1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
10. dub 2012

@saraha2 no papkám,... spíš žeru. já když si tenhle dort dělám,tak ho sežeru vždycky sama samotinka celej 😀 taky ho dělám radši tak 2x do roka. jinak bych už neprošla dveřma,to je jasnyy 😀
prostě když je chut-není co řešit 😅

alinah
10. dub 2012

@saraha2 me jde spis o tu krec co pak prisla.. no snad to nic nebylo..

@verry tak to klidne muze byt z toho sladkyho 🙂 ja to na sobe bezpecne poznam. kdyz to prezenu se sladkym, tak hned druhej den 'to mam na taliri' 😀

elapp
10. dub 2012

@alinah ja som tiez mala taky krc cca 6-7.den po ET. Taka bolest, tak nejak si predstavujem kontrakciu, ale netrvalo to nastastie dlho ...

d.h.86
10. dub 2012

@rory_g mám pregnyl dva dávky,prednison 32tbl a platíčko utrogestanu a pak to pero puregon pen se 1čjehličkama a pouzdrem

marmina
10. dub 2012

Holky, díky, že jste na mě myslely! Odběr na imuno máme úspěšně za sebou 🙂 Těch pět zkumavek jsem zvládla bez omdlení a manžel to taky nesl statečně 😉 Výsledky budou 15.5.

@rory_g nakonec jsme auto nechali na Černém Mostