1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
12. říj 2012

@fidorka01 Nooo a kde máme fotečku testíku? Jinak držím palečky, aby čárečka sílila 😉

pawlla
12. říj 2012

@mmirunda ahojky no nemam ani tuseni doktorka nikde jen rano u vizity rekla ze dneska udelame vysetreni a furt cekam a nic 😒

kaijko
12. říj 2012

@go Ahoj, já jsem 9. den po ET v Iscare.

mmirunda
12. říj 2012

@pawlla Aha ☹ chjooo tě pořád takhle nervují ...

kive76
12. říj 2012

@pawlla ahojky, to já taky před asi 14 dny byla u doktorky kvůli tomu jestli ještě mám infekci, jak jsem měla před asi měsícem...no a říká, něco pořád za infekci máte...máte nějaký problém...a já ...ne vůbec nic....tak zatím to necháme, a kdyby jste měla nějaký problém tak přijdte...no pak mi odjela na dovču..a já už se tam nedokopala..ale jsem nachcípaná, a to že dost...takže asi v pondělí k dr. zajdu...

pawlla
12. říj 2012

@mmirunda teda napinaji me fakt dost mem nervy k prasknuti

go
12. říj 2012

@kaijko mohu se zeptat kolikate je to Tve IVF? Jak jsi spokojena v iscare? 😉

zelvik
12. říj 2012

@mmirunda Ahoj, děkuju. A s tím uklízením to nepřežeň, taky pořádně odpočívej!!!!

mmirunda
12. říj 2012

@zelvik Odpočívám furt, tak už taky konečně musím něco udělat a hlavně chlap jede na dva dny pryč, tak to aspoň chvilinku vydrží 😀 😀

kaijko
12. říj 2012

@go Mám 1.IVF. A v Iscare jsem byla jen na Odběr a pak transfer. Primář je můj gynekolog a vše co se týče IVF jsme řešili u něj v soukromé ordinaci.. Obě návštěvy v pohodě v Iscare. Ještě uvidíme, jak se jim povedlo bublinku dát do bříška :D Ty se teprve rozhoduješ kam?

zelvik
12. říj 2012

@mmirunda Jo to znám, manžel je od včerejška od rána na školení, tak jsem byla včera sama doma. Umyla jsem koupelnu, která už to fakt potřebovala a jen jsem v obýváku poklidila na stolku ty jeho serepetičky, co se tam válely a hned to tam vypadalo líp🙂

go
12. říj 2012

@kaijko mam za sebou dve IVF v Pronatal a prave ted mam nabidku od primare z Iscare. Take bych chodila k nemu do ordinace, tak nevim jak se rozhodnout🙂. Moc Ti drzim pesti a preji hodne stesti🙂

fidorka01
12. říj 2012

@mmirunda Zatím nenám sílu na nic. Až mě bude trochu lépe tak jí sem hodím

kaijko
12. říj 2012

@go Děkuji, zítra si chci udělat test, bude to 10.den po ET, nemůžu to vydržet, ale bojím se výsledku.. 😒 Koukala jsem k Tobě na profil..Máš tam testy a //. Už prcka máš nebo se něco pokazilo? Dr Hulvert je hrozně příjemnej pán. OPU i ET mi, ale dělali vždy jiné doktorky, trochu mě to zamrzelo, čekala jsem, že tam bude Hulvert :(

go
12. říj 2012

Druhe IVF se povedlo, ale v 11 tydnu se neco pokazilo, melo to nejakou vadu a vyvoj byl zastaven. Priroda to tak zaridi, nez aby se narodilo mimi s vadou. Bylo to smutne, ale uz je lepe. Zadne mimi jeste nemame. Prave se chystame na dalsi IVF. Dr. Hulvert , zatim nevim , jsem z nej na rozpacich.🙂. Prave se bojim, ze by nedelal OPU a ET.☹. Mela si prodlouzenou kultivaci?

kaijko
12. říj 2012

@go Jj, prodlouženou kultivaci, ICSI, ECHO.. Když už se IVF podaří, tak stejnak není vyhráno, to je na prd :( proč se Vám to nevede přirozeně?

