1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
4. dub 2012

@plumeria ahá..tak to jo!kolikátý den jsi měla // na testu?

plumeria
4. dub 2012

@saraha2 6. den po ET. Ale původně jsem tak brzy testovat nechtěla. Ani jsem doma neměla testy. Ale pak jsem začala špinit, byla z toho samozřejmě smutná a rozhozená, že asi nic, ale zároveň jsem věděla, že špinění může být i při otěhotnění. Pořád jsem na to myslela, že co teda. Tak jsem si koupila test a jaké bylo moje překvapení, když na mě vykoukly dvě čárky! Každopádně špinění pokračovalo dál, takže ani test mě moc neuklidnil. Tobě přeji co nejdřív dvě čárky bez jakýchkoli nejasností 😉 🙂

nemorosis
4. dub 2012

@plumeria Ahoj, jak se máš? Špinění už přestalo? Nějaké těhotenské příznaky? Kdy jdeš na UTZ? To je otázek 🙂

plumeria
4. dub 2012

@nemorosis Ahoj, špinění oproti minulému týdnu dobré, skoro už nic, jen sem tam nějaká růžová stopa na toaleťáku. Občas mě trochu bolí hlava a taky břicho a záda jako před MS, jinak nic. A co Ty? Na UTZ jdu zítra, tak snad už tam něco půjde vidět. Ty v pátek, že?

nemorosis
4. dub 2012

@verry No ono se to ležení na břiše doporučuje proto, že děloha je v podstatě položená na moč.měchýři a jaksi se uvažuje, že když hned po zavedení lehneš na břicho, snáz se embryo ujme. Nejsem si teda jistá, jestli to fakt vliv má, protože normálně ženy stejně neví, co se děje, lítají do toho, cvičí, tahají kde co a taky otěhotní. 😉
Hihi, bradavky bolí každou a v těhotenství ještě chvíli budou. 😀 Mě to teď i budí ze spaní a to se prý říká, že je to tak nepříjemné jen u prvního těhotenství. Ha ha. 😀

nemorosis
4. dub 2012

@plumeria To víš, že bude. Už jsi na konci 5tt, že? To už bude váček jako vyšitý. 🙂 Jj, jdu v pátek, nemůžu se dočkat. Není mi vůbec nic, nic mě nebolí, jen mě párkrát chytly takové křeče, že jsem se lekla nejhoršího. Kdo ví, co to bylo.

plumeria
4. dub 2012

@nemorosis Jj, zítra by měl být konec 5. týdne. A ty jsi o pět dní dopředu, tak už nejspíš bude vidět i srdíčko 🙂 🙂

elapp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saraha2
4. dub 2012

@elapp ano,já dostala!!těch 12dní do kontroly nedoporučují!

nemorosis
4. dub 2012

@elapp My žádné doporučení nedostali. 🙂

saraha2
4. dub 2012

@plumeria holky to je příjemný to číst 😉 kéž by nás tady takových byli víc a víc!!!!!

rory_g
autor
4. dub 2012

Ahoj holky, tak dnes po krvi ani památky a test bílý jak lilium 😀 No ale jestli to mělo být hnízdění, tak by asi bylo brzy, nevím, jestli už by dr něco v pátek na ultrazvuku viděla...bojím se, abych nezačala stimulovat, kdyby se třeba nááhodou stal zázrak a povedlo se přirozeně 😖 Ono se musí čekat se stimulkou na mrchu? Jestli jo, tak se vlastně nemusím stresovat 😅
@verry držím palečky!!!
@nemorosis @plumeria holky těhulky ať vám kontroly dopadnou co nejlépe 😵 Obě jste si nechaly zavést jedno?
@elapp já ještě na IVF nebyla, ale dr říkala, že se sex nedoporučuje dva týdny po ET

saraha2
4. dub 2012

@rory_g já byla v den začátku stimulky na krvi ještě-berou hormoy,pak jsem čekala na výsledky,takže věřím,že by to zjistili!!a musela jsem na výsledky čekat,jak dopadnou..ještě doktorka říkala:tak doufejme,že budou dobré zprávy a že budeme moc začít..

saraha2
4. dub 2012

@rory_g a ano..až dostaneš MS,tak hned ten první den volat a pozvou si tě hned na druhý,nebo třetí..vezmou krev a udělají ultrazvuk

rory_g
autor
4. dub 2012

@saraha2 dík 🙂 Já tomu tedy moc nevěřím, to by opravdu musel být zázrak, po 10 letech bez otěhotnění...ale náhoda je blbec 😀 A jak se cítíš, odpočíváš?

