1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
18. kvě 2012

@marmina Držím palce, ať se cestou nikde neztratíš a hlavně nezdržíš!!! koukám, že koktejl Pentomer a Prednison je oblíbený snad u všech doktorů. Jak ten Pentomer bereš? Já s ním mám problém, dodržovat ty jejich doporučované "nalačno", když žeru skoro nepřetržitě celý den, tak nejsem nalačno🙂

nemorosis
18. kvě 2012

@winterska Té imunologie je mi líto, ale věř, že teď už to vyjde! 😉 Já v Gestu spokojená nebyla, zaplať pánu Bohu to vyšlo hned napoprvé a už tam nikdy nemusím. 🙂 Ale musím říct, že po všech problémech s nimi mi nakonec IVF vedli dobře, zabránili OHSS a povedlo se. 🙂

mmirunda
18. kvě 2012

@verry Chceš radu?? tak zkopíruj ty srdíčka co sem dávají holky 😀

zelvik
18. kvě 2012

@verry TAK KDYŽ UŽ TO SRDÍČKO NĚKDE V TEXTU TADY VIDÍŠ, TAK HO JEN ZKOPÍRUJ, KAM POTŘEBUJEŠ - BY ŠLO, NE?

Ježíš, já teda taky dneska perlím, mi to zmáčklo Caps Lock, no už to přepisovat malým nebudu🙂

verry
18. kvě 2012

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
ok, kočky, díky za radu 😉
všem posílám srdíčko.......... 😵

evikj33
18. kvě 2012

Ahoj holky 🙂 @mia75 Dnes se bohužel nic o bublinkách nedovím,4den je nesledují,takže musím čekat na zítra,hop-nebo trop.Pokud to bude špatné budou ráno volat at nejezdíme,pokud dobré máme ET na 12:45 a tam se dovíme co a jak 😅

rox
18. kvě 2012

@marmina Marmino to mas pravdu, melo by se to imuno udelat pred IVF, vam kterym to z 50% hradi pojistovna je hej, ale ja uz vse hradim sama a zjistit po treba dvou IVF ze jsem vlastne vyhodila vice nez 100 tis z okna, pac je "problem" je na palici. nevite holky, zda ty protilatky na embryo se muzou vyskytnout kdykoli anebo kdyz uz dite mam,tak by nemely byt? je to uz par let co jsem byla uspesne tehu 😒 a taky mam jineho "tatku".

rox
18. kvě 2012

@kive76 Kive a tobe az v motole delali test na alergii na spermie?? Ja tusim ze nam to delali v Pronatalu hned mezi prvnimi vysetrenimi. teda doufam - rekli jen, alergicti na sebe nejste......tak predpokladam ze to bylo tohle.

rox
18. kvě 2012

@mmirunda Probuh to je jasny ze se musite podporovat, a je uplne jedno na ci strane je problem. Z at o ze telo nefunguje jak ma preci nikdo nemuze!! A kdyby ti to partner jeste vycital, tak je to tak akorat k tomu ho nakopat nekam!! I kdyz - my se jednou pohadali a me partner rekl,ze jsem zenska na hovno, ptz mu ani dite dat neumim. No rozdejchavala jsem to hodne dlouho, i kdyz vim ze to rekl v navalu hadky a to umi byt fakt extremne hnusnej.
@mmirunda Neplac, neni to zadna tragedie. Koukni kolik nas tady je a kolik je tady uspechu. Taky se dockate 😉
zkouska ^^^^ ....hmmtak me to srdicko taky nedela

mmirunda
18. kvě 2012

@rox Jo to je fakt, i když do jisté míry si za to ten můj může sám, ale pozdě bycha honit. Navíc už jedno dítě má .... s jinou, ale je mu deset let a za tu dobu se to takhle rapidně zhoršilo. No budu muset otřít slzy, zvednout hlavu a jít dál a věřit, že se to povede. Taky umí být v hádkách hnusnej a už mi jednou řekl, že za to beztak můžu já, že to nejde, teď mu ale zklaplo. Po 19 letech přestal kouřit, kouří jen elektronickou cigaretu, takže tak .

A pokud jsi na stolním pc, tak dej pravej alt a 3 ♥ a nebo ctrl a pravej alt a < a pak 3 <3 😉

evikj33
18. kvě 2012

@marmina Moooc gratuluju ke Karkule,už se to rozjíždí,to to uteklo,hlavně bud v pohodičce a těš se na zmrzlinku 😉 @mmirunda Vítám nové tváře a přeji brzký uspěch.Jinak spermio je jednas věc,ale člověk časem zjistí že to ovlivnuje tolik faktoru že se až divíme že jsme mohli počít 1dítě přirozeně.A hlavně jste na to dva,ne vždy i když u muže je to zjevné musí být problém jen u něj,často se zjistí že je to více věcí.Jak holky psaly třeba zmíněná alergie...Tak hlavně že jste v Caru a tam už vám určo poradí nejlepší možná řešení. 😉

saraha2
18. kvě 2012

@rox mě řekl doktor,že spousta žen otěhotní i s protilátkama..že zabíjí jen ty špatné....ale prednison jsem začla brát s prvním píchancem a beru ho dál...a brala ho i ta,co byla se nou a o protilátkách nic neříkala..takže to dávají asi preventivně,či co...♥ 😉

mmirunda
18. kvě 2012

@evikj33 Děkuju moc, no zatím to vypadá že nás nemine ICSI

marmina
18. kvě 2012

@vall83 no mě to první endokrinoložka řekla, ať v těhu neberu vitamíny s jodem,o jídle nic neříkala! pak jsem přešla k jinému endork. v našem bydlišti, a ten mi zas říkal, že jod je důležitý pro mimi, tak si vyber. Až teď nedávno jsem si přečetla že jód není dobrý při zánětu šž (že ho může i vyvolat) - to bylo v souvislosti s těmi mými probl. jak jsem brala Betadine
@mmirunda mě srdíčka nejdou! chtěla jsem je použít i jinde než tady (třeba na Fler, tam jsem taky pečená vařená 😀 )
@zelvik díky, první týden beru 3x denně, pak 2x denně. Teď jsem si to všechno vzala až po snídani, pač se mi MS rozjela právě po ní
@rox my také jedno mimčo máme, problém s imunitou jsme asi neměli, protože jsem otěhotněla na první pokus IUI (všechno se to změnilo právě po dítěti, ale nevím, jestli kvůli dítěti)
@evikj33 díky moc, a ty se neboj! zítra půjdeš a basta 🙂

kopírování mi jde ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😀 😀 😀

mmirunda
18. kvě 2012

@marmina No vidíš, kopírování ti jde bravurně 😉

rox
18. kvě 2012

@mmirunda No ten muj ma 92 milionu.....takze ja mu nemuzu rict ani prd, ze by chyba byla u nej. Ale myslim ze vycitat jeden druhymu neco takovyho je opravdu na hranici pokracovani vztahu, tohle se proste nedela. Nekdo je blond, jinej zrzavej a aky za to nemuze an ikdo mu to nevycita, tak jak muzuchlapovi vystekat ze ma malo spermii anebo me, ze mu neumim dat dite, kdyz navic u nas ani zadny problem nenasli a oba jsme v poradku??

rox
18. kvě 2012

<<<<<<<<<<<<<<^<^<<<<<<^^
ja to srdicko proste nedaaaaam 😀 😀

mmirunda
18. kvě 2012

@rox no nedělá se to, ale chápu že v hádce a ve vypětí padne z pusy ledacos. Tak snad to u nás tak nebude..... Zatím to vypadá, že nás tyhle informace ztmelily a bude líp .... A to má jako 92 mil spermiííí na mililitr?

mmirunda
18. kvě 2012

@rox chybí ti tam ta trojka 😀

rox
18. kvě 2012

@marmina Ach, takze je mozny ze fakt se telo zmenilo, no alergie se taky muze vyskytnout kdykoli....tak pak nechapu proc to vysetreni nedelaji do prcic.

unkarka
18. kvě 2012

@mmirunda vitej a hodně stesticka a hlav vzhuru 😉

mmirunda
18. kvě 2012

@unkarka Děkuju ♥ no zvedám ji nahoru, ale jde to dost pomalu. Zatím se vzek střídá se smutek a pláč se smíchem a zoufalost s nadějí, tak snad už tenhle kolotoč skončí ...

unkarka
18. kvě 2012

dobrééé poledne všem,ani nestačím číst 😀

unkarka
18. kvě 2012

kdyz to tad ytak vsechno ctu tak koukam ze vsude je to jinak.Ja dnes v noci premyslela jak nas zrejmne obrali o 7800.Kdyz mi brali vajicka tak rikali ze se to pozoruje 3 az 5 dni.a jestli mi to vlozi 3 den tak je vse ok a ty penize nam vrati.Jela jsem na tarnsfer 3 den odpoledne dne s tim ze nam teda penize vrati a ono nic rekli ze si mam jeste na mrazacky zavolat.Jelikoz byl druhy den svatek tak jsem volala ve stredu a rekli ze treti den pozorovani se to ve vyvoji zaseklo.Takze si pridali ty dva dny aby nemuseli vracet penize.tak nevim jsem z toho nejaka rozhozena 😠

evikj33
18. kvě 2012

@mmirunda Neplaš,mi máme spermio hodně dobré,a taky jsme dali ICSI je to na jistotu,vája mužou mít tvrdou slupku a spermoni se nemusí prokousat a tak je to jistější,než celé IVF podstupovat nanovo.Neboj nálady nepřejdou 😀 Hned jak začne stimulka začne hormonální Harašment a rozbrečí tě i reklama na pleny 😀 Ale jinak to jde.

mmirunda
18. kvě 2012

@evikj33 To jsi mě teda uklidnila 😀 😀

kacaul
18. kvě 2012

@marmina ahoj, to je zajímavé, já už ten problém s menzes řeším strašně dlouho. Teď jsem pořád na menopuru, protože jsem reagovala, ale málo, tak předpokládají, že po vyšších dávkách to bude lepší. No uvidíme. Dnes jdu na UZV, minule tam nějaký prťavý folíci byly ;) .. Holka, ale přibrala jsem 7 kg, to je mazec. Taky po těch hormonech přibíráš? Je to nepříjemný, ale co se dá dělat. Už se těším až budu mít OPU za sebou. Držím ti palce, kdy jdeš na kontrolu?

evikj33
18. kvě 2012

@mmirunda To ja zas ráda potěším 😀 😀 😀

kacaul
18. kvě 2012

@winterska a jsi tam spokojená? Já docela jo. Ke komu chodíš?

mmirunda
18. kvě 2012

@evikj33 😀 😀 to vidím, ale je fajn vědět to dopředu 😀 Snad se doma nepozabíjíme ... 😀