1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj to je pravda...taťka bude hodnej jinak dostane na zadek 🙂)))

danny38
15. říj 2012

@mmirunda Broučeeek maličkeeej 😵

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda tak a máš po UTZ a můžete sexovat 🙂)))

engele
15. říj 2012

Ahojky všechny! Tak jsem přesídlila z IUI na IVF 🙂 dnes jsme po neúspěšném IUI zahájili krátký protokol na IVF. Stimulujem 3 ampulkama Fostimonu a Decapeptylem... Tak snad nebude vadit, když k vám sem tam načíhnu pro informace a rady...

Prozatím jsem objevila diskusi "Mám/nemám léky na IVF" tak zírám jako blázen, jaké jsou reakce v CARech když řeknete že máte už sehnaný Gonal, Fostimon, Pregnyl atd? Nesetkáváte se potom se špatnou reakcí?

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 Když já se na ten sex zapomněla zeptat 😕 tak se zase budu bát, nevím jestli nevydržíme do 12.týdne 😉

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda a taťka to vydrží? 🙂

mmirunda
15. říj 2012

@danny38 No jooo, je to drobeček, ale ono vyroste 😉

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 Taťka se bojí víc než mamka 😉 a jde to i jinak 😉 já na tom jsem bitá, já možná mohla sexovat, ale orgasmus nula 😉 kvůli stahům

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jjj to znám 🙂 taky jsme nesexovali..hold ženská je na tom bitá...:(

danny38
15. říj 2012

@mmirunda Uteče to jako nic a za chvíli bude mimísek krásně vytvarovaný 😵

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 přesně tak, ale už to možná zkusíme 😉

mmirunda
15. říj 2012

@danny38 jojo, jsem zvědavá jak poskočí za těch 14 dnů 😉

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda musíš vědět zda se na to cítíš...je fakt, že podle mě by se už nic nemělo pokazit určitě ne orgasmem ne?? znám lidi co sexují furt a mají krásné mimi...

danny38
15. říj 2012

@engele Vítej a čerpej informací kolik potřebuješ 😉 Já jsem měla léky z caru takže nevím jak by se tvářili, kdybych na ně vybalila, že jsem si je sehnala dopředu a jinak 😀 To spíš třeba pak při dalším pokusu, kdyby první nevyšel 🙂

mmirunda
15. říj 2012

@janulkaa23 no právě to si taky říkám, že to je vlastně fyziologický, že když mě to bude bolet, tak prostě nic nebude 😉

janulkaa23
15. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda joooo to je fakt 🙂

engele
15. říj 2012

@danny38 Díky za uvítanou, také mám vše z CARu, tak jsem jen koukala, že to funguje i jinak 🙂

adriene
15. říj 2012

@engele Vítej 🙂 popravdě mě ani nenapadlo si léky dopředu shánět... každý CAR "jede" v něčem jiném... to by asi koukali, kdybych jim tam dovalila ty "svoje" 😀 a navíc já za léky od CAR neplatila skoro nic... 😉

pawlla
15. říj 2012

@mmirunda pokud bys nemohla tak by te na to upozornil to se neboj.... Ja to slysim furt u kazdeho dr a v nemocnici ale uz se tomu muzu jen tak zasmat 😀

mmirunda
15. říj 2012

@pawlla No to je fakt, tenkrát říkal, že jen do testu 😉 a podle mě to je na pocitu, jak se kdo cítí a když nemám problémy, tak proč to přehánět s opatrností. Samo, že žádná divočina, ale lehce a pozvolna. Jinak Estrofem beru jen do středy a Utroš plná dávka do soboty a pak každej den pomalu ubírat po tabletce a už taky finíto 😵

pawlla
15. říj 2012

@mmirunda no to ja se furt scu tema lekama .... A kdo vi jak dlouho jeste budu .... Me dr hned pak rekl ze je mimi ulozene nizko a ze zarim nic nedelat .... Takze pokud se na to citis tak na to vlitnete

mmirunda
15. říj 2012

@pawlla Nooo já ti nevím, snad jsem nezapomněla jak se to dělá 😕

pawlla
15. říj 2012

@mmirunda no ja to zapomenu za to cele tehotenstvi

mmirunda
15. říj 2012

@pawlla 😀 😀 třeba je to jak jízda na kole a nezapomíná se to 😉 😀

pawlla
15. říj 2012

@mmirunda no uvidime co bude pak ted stejne nemam chlapa a od dr mam utrum

zelvik
15. říj 2012

@mmirunda Nech to na svých pocitech. Já byla na utz v pátek, v neděli ráno se tak nějak spontánně podařilo tulení a sexovali jsme a bylo to fajn. Sice jsem si pak říkala, jestli to tomu pišišvorovi nevadilo, ale nebylo to nic divokýho, nezačla jsem z toho ani špinit a ani cokoli jinýho, tak to asi špatně nebylo. Takže asi tak... 😉

mmirunda
15. říj 2012

@zelvik Tak super, zkusíme to 😵 se taťulda bude divit 😉

malinka_02
15. říj 2012

@pawlla my to planujeme kazdy mesic ale nikdy to nedopadne,ted mam asi anovulacni cyklus pokud bude pristi ok folikul i sliznice tak bude KET pokud ne tak dalsi se stimulaci a to budou vanoce takze to bych nesla takze leden..
@zelvik prave proto sem ted sla radsi k Darebnemu prislo mi ze ma lidsky pristup a Rezacova vzdy rekla ze nic a cau a me bylo do breku ona mlcela a ja pak mela pocit ze udelala malo..
@melisska takze taky nic? A pristi mesic ti dali leky na sliznici? To je docela vtipny ja tenhle mesic pila kontryhelu vic i 3 hrnky a mraky grepoveho dzusu na sliznici a sliznice je perfektni uz vpatek byla 8 ale zase neni ovulace tak nevim jestli sem si ji nerozhasila tim..

malinka_02
15. říj 2012

@engele ahoj, vetsinou je to spi o tom co ti chybi..me treba z minula zbyl gonal 3/4 injekce ale zase spouste holek chybi jedna davka a stoji cel 2500 tak si ho radsi koupi za stovku od nekoho kdo ho uz neootrebuje..nebo treba c nekterem caru davaji utrogestan jen do 8 tt a kdyz se holky boji tak si ho nakoupi a berou dele.. Spis takhle..

malinka_02
15. říj 2012

@melisska jo tak socitam ze mas estrofen ja zas nic..