1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
10. čer 2012

@rory_g Ja myslim ze ten hormon o kterym mluvis je jiny. Ted si zaboha nevzpomenu na nazev,ale je to ten, ktery se tvori kdyz zena koji (proto je vesmes neplodna), a hodnoty nad 10 znamenaji, ze je zabrzdena produkce vajicek. Ale myslim, ze se da srazit praskama. Ten hormon taky narusta kdyz bere antikoncepci.
@rory_g Ano, taky mi to takto rikali o menses jak pises.

marmina
10. čer 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@kacaul (Gest Pha) OPU 23.5. (1.IVF) – 9 vajíček, ET 28.5. (1 E), 2 E zamrazena, test bohužel negativní – neztrácej naději, dvě mimča už na tebe čekají 😵
@zana21 (Gennet Pha) 6.6. stimulace na 1.IVF, 9.6. UZV – jak jsi dopadla?
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné), 4 E zamrazena, KET 9. nebo 10.6. – hezky odpočívej, hnízdi a nech se pěkně rozmazlovat 😉
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 5.6. stimulace na 1.IVF, 11.6. UZV – na zítra přejeme jen dobré zprávy! 😵
@tulipanek82 (Helios Brno) 5x IUI, 11.6. výsledky vyšetření před 1.IVF – tobě také! 😉

@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 6.6. stimulace na IUI, 13.6. UZV
@rox (Gennet Pha) 2.6. stimulace na 1.IVF, 11.6. UZV, OPU plánována na 13.6.
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 1.6. test //, 14.6. krev a UZV
@pixie18 (Gyn Fiv BA) za pár dní stimulace na 1.IVF (KP)
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET (červen) se nekonal, 18.6. konzultace před 2.IVF (Gennet Liberec)
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 19.6. UZV před stimulací na 2.IVF (DP)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, 5.6. KET (2 E)
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test, 22.6. UZV
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET se odkládá
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@radina (Antolská BA) 1.IVF odklad na červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF srpen
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen)
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 14.5. KET (2 E), 28.5. oficiální potvrzení těhu, 11.6. kontrola – jsme na ten tvůj poklad moc zvědavé!!!🙂 Přijímají se sázky: jedno♥ nebo dvě♥♥??? 😀
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF- ET 19.5. (2 E), 7.6. krev a UZV – vypadá do na dvojčátka ♥♥, 12.6. kontrola
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12, 14.5. KET (2 E),1 mimi, 21.6. UZV
@mortiiss (Gyn-Fiv BA) 1.IVF květen/12, 1.6. potvrzení těhu
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 7.1.13
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP)

marmina
10. čer 2012

@rox prolaktin?

marmina
10. čer 2012

@rox omlouvám se, jsem tě trošku v tabulce přehlédla, tobě samozřejmě taky jen dobrý zprávy na zítřejším UZV!!!! 😉

rox
10. čer 2012

@kacaul Letem se vubec netrap!! Ten urcite nemel vubec zadny vliv!!!

verry
10. čer 2012

@marmina 😀 😀 je to 50 na 50 😉 zítra určitě dám vědět, ale až odpoledne jů? mám to taky štreku, navíc jedu s kamarádkou a tak zajdem i na nákupy 🙂

zelvik
10. čer 2012

@marmina AHojky, no čekám na mrchu, netuším, kdy se dostaví, když mi posledně zblbla. A pak bych měla jít zase 10 den na návštěvu k doktorům a oni kouknou, jestli ta cysta už zmizla nebo co s ní jako bude. Jinak to Ca125 bylo snad OK, když nevolali.

U nás taky leje od odpoledne. Včera jsme byli na svatbě mé kamarádce z dětství, tak to bylo prima, i počasí jim vyšlo parádně. Dneska by to bylo horší.

