolo...manzel oplodnuje prijemnejsie...aj som troska krvy popri tom videla 😝 😝
ale zatial to vyzira dobre, vsetci to tam chvalili...na krv idem vo stvrtok a potom dalsi pondelok...tak uvidime...manzel je zlaty tesi sa ze uz su tehotna, brusko by hladkal a rika mi mamino...vobec som netusila ze ho to tak zoberie, je zlaty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

verry
27. dub 2012

@vall83 juuu, tak už je máš broučky v sobě? To je krásný, a manžu to teda vzalo 😀 tak to má být. Takže koukej lehnout a ležet....a manža at se stará 😅 odpočívej,at se pěkně zavrtají 😵 a to už jdete ted za týden ve ctvrtek na krev?? to je brzy ne?

plumeria
27. dub 2012

@vall83 To je super 🙂 Moc držím palečky, ať se mimískům u Tebe líbí a máš brzy potvrzenou několikanásobnou maminu oficiálně 🙂 🙂 🙂

vall83
27. dub 2012

@verry dakujem...budem sa snazit a lezkat.....ze jo i nam se to zda brzi...ale kdyz nam tak rekli co snimi... 😒

vall83
27. dub 2012

@plumeria ahojcek dakujem....inak s tvojim pripadom som sa stretla aj tady...dr gyndoska vynikajuca ale tie sestricky hroza...sestricky sa robili dolezite ako hovno na palici a to nas velmi odradzalo i ked dr. bola ozaj super...

marmina
27. dub 2012

@vall83 gratuluji ke dvěma cipískům 😵 tojo, jdeš na krev brzy! to nemůže být ještě hcg...To je hezký, že to manžel takhle s tebou prožívá, jen se nech pěkně rozmazlovat 😉

evikj33
27. dub 2012

@vall83 To je krása,gratuluji a přeji at se drží necelích 9měsícu a pak šup k rodičum. 🙂 🙂 🙂

zelvik
27. dub 2012

@vall83 Ahojky, tak super, vidíš, taky to uteklo, nedávno jsem tu od tebe četla tu tvou úrodu vajec a že jdou všechny mrazit a vida - už je to tu a ty už je máš u sebe. Ono to nakonec všechno strašně letí, jen nám se dopředu zdá, že je to před náma hodně dlouho vepředu a že se nedočkáme.
Takže odpočívej jako my všechny tady, nech se rozmazlovat a hodně štěstíčka.
@mia75 No tak v pondělí hop nebo trop? 😒 A nezkusíš ten test sama dřív? Nebo taky nemáš odvahu?

marmina
27. dub 2012

Miminko si moc přejí:
@vall83 (CAR v Německu) OPU 29.3. (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET dnes 27.4. (2 E) – přejeme pohodové hnízdění 😉, kontrola krve 3.5.
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben (neúspěšný ET 2 E), mrazáčky nemá, 30.4. IUI
@mia75 (Obilní trh Brno) ET 17.4. (2.IVF - 2 E), mrazáčci nejsou, kontrola krve 30.4.

@zelvik (Pha Podolí) ET 19.4. (1 E), 3 E zamrazena, testovat má 3.5.
@lucka2601 (Gennet Pha) zač. května stimulace na 1.IVF, 26.4. výsledky imuna
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor (nedošlo k ET), 2.IVF začátkem května
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 7.5. UZV před KET
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen (neúspěšné), 3 E zamrazena, 3.5. výsledky imuna, 20.5. stimulace na KET
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben (nedošlo k ET), 29.5. domluva před 2.IVF
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 8.4. ET (1.IVF – neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno, 1. IVF červenec/srpen

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, krev 20.4. – oficiální potvrzení těhu, další kontrola 9.5.
@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), 6.4. - potvrzeno těhu, UZV 20.4. 7+6tt
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), 30.3. - potvrzeno těhu, UZV 18.4. - 6+6tt

marmina
27. dub 2012

@zelvik a co ty? budeš fakt testovat až ve Čt??

vall83
27. dub 2012

@marmina
@evikj33
@zelvik
holky moc dekuju....tak doufam ze se to povede....taky se mi ta krv zda byt skoro...no uvidzime...budem vas priebezne informovat a otravovat 😉

mia75
27. dub 2012

@vall83 Drz sa, nech vidime o par mesiacov fotky dvojiciek 🙂
@zelvik Jo, hop anebo trop. Ak testnem, tak najskor v nedelu. To bude uz formalne 12.den mozneho tehotenstva, takze vtedy uz to bude tiez hop/trop 🙂 Ale MS sa nerozbieha, je to take divne obcasne krvacanie. Zrazu ma len pochyti krc v podbrusku, bezim na WC, zakrvacam mierne a zase je na par hodin klud. Co je toto, netusim..

zelvik
27. dub 2012

@marmina Já ti nevím, ale asi ano. Nějak mě to neláká, spíš si říkám, že se mi v té nevědomosti žije líp 😉

@vall83 Jak si můžeš myslet, že bys otravovala? Od toho tu všechny jsme. Těšíme se na další info a pocity.