zelvik
4. dub 2012

@rory_g Ahojky, pokud by to bylo hnízdění, tak by se to na testu projevilo až taky dýl. Jedině z krve je to dřív a na 100%. A ano, se stimulací se čeká na mrchu🙂 Já ji čekám v ten pátek, ale už druhý den mě bolí břicho, tak lítám na WC, kdy to bude.

marmina
4. dub 2012

@saraha2 no já jsem po transferu byla v pohodě, žádné těhu příznaky, žádná teplota a bohužel 7. den špinění, které se 8. den rozjelo a celé to pak dopadlo jak to dopadlo....ale tobě to vyjde, už tady máme dvě těhulky, tak budeš třetí 😉
jinak nám doporučili nežehlit a nevysávat protože u toho rytmicky zatínáš břišní svaly

rory_g
autor
4. dub 2012

@zelvik ahoj, já jsem tohle zašpinění nikdy neměla, tak mě to vyplašilo.. Dej si dvoječku červeného, mrška dojde cobydup 😉

zelvik
4. dub 2012

@rory_g Nééé, to právě ještě nesmí, musí vydržet až do toho pátku. Já si chci začít píchat ty injekce v klídku v sobotu doma a ne plašit někde v terénu 🙂

rory_g
autor
4. dub 2012

@zelvik jo a joo, já jsem zapomněla na tu oslavu 😉 Tak to vydrží, dva dny jí nic neudělají 😀

zelvik
4. dub 2012

@rory_g Hmm, tak se mi mrcha začíná rozjíždět. To jsem 26.DC Se picnu, jindy, když o nic nejde, ji mám jak hodinky ale jakmile se něco děje, tak se to musí komplikovat.Takže co?
Volala jsem do Podolí, kterej den mám teda brát jako první, jestli dnešek a nebo zítřek. A co teda jako.
No tak dnešek (protože už je po poledni) ignorovat a počítat zítřek a píchnout v pátek první injekci. Tak aspoň že tak a ne zítra někde v hospodě.
A na ultrazvuk jsme objednaná na středu v 10:30.

rory_g
autor
4. dub 2012

@zelvik no uvidíš, jak se MS rozjede, mně vždycky říkali, že 1DC se počítá jak se rozjede, že špinění se nepočítá 😒 No snad Ti to vyjde nějak přijatelně...Ty máš Menopur a mícháš sama?

zelvik
4. dub 2012

@rory_g No krev už to je, ale bylo mi řečeno, že když budu krvácet až po poledni (to je taky pakárna, co?🙂 ) tak mám počítat až ten další den jako první. Tak co teď?
Jojo, Menopur a samoobsluha 🙂

rory_g
autor
4. dub 2012

@zelvik udělej to jak řekli v Podolí, určitě to vědí líp 😉 No ale s tím po poledni je to vtipné 😀 😀 Budeš mi říkat pocity z Menopuru, také do něj chci jít

cuddle
4. dub 2012

@verry tak co uz mas poklad u sebe??? hele a jinak ty bradavky, ja to mela myslim z Pregnylu , uplne hrozny, myslela jsem , ze budu chodit bez podprdy, to byla bolest....ale preslo to

plumeria
4. dub 2012

@rory_g Ano, jedno.

verry
4. dub 2012

čaute kočandy!
tak to mám za sebou, broučka v bříšku a ležím 🙂 proběhlo to v klídku. Dostala jsem i svačinku a mohla si na pokoji pustit telku, ležela jsem tam 2 hodky a na zádech 😲
A opravdu máme 5 kousků zamražených, prý sestřičky a bráchové 😀 😵 😵
@cuddle
@rory_g
@marmina
@saraha2
@nemorosis
@nemorosis

plumeria
4. dub 2012

@verry To je super, tolik mrazáčků 🙂 Tak ať se malému/malé u tebe líbí, pěkně se zakousne a už nepustí 😉 🙂

verry
4. dub 2012

@plumeria to joo, taky jsem štastná,že mame tolika nanučků 😵 jo a zavaděli mi blastocystu(jestli to píšu dobře)-to je jaká faze??

plumeria
4. dub 2012

@verry Mně taky. Měla by to asi být poslední fáze u prodloužené kultivace.