1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
1. říj 2012

@pawlla Pavli, vůbec si jich nevšímej, takové dementky co se pletou do čeho nemají bych spleskala na jednu hromadu 😠 My tě tady vždycky podpoříme a rozhodně ti nenecháme ubližovat nějakýma debilkama.

danny38
1. říj 2012

@holanci Tak to netuším, ale za zeptání u gyn, nic nedáš 😉 Pokud ta možnost je, je dobré tyhle vyšetření mít 🙂

mmirunda
1. říj 2012

@evikj33 No psala mi sms, že to má lulínka 😵 tak asi jo 🙂 A zelí nevařím, až zítra 😀 se mi nechce 😀

mmirunda
1. říj 2012

@danny38 🙂 to je hezký 😵

danny38
1. říj 2012

@saraha2 Gratulace k úspěšnému negativnímu screeningu a to jsem tedy zvědavá, jestli to bude fakt klučík 😵

danny38
1. říj 2012

@mmirunda Ráda si s malinkou povídám, je třeba ji zasvěcovat do všeho 😀

mmirunda
1. říj 2012

@danny38 No to rozhodně, já budu mimísovi jednou zpívat 😉 aby si zvykl na můj hlas 😉

danny38
1. říj 2012

@mmirunda Tak to už bude docela brzo 😉

mmirunda
1. říj 2012

@danny38 tak já nevím od kdy vnímá mimís zvuk 😉

evikj33
1. říj 2012

@mmirunda No maš recht Cecili nevař,mně se dnes už taky nic nechce,s toho běhání po marketu a městě mně loupá v kříži.Jinak dnes došlel balík se zavinkama a mantinelama s bazoše a taky prdacke laclové šatičky pro slečnu a svetřík pro chlapíka,něco už mám popráno,tak pak nafotím a přidám. @danny38 Tak já nemam moc šanci naně mluvit,protože bud namně kouká pes azačne pomně šplhat a myslí že je to naněj,nebo se mně manža od PC ptá co ?Tak si pak připadám jako blázen 😅

evikj33
1. říj 2012

@unkarka Tak at se to hezky vše srovná a brzo jdete do boje a IVF už bude se štastným koncem v miminkově.Je nás spousta pro které bylo to 2 to pravé 😉

malinka_02
1. říj 2012

@kive76 a jak dlouho si je pichala?To slysim prvne,nebo to byl jako dlouhej protokol?

malinka_02
1. říj 2012

@radina ovitrelle? A proc? Ja pichala ovitrelle 4dny pred ketem. A estrimax mi prave nedali. Tak ti drzim palce!
@pawlla jako jakych lidi a proc neprijemny??

danny38
1. říj 2012

@evikj33 😀 😀 😀

melisska
1. říj 2012

ahojte milacikovia 🙂 zarezavam v praci:( nemam cas teraz vsetko citat, pozdravujem vas a drzkajte sa 🙂

zelvik
1. říj 2012

@pawlla
@mmirunda Tak takový nějaký nány tady nemají vůbec co dělat. Jsme tu od toho, abychom se podporovaly a držely při sobě. Toho zlýho máme v běžným světě dost, tak aspoň tady nám má být spolu dobře. A Pavli, je dobře, že jsi se nesmazala celá, nám bys chyběla!!!!!

malinka_02
1. říj 2012

@pawlla to sou fakt blbky a jako to sou z nejake diskuse kam chodis nebo jen tak?? To je fakt moc..to je jak kdyz tu psali ty blbky ze ivf je pomalu z pekla a ze kdyz nekomu priroda a buh dite nedaji tak ho mit nema 😖

malinka_02
1. říj 2012

@saraha2 jeee kluk to je super! 😉

malinka_02
1. říj 2012

Holky tak ja nevim.. Mam si nechat ten estrimax nebo estrofen?My zas pisou holky ze kdyzz mam sliznici 7mm ze to staci a ze proc se rvat hormonama..ale vy ste ho vetsina mela a vyslo to.. 😲

mmirunda
1. říj 2012

@malinka_02 No já nevím poradila bych se s dr, ale já ho budu prý brát až do 12.týdne tak nevím a sliznici jsem měla na poslední folikulometrii tším 11 😉

radina
1. říj 2012

@malinka_02 vraj je to to iste, ako pregnyl. Tiez neviem, preco mi to dali v den ket, ked som mala pregnyl dva dni dozadu. 😖

malinka_02
1. říj 2012

@mmirunda jenze ty si mela ivf pri tom sem mela taky vysokou ale u ket nestimuluju..a proc mas estrofen ty? A odkdy ho mas? Kdyz u nas v varu sou furt prirodni takze sem ani pri opu nemela narkozu ale jen analgosedaci..
@radina jo to jo ja mela jen ovitrelle ne pregnyl ale 4dny pred ketem..

zana21
1. říj 2012

@mmirunda Tak koukám, že se zadařilo. moc moc gratuluji, ať je nebo jsou mimínka v pořádku 🙂 To je dobře, že jsi na PN. To se ani vracet nebudeš, ne? V té lékárně jsi tahala těžké krabice, to by nebylo dobré. Přeji moc štěstíčka na UTZ 🙂

malinka_02
1. říj 2012

Holky tak ja nevim,mam jit skemrat o ten estrofen zitra nebo ne kdyz si v caru mysli ze slizinice 7mm staci.. 😕

pawlla
1. říj 2012

@malinka_02 tak ja bych ho zkusila tim nic neskazis ted jsi ho nemela a stejne nic tak to ted muzete prubnout s nim

pawlla
1. říj 2012

@malinka_02
@zelvik
@danny38
@evikj33
@mmirunda diky holky no tak nazory ze ivf je uplne proti prirode a tak uz vubec neresim pac ti lidi co to prohlasujou nikdy nezazijou co je to touha po mimi a to zklamani ze to ne a ne prijit

pawlla
2. říj 2012

Dobre ranko holky 🙂

danny38
2. říj 2012

@pawlla Dobré Pavli 🙂 Dnes jsi ranní ptáče 🙂

saraha2
2. říj 2012

dobré ráno!!!tak včerejší ultrazvuk-mimčo opět řádilo,dr.říkala,že se úplně zapotila!!prcku vystrkovalo,mávalo,leželo si tam-nožku přes nožku,manžel říkal,že je tam jak v obyváku,že už jen tv si tam dát 😀 počítali jsme prstíky,páteř viděli,mozek..krev byla v pořádku,na zltrazvuku taky vše o.k...teď to dají dohromady a výsledky budou ve středu-mám si zavolat..jsem se zeptala,co to bude a dr:já vám to chtěla říct,ale má nožku přes nožku..a za chvíli zabrala cosi a manžel už se smál 😀 byl tam šťagélek 😀 a my jsme byli táák přesvědčeni o holčičce..máme dvě fotečky,na jedné se směje-je to focené hned při tom,jak nám ukázala luldu,tak se asi směje tomu,jak nás vypekl..dr.vůbec nepochybovala o pohlaví,ani neřekla,že asi kluk..byla si jistá 🙂 fotečky mám naskenované,ale je to jakési rozmazané,tak na to kuknu a pokud tam bude něco vidět,tak vám to sem hned šupnu 😉 termín porodu nám posunuli na 6.4.

pawlla
2. říj 2012

@danny38 dneska uz nejak nemuzu spat, je mi priserne nevolno 😖