@mia75 Tak to netuším, co by to bylo, ale asi se zahnizděním fakt nějak porušila nějaká cévka. Takže v klídku odpočívej.
Pořád všude čtu, že zahnízdění je většinou spojené se zašpiněním - a já neměla ani to. Tak si říkám, že to asi ani nevyšlo, i proto nechci testovat...

mia75
27. dub 2012

@zelvik Neboj, nejako to vsetky zvladneme 🙂 Urcite si citala aj vela o tom, ze niektore maminy nespinili a boli tehu. Je to sialene, ale fakt sa na nic neda spolahnut - az ked to mimco je na svete 🙂 A potom to este len zacina 😕 Ja uz som bola tak zblbla, ze som si vestila s tarotovymi kartami. Po istom case ma asi zavru do blazince 😀

pawlla
27. dub 2012

@zelvik no nekdo nespini pri zanizdivani vubec to je individualni

@vall83 jeee super hned dve mimi to budou pekne dvojcatka moc moc drzim palecky at za 9 mesicu mate v postylce dve miminka 🙂

vall83
28. dub 2012

@pawlla jeee dakujem 😀 😀 😀 dakujem velmi...jojo tesime se ze se udrzej obje.... 😉 😉

vall83
28. dub 2012

@mia75 ahojcek ja som prve tehotenstvo otehotnela ze sem o tom ani nevedela, normalne som dostala menzes a po menzesi dlho spinila a nejako mi to neslo do hlavy preco stale mierne krvacam....kamosky rekli at skusim tt a ja byla tehu.....tak sem hned letela k dr. a hned do nemocnice lebo som potracala, nasadili inj...a 9 mes. rizikove tehu, ale teraz je z toho krasna chytra zdrava 7 rocna dcera... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 takze se nezdavej...

saraha2
28. dub 2012

@vall83 tak hurá!!taky jsi se dočkala!!a fotečku,jooo??teda,teda!ty se máááš!!!!
@mia75 jak jsi na tom?takže se v pondělí potkáme přece jen 😉 IUI že bude kolem 11hod,ale budu tam brzy,protože pojedu hned ráno s manželem..on pak odjede a musím to zvládnout sama..ale neva,půjdu si dokoupit ještě kytičk cestou zpět..no zasázela jsem si surfinky atd.do truhlíků..na zahrádce mě nic nekcete,mám tam zatím jen pažitku a už mě lezou brambory a ředkvičky 😉

saraha2
28. dub 2012

@zelvik ta,co byla se mnou vůbec nezašpinila,ani nekrvácela!takže opravdu to má každý jinak!!jen říkala,že cítila podbřišek občas jako na MS a že jí bolel jak chodila do schodů..

saraha2
28. dub 2012

@verry děkuju moc!doktorka tam nic neviděla..takže po další MS půjdu na ultrazvuk ještě jednu,prý až odejde ta sliznice,že pokud tam něco je,tak to bude vidět a odoperovalo se to,ale včera tam nic nebylo..záhada úplná..

evikj33
28. dub 2012

Ahoj holky přeji hezky večer 🙂 @saraha2 No ty jsi zahradnice 🙂 nám už taky lezou ředkve,mrkev,porek a cibule,manžovu chloubu česnek chodí okukovat soused,tak se dme jak páv.Skalka nám už hezky kvete,ja zas nemám ještě nic v truhlících.To budou Bio příkrmky pro mrnouse s vlastní zahrádky co 😀 Jinak jsem dnes vzala poslední tabletku,tak do 3dnu očekávan červenou a pak hurá na věc.A korat mi začlo téct z nosu a jsem jak přejeta,to je super začátek 😝 @vall83 Co naše těhulka pečuje o bublinky a domlouvá jim at zustanou 😉

vall83
28. dub 2012

@evikj33 ahojcek...takze sa ti to uz blizi....to je super...no a to z toho nosu v takemto hicu a chora?nebude to skor alergia?
no snazim sa do obeda tak pomalicky nieco porobkala take lahke veci medzi tym polehovala...potom sme isli na prexhadzku...a pak se, od tretej do siestej spala...to horko mi ndela dobre blbje mi bylo ani postavit z postele hroza...teraz uz slunicko zaslo uz je lepe....aj mna napadlo ci sem upal nedostala....
zajtra budu cely den lehnit...manzel nam navaril na dva dni vepro-knedlo-zelo 🙂 🙂 🙂

holny a co mam ocakavat?kedy ste zacali mat bolesti v podbrusku? kedy ste zacali spinit? kedy ste testli najskorej---no vsetko prehanajte....

martinka87
28. dub 2012

Zdravim 😉 tak ja jsem dnes zkousela testik a nic, bohuzel ☹ transfer byl 20.4., to uz by bylo videt, kdyby neco ☹

vall83
28. dub 2012

@martinka87 ahojcek tak to mi je lito....kukala som do tabulky a nenasla tak neviem ziadne info....mali ste ET alebo KET? a kolko ste si nechali zaviest? a v akom statiu boli?a mate nejake mrazacky?

martinka87
28. dub 2012

@vall83 bylo to me prvni IVF, zavadeli morulku a jen jednu, nic vic bohuzel nemame ☹ a ted jsem se dozvedela, ze u Apolinare je pauza mezi IVF 3. mesice a v lete je neprovadeji, no to je teda bajecny ☹

vall83
28. dub 2012

@martinka87 jajaj...tak to mne moc mrzi...holky u pisou ze kdyz prvni nevide ze je to skusebni...treba sa tesit na druhe? 3 mesiace? 😠 😠 😠 no a proc v lete nedelaji?