1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
18. zář 2012

@pawlla je je.. Jsi v nemocnici? Cele sem to nečetla!!!!!jeste krev? Moc a moc držím palecky! 🙂

zelvik
18. zář 2012

@mmirunda Jééééééé, no tak pšššššššt, ale posílám gratulaci, malou a tichoučkou, aby se to nevyplašilo. Zní to blbě, ale jestli to má být potvrzení toho, že jsi těhu - tak ti ty nevolnosti chvíli přeju a závidím🙂

ivapo
18. zář 2012

@mmirunda ducha Jo!!!!! Ňo bomba .. Supér!!

zelvik
18. zář 2012

@rory_g Moc ti děkuju za podporu a bacilky, těma se nechám nakazit ráda🙂

mmirunda
18. zář 2012

@ivapo No jo, 5.den na mě vykouknul duch a dneska lehounce zesílil .... 😉 děkuju, ale gratulace až později 😉

mmirunda
18. zář 2012

@zelvik Nooo tak já je chtěla, chtěla jsem aby mi bylo špatně, ale tak dneska je to docela dobrý, včera mi bylo hůř 😖

ivapo
18. zář 2012

@mmirunda jasan.. Ale potěší i malej duch viď? Aby ne!

adriene
18. zář 2012

@zelvik 😀 abychom pak po tom Melniku nezahaly dvojcata obe 😀

mmirunda
18. zář 2012

@ivapo No jasně že potěšil, ale teď jsem zase nerv aby sílil 😀 😀 nějak tomu pořád nevěřím 😀

ivapo
18. zář 2012

Dnes jsem zase nevydržela a Diance jsem koupila v Lindekcu ve slevě pižamo a tricko 😉

adriene
18. zář 2012

@mmirunda duveruj, ale proveruj... testikama 😀

ivapo
18. zář 2012

@mmirunda věř .. Dobře znamení to přece je!

zelvik
18. zář 2012

@adriene Nestraš laskavě, joooo?🙂🙂

mmirunda
18. zář 2012

@adriene
@ivapo 😀 😀 tak jooo

mmirunda
18. zář 2012

@ivapo Lepší než kdyby bylo furt bílo, že jo 😀

pawlla
18. zář 2012

@ivapo ahojky jo jsem v nemocnici uz nekrvacim vic budu vedet zitra ale sok to byl dneska peknej 😢

adriene
18. zář 2012

@mmirunda No, to nechame az na zimu 😀

mmirunda
18. zář 2012

@adriene Jooooo 😀

ivapo
18. zář 2012

@pawlla Jo dnes? A hodne nebo spinení? Ted si v kolik tydnu?

pawlla
18. zář 2012

@ivapo jsem v 7tt tak bylo to dost hneda krev ale ted uz nekrvacim dr rikal ze dite je v deloze ale ze jeste nevidi srdicko ze teda budou sledovat hcg a pak se uvidi. Proste jsem v poledne zacala krvacet z niceho nic tak jsem hned jela do nemocnice

ivapo
18. zář 2012

@pawlla to jsi udělala dobře.. Jen at si tě tam pekne ohlidaji!!!! Držte se! 😉

lucynka46
18. zář 2012

@mmirunda
@adriene No, snad to bude dobré..Pořád si říkám, že je ještě čas.. Ale když to tu čtu, že se už u někoho objevují, tak jsem nejistá.. Od včera mě bolí hlava.. Je to dost nepříjemný. Snažim se pít, ale bolest se ani nezmírňuje.. Snad je to jen počasím nebo polštářem v posteli..A dnes jsem docela unavená.. Ale nelehla jsem si.. Dnes mi to nevyšlo ☹ Zítra ráno zkusim udělat test.. Snad nebudu smutná, až tam ta čárka nebude 😉 Ale nevzdám to do toho 25.9, kdy mám jít na krev. 😎

ivapo
18. zář 2012

@pawlla já krvacela od sedmého tydne a to teda 3 týdny!! 2 dny víc a pa zbytek špinení.. Fakt blby pocit... A byla jsem doma! Brala jsm ascorutin a ten utrogestAn do 13 tt

mmirunda
18. zář 2012

@lucynka46 Držím na zítřek palečky 😉 na testík a těším se na fotečku 😉

malinka_02
18. zář 2012

@pawlla to je ale dost blby, mel by ti byt oporou a ne ze ani neprijede a jeste z nej mas nerviky.. Ale verim ze bude vse c poradku a ty a miminko mu jeste ukazete!
@lucynka46 drzí palecky na test a kolikaty den po er budes zitra?

lucynka46
18. zář 2012

@mmirunda jestli budu mít co fotit 😀 Já doufám, že jo.. Už jsem zvědavá...

malinka_02
18. zář 2012

Ja jenom koukam ze z ketu dvojcata nebyvaji..to slysim prvne..

lucynka46
18. zář 2012

@malinka_02 zítra budu sedmý den po transféru. Je to o tři dny dříve, než mi doporučila moje doktorka, ale ty tři dny budu testovat a uvidíme 🙂

mmirunda
18. zář 2012

@lucynka46 jasně že bude 😉

adriene
18. zář 2012

@malinka_02 Proc by nemohla byt z ketu dvojcata? Kdyz jsou kvalitni embrya a dobre podminky... 😉