1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
9. srp 2012

@petruska83 No nevím jak kde ale u prvního IVF jsme měli jen 2vaja a pouze 1zralé.V den OPu nám řekli jen počet a jak jsem volala druhej den tak mně řekli že pouze to 1zralé a to zatím nejeví známky oplození,ale že to ještě nechají když by se vzpamatovalo a mám volat druhej den.Ale to už jsem tušila že z toho nic nebude.Ale pokud by se neoplodnili žádné,tak ti nemohli učtovat PK. 😕

saraha2
9. srp 2012

@petruska83 den OPU je nultý den..druhý den se začnou rýhovat,nebo jak mě to říkala..proto jsem vždy volala až za 2-3dny...prý dřív mě nic neřekne...

radula12
9. srp 2012

Ahoj holky,
děkuju váám za pokec a podporu. Krev negativni, bolí to moc, ale i tak děkuju za těch krásných 10 dní, kdy jsem se cítila jako těhotná, v nemocnici když jsem ležela mi říkali maminko, přítel mi každý večer hladil a pusinkoval bříško, měla jsem všechny těhoteské příznaky a ten pocit je nádherný,že jsem tam měla dvě mimíška, snad jednou vydrží až do konce,uvidím dvě vytoužené čárky // a narodí se nám vytoužené miminko. Přítel měl dostat k zítřejším narozeninám ten nejhezčí dárek, bohužel...... 😢 ! Ket nemáme takže za 3 měsíce začínáme znova. Přeji všem moooc a moooc štěstíčka a děkuji za vše.
s pozdravem Radka 😉

evikj33
9. srp 2012

@saraha2 A poslala jsi dědu alespon do lekarny k Miruš 😀 To muselo být halo že děda shání těhu test,měl říct že má mladou snoubenku a planují rodinu,tak chce vědět zda to vyšlo,to by teprv čučely baby zvědave 😀 😀

saraha2
9. srp 2012

@evikj33 on nebyl v brně!ale ve Slavkově u Brna! 😉 😀 no baba měla myslím dost.....

saraha2
9. srp 2012

@evikj33 ještě,že mu neprodala ten za 250..ten clear blue,nebo jak se to jmenuje 😀

petruska83
9. srp 2012

@saraha2 Takže to je asi tak, že jestli se to vůbec oplodnilo poznají až tak dva až tři dny po odběru. Tak to jsem asi špatně pochopila....Tak dík za info a užívej si těch //...pá

saraha2
9. srp 2012

@petruska83 no já byla poprvé na OPU v pátek a měla jsem volat až v pondělí..ted bylo OPU v pondělí a měla jsem volat ve středu..jsem samozřejmě chtěla volat hned v úterý,ale řekla,že ne,že je to zbytečný,že se to teprve začne rýhovat-nebo co a že by mě stejně nic neřekla....

saraha2
9. srp 2012

tak ten můj super foťák to nějak nechce vyfotit ☹ je tam jen lesklej flek,tak budu doufat,že manžel tentokrát na foťák nezapomene ☹

zelvik
9. srp 2012

@saraha2 Zaprvé gratuluju moc a moc a za druhé - vlastně taky - k takovému dědečkovi!!!! Já si na dědečky sotva pamatuju, byla jsem hodně malá, když odešli a babičku už také nemám ani jednu 😢 Ale tohle je něco úžasného, co popisuješ.) Tak přeju, ať mimi pěkně roste a dědečkovi ještě dlouhá léta v takové síle a náladě!!!! 😀

evikj33
9. srp 2012

@martina_81 Tak Marto mám tip na imuno na nějakou dr. Malíčkovou od těhulky s jiné diskuze a psala že je vzala do 14dnu,jen pisli mejla a pak se domluvili.pokud budeš chtít napsala by mně i kontakt.Je v Praze,ale hodně ji holky chválej. 😉

malinka_02
9. srp 2012

@evikj33 no me se taky ani brecet nechce mozna je to tim ze se zatim mrcha nerozjela ale predne takova bezmoc..
@martina_81 no me to prave ani nenabidli rovnou ze nativ..a vy tedy do dalsiho ketu nepujdete? Ja premyslim jit do toho hned a dovcu odpiskat a kdyztak jet pak v listopadu nekam..A o imunologii sem takyuvazovala jestli o ni nepozadat ze by se mezitim delala..Ale asi po jednom pokusu je to zbytecne.. Ja jsrm po tvem vzoru uvazovala. ze pujdu na pn dokud to nevyjde ale presne se bojim se pak vracet..

malinka_02
9. srp 2012

@saraha2 to je skvely ze sou tsm krasny carky! ! Super!!

malinka_02
9. srp 2012

@radula12 to me mrzi..ja mam take krev negativni. V CAru mi rekli ze to test pozna ze nikdo nema krev pozitivni a testy negativni..Ale stejne sem doufala..

mmirunda
9. srp 2012

@radula12 To mě moc mrzí ☹ Ale až se ti udělá lépe a všechno trošinku přebolí, tak zase přijď mezi nás, aby ti nebylo smutno Je to fajn, mít to s kým probírat a řešit .... Držím pěstičky

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 já chc vidět tlustice, já chci vidět tlustice 😀 😀 Jinak ahojky kočko, no super, prcek nebo prckové se činí 🙂 Jsem zvědavá na tvůj zítřejší UTZ

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla A co ty kočko? Tak už je lépe?

briuska
9. srp 2012

@radula12 to mě moc mrzí ☹ ...moc ti držím palce...ať se brzy zadaří.

briuska
9. srp 2012

holky prosím vás, můžu mít v těle ještě zbytky Pregnylu 15 den po jeho píchnutí? dnes jsem 8 den od ET a mám na testu ducha. Je stejný jako včera i předevčírem. Nenadávejte, že testuju brzo, já to vím, ale prostě jsem nemohla vydržet, mám hrozné nervy. Čárka neslábne ani nesílí. Test je vyfocený už zaschlý. Čárka vylezla asi po 5 min.

chmurkaxy
9. srp 2012

@briuska taketo skore dni ani nebude ten rozdiel az tak vidiet.. keby bol duch z Pregnylu, tak ti slabne, a po 15 dnoch ho uz urcite nemas.. takze gratulujem, nech uz casom zacne testik tmavnut 🙂)) tipujem, ze na 12 den po transferi bude uz omnoho tmavsi 🙂

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda ahojky jo uz je mi lepe horecka uz neni takova tak uz doufam ze to bude den odedne lepsi 🙂 Ale jak se to blizi tak se bojiiiim
@briuska ahojky no pregnyl zustava v tele 10 dni ale jeste vydrz delat test 8 den je fakt brzo. A vam v car nepichaj pregnyl jeste po ET?

briuska
9. srp 2012

@chmurkaxy kéž bys měla pravdu...já se denně modlím, opravdu prosím....jsem teď zoufalá a šťastná dohromady...asi to znáte všechny, radost a strach jestli JE TO ONO.
Chmurky děkuji za tvoje povzbuzení 😵

saraha2
9. srp 2012

@malinka_02 mě dělali imunologii jako první hned s průchodností vejcovodů ještě před prvním pokusem..
@mmirunda manžel ještě není doma ☹ tak ted přišel a fo´ták zapomněl!! ☹

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla Taky mám děsnej strach Pavli, nervy nervy nervy

mmirunda
9. srp 2012

@saraha2 ☹ ☹ to je ale zatracenej chlap ☹ a mobil ti to nevezme?

briuska
9. srp 2012

@pawlla ne, po ET už nee, to se dělá? Já vím že je brzy, bojím se radovat...ale už jsem to napětí nemohla vydržet, řekla jsem si že radši uvidím bílo než se mordovat, prostě hrozné nervy. Ale manželovi jsem nic neřekla, počkám až na krev, na tu chci jít v pondělí, 12 den po ET, to už by mohlo být z krve poznat těhotenství, že?

pawlla
9. srp 2012

@mmirunda no cim vic se to blizi tim vic se bojim a nejhorsi je ze to nemuzu nejak ovlivnit mam strach jak se rozmrazi miminka jak se uchyti a tak no desne nervy. Vcara se mi zdalo jak jsem zase na tom sale tam na tom lehatku no mazec

chmurkaxy
9. srp 2012

@briuska mojko, hlavne teraz vela oddychuj, male uz je zavrtane, ked produkuje hcg, takze ti lezanie nemoze sposobit nic take ako mimomaternicove, to sa uz nemusis bat.. a hlavne nedvihaj nic tazke, ja som si tak po 1. IVF poslala malinke prec z bruska.. :( ze som zabudla, ze nemam nic dvihat, zobrala som kamoskinho maleho 6-mesacneho na ruky a uz ma len pichlo a leteli sme na pohotovost.. tak sa nechaj rozmaznavat a vsetko bude ok, uvidis 🙂))

pawlla
9. srp 2012

@briuska no my mame testovat az 14 den prave kvuli tomu ze nam pichaji po ET pregnyl a ten zustava 10 dni v tele a muzu ovlivnit test ja delala test minule pi ET 12 den paac jsem to taky nemohla vydrzet a to uz bya dalnice takze 12 den uz se to ukaze v krvi si myslim ja jsem po 14 dnechod ET mela hodnoty uz pres 1000

mmirunda
9. srp 2012

@pawlla nooo ještě mě děs ☹ Já se bojím snad všeho, je ze mě uzlíček nervů ...