Holky, plánujete někam nějakou dovču?

rox
10. čer 2012

@marmina jj, prolaktin 😀 😀 😀 me furt v hlave naskakovalo laktoza, vedela jsem ze to je podobny slovo,ale ne a ne si vzpomenout 😀 😀 😀
@marmina Dekuji, podle vcerejsiho UZ 7 docela dobrych foliku.....tak uvidime. Dneska me uz zase zacalo festovne pichat v brise, ale mozna to je proto, ze jsem musela umejvat dneska okna 😒

zelvik
10. čer 2012

@rox AHoj, jak jako umejvat okna? Holka, sedni na zadek a žádný prudký pohyby.

rox
10. čer 2012

@zelvik Milacek mel zachvat cistoty.....sem se musela prizbusobit ☹ On je az nezdrave cistotnej 😀 😀 No on vydrbal okna ve dvou mistnostech, ja jen v jedny. 😝

verry
10. čer 2012

@rox měla si mu nechat všechny okna 😀 vždyt stimuluješ.... takže žádný přepínání 😉

marmina
10. čer 2012

@rox neblázni, zaprší a okna jsou stejný jak před umytím! Já jsem je chtěla taky před KETem mýt, ale manžel mi to rozmluvil 😉
@zelvik to je dobře že nevolali! jj, včera jsem si taky užila hodně sluníčka 🙂

cuculik1
10. čer 2012

boleli vas pocas stimulky prsia? mna dnes zacali, presne tak, ako ked mam dostat ms. 😉

rox
10. čer 2012

@marmina me to povidej...ja se ho snazila ukecat, ze jsou vlastne uuuuplne cisty....ale nepovedlo se 😀 😀

rox
10. čer 2012

@cuculik1 me neboli, jen me boli bricho.

cuculik1
10. čer 2012

@rox a ktory den cyklu si, respektive ktory den stimulujes? / dlhy, kratky protokol/ ja picham od 2 dc a dnes je to 9 den co stimulujem a od rana ma velmi bolia prsia a k tomu zacali aj vajecniky, ledva si sadam a vstavam, ked lezim je to ok

cuculik1
10. čer 2012

@rox teraz pozeram hore v tabulke ze sme zacali obe stimolovat vten isty den.... aj ja zajtra kontrola a vecer mi uz hadam bude kazat pichnut pregnyl... teda ak tu bolest nevyraba len cysta... dufam ze aj foliky narastli? kedy si mala poslednu kontrolu?

rox
10. čer 2012

@cuculik1 ja byla vcera na UZ. Zitra uvidime jak na tom budu. taky mi rikala ze bud dostanu pregnyl anebo jeste jednu davku merionalu a pregnyl v utery. ale kdyz bude pregnyl zitra, v pondeli, tak OPU ve stredu. To mi prijde dost pozde, nemela by bejt v ut? Se bojim aby mi mezitim vsechny foliky nepopraskaly.

kiwisek
10. čer 2012

ahoj dievcata, potrebovala by som poradit.... som mala teraz dostat MS 13, ale dostala som uz dnes, tak sa pohravam s myslienkou, ze by som sa zajtra rano skusila zastavit v CARe... sestra mi vravela, ze v juni vezmu tie pacientky, co maju 1 DC 10.6. tak by som sa tam mozno este zmestila.. kym zacnu malovat. no hacik je este v tom, ze nemam od Dr. pripraveny protokol. Aj ked sme sa uz dohodli, ze budem mat rovnaky protokol, ako minule aj lieky... takze by som ich este musela pytat, aby dr. popytali o napisanie protokolu (co by ale snad nemal byt problem, ked tam bude).... len rozmyslam, ci na mna nebudu pozerat ako na blbku, co chce silou mocou si nieco vydobit.... co si o tom myslite, mam to skusit???

kacaul
10. čer 2012

@saraha2 asi máš pravdu, ale mně to moc nehrozilo, mám spíš malé reakce, ale je pravda, že to byl trochu risk, myslela jsem, že tam přijdu na jiné myšlenky 🙂 to jsem sice přišla, ale návrat byl krutý .. Zima, menstruace a práce 😲 to je život bleeeee .. Pořád bojuju s tím utroušem, vůbec se mi ho nechce brát. A co se stalo tý pani, co s tebou byla? Kdy jí to chytlo? To je hrozný, nakonec člověk může být rád, že je doma a relativně v pohodě.

cuculik1
10. čer 2012

@rox ved ja rozmyslam ci si mam zajtra rano pred kontrolou pichat gonal alebo nie? myslis ze sa moze rano gonal a vecer uz pregnyl? presne toho sa bojim ze aby nebolo neskoro... ja som mala v piatok foliky od 11-15mm, to bolo v piatok rano... takze plus tri dni.... inac mne sa pri iui stalo to, ze v piatok na utz som mala foliky 17 mm, v pondelok mi kazali vecer pichnut pregnyl, ale v pondelok vecer uz bolo neskoro, lebo foliky dva uz praskli a treti mal 26 mm, a to uz mi povedali ze si pregnym pichat nemam, ze je neskoro , v car som ich na to teraz upozornila ze mi minule strasne rychlo narastli foliky a to len pri stimulke na iui - clostik ... chcela som aby ma pozreli aj dnes, ale ze vraj zajtra staci... tak som velmi zvedava.... ake si mala vcera velke foliky?