go
12. říj 2012

@kaijko ECHO je co, to ani neznam. ☹
Manzel ma pomalejsi spermie, ja jsem v poradku. Neboj, to se stava malo casto, ze se nezadari jako nam. Nejsem uz nejmladsi, tak je tam velke riziko. 😒

kaijko
12. říj 2012

Echokatetr, při ET sestra dělá sono,aby doktorka viděla lépe kam embryjko zavádí, ve zkratce.. My dávali ICSI i když přítel má dobré spermie. Můžu se zeptat kolik jsi nechala v Pronatalu? Byla jsi i na KET?

malinka_02
12. říj 2012

Tak sliznici mam krasnou 8mm ovsem chybi dominantni folikul!!!Tak ze je jeste malinkata moznost ze by se jeste vytvoril ale uz sem 10 dc takze tezko..mam pro jistotu prijit v pondeli..A pry kdyz budou 2 cykly anovulacnitak nasadime hormony..Ja se snad miminka nikdy nedockam..

adriene
12. říj 2012

@malinka_02 No ty jsi číslo... tak když už máš sliznici, tak nemáš folík?? No tedy... a tak tam jdeš znovu v pondělí?? Neboj, dočkáš se. Vždycky se to dá podychytit jinak, zrovna třeba těmi hormony.. 😉

malinka_02
12. říj 2012

@adriene tak vis co ja uz na to proste asi nemam..navic podchytit rikal az po dvou anovulacnich a za svy.. a kdyz sem mu rekla ze chci imunologii tak rikal aa vy ste byla na internetu..

adriene
12. říj 2012

@malinka_02 A co jít rovnou do dalšího IVF a mrazáčky nechat uložený u ledu??

malinka_02
12. říj 2012

@adriene tak to nevim v cem by to bylo lepsi..cpat se rovnou hormonama a pritom platit uskladneni mrazacku..?

adriene
12. říj 2012

@malinka_02 Mrazacky mas na rok uz placene... ty tam proste jsou. Pri IVF je vyssi sance, prece jen cerstva embrya jsou cerstva... na druhou stranu chapu to dilema.. 😒 Mozna bych se objednala na konzultaci do jineho CAR, za to nic nedas. Treba by ti nastinili lepsi postup, nez maji zde..

zelvik
12. říj 2012

Ahoj, @malinka_02 vydrž! Mně nevyšlo IVF v dubnu, pak pořád byla cysta a velká sliznice, chodila jsem tam pomalu každá týden 3 měsíce, už mi hrabalo, tak jsem se vztekla a jela na dovolenou, pak jsem si řekla, že to zkusím se na ně jít znova podívat - a v září byl KET.
No a dneska je tam (slovy JEDNA) bublinka. Fotku nemám, srdíčko taky zatím nebylo - je to brzo. Znova jdu 25.10. Ale Dr. říkala, že je to hezky uložené, v horní části dělohy.
Tak doufám, že druhé už se nikde pokoutně neobjeví🙂

adriene
12. říj 2012

@zelvik Moooc gratuluji 😀

zelvik
12. říj 2012

@adriene Děkujuuuu. Ale jak jsem psala ráno, že mi bylo trochu nevolno, tak teď mi to natahuje už slušně a ještě jsem chytla migrénu jako blázen . A to mám jet domů autobusem, to někde určitě vrhnu 🙂

adriene
12. říj 2012

@zelvik No jestli to budes mit jak ja, tak se teda tes ☹ ... celodenni nevolnosti, celodenni bliti a migreny, na ktere si clovek nemuze nic vzit... Jestli te to takhle bude brat, tak na cestovani honem rychle zapomen 😎

malinka_02
12. říj 2012

@adriene vyssi sance je ale zade ne o tolik, kdyz pujdu na 4 kety tak by teoreticky to melo byt pri 26% ze jeden vyjde a pri ivf by mel vxjit 1 ze 3 to ale neznamena ze ve skutecnosti to tak bude..Akorat by sme pak meli dvoje mrazacky a byl by v tom zmatek.
@zelvik tak me v srpnu rekli at prijdu za 2 dny a to uz bylo pozde, v zari KET a nic a ted tohle..sem tam taky furt..uz nevim co v praci rikat..dovolenou sem vycerpala na to..ze si ani nemuzu ji vzit..hlavne od ketu beru anopyrin a prednison po kterym pekne kynu rikali ze kdyz chci znova ze ho mam brat dal..ale to ho takhle muzu brat pul roku..

zelvik
12. říj 2012

@adriene No nestraš, ta migréna je pěkně nepříjemná. Nejradši bych teď zalezla pod deku a spala. Jenže končím tak za hodinu a pak ta cesta domůůůů, haůůůů