foryou25
10. čer 2012

@kiwisek ahoj ja by som to urcite skusila, ved za opytanie nic nedas, inak ja som tiez dnes dostala MS, a tiez chcem ist na svoje prve IVF, ale stimulovat budem az v juli, teraz na 18 Dc pojdem len na decapeptyl 🙂

kacaul
10. čer 2012

@marmina děkuju za podporu a taky neboj, ta změna CARu bude určitě dobrý krok.. V Liberci by to jednání mohlo být osobnější a příjemnější. Budu ti držet palce. Někdo holt zkouší, co všechno vydržíme. Už od ledna frčím na injekcích, taková dlouhá cesta a pak se zavřou dveře před nosem .. A zase šup znovu ;) ale my to dáme a o to budeme šťastnější až se to povede.

kacaul
10. čer 2012

@rox to máš pravdu, kdyby to melo být, tak by to bylo.. nebudu si nic vyčítat a dumat, to nemá cenu. S těmi foliky se neboj, to všechno si řídí doktoři hormonama a mají to dobře spočítaný 😉 taky jsem to měla přesně jako ty.. a kolik máš folíků? Jsi v pohodě po injekcích?

marmina
10. čer 2012

@kiwisek určitě to zkus! ta MS dnes to je znamení! 😉 A chválím fotečku v profilu 🙂

mmirunda
10. čer 2012

Holky moje, jak já se bojím, až taky budu stimulovat, co když mi to neporoste nebo nebudu reagovat, chjooo jak to tady pořád čtu, začínám se fakt bát ...

mia75
10. čer 2012

@kiwisek Určite to skús, mne Dr. dala protokol do 2.ivf za pár minút 🙂 Drzime palce nech ťa zoberú a nečakáš na vymaľovaný CAR 🙂

rox
10. čer 2012

@kiwisek Na to jak se na tebe budou divat se muzes vyprdnout!! nebudes cekat az vymaluji!! Jdi tam jako bys tam patrila, jako spravna pani sefova a domahej se svych prav. 😝
@cuculik1 Ja mela vcera rano 7 foliku mezi 11-15mm, tak zitra cekam kolem 17, mozna 18. Ten pregnyl jsi mela pichat podle me uz v nedeli, kdyz v patek byly 17! Vzdyt on se v podstate picha mezi 17-19 mm! Pokud si vzdy davky pichas rano, tak si ho pichni, ja mam predpis prasku do dneska vecer, jen kdyby to jeste nebylo na pregnyl tak dostanu extra davku na zitra, ale obecne ji nemam v protokolu. Takze pokud zitra rano mas v potokolu gonal, tak si ho pichni. Pregnyl je az vecer, to je spousta casu! Takze my jsme na tom fakt uplne stejne 😀
@kacaul No cuculikovi to spocitali spatne a znam jeste jednu co ji to prasklo drive, nez dosla na IUI. Vlastne ja kdyz byla na IUI tak uz taky byly praskle, ale to bylo po pregnylu uz, takze asi v poradku. mam jich 7 velky a jeste nejake prcky. V patek jsem se citila na prd, od soboty je mi zase dobre, akorat dneska me picha v brise,ale to budou ty okna 😒
@mmirunda No to je ta druha stranka....prectes si NEJAKE negativni veci a pak se bojis. Radeji nic nevedet nekdy vid?? Dokud ale NEVIS jak reagujes tak se zbytecne nestresuj! Nech si to na potom a ted bud v klidu!!!

danny38
10. čer 2012

@mmirunda Vůbec se nemáš čeho bát, důležité je věřit si 🙂 Však mi ženské dokážeme vydržet všelicos 😉

mmirunda
10. čer 2012

@rox
@danny38 Holky děkuju, ale nějak to na mě padlo, ten internet je někdy pěkně na pdrlačku, pak se člověk bojí, ale je jasný, že chci vědět do čehu jdu, ale ještě je nějakej týden čas, tak se nebudu stresovat. Děkuju. počkejte, pak mě budete muset uklidňovat 😕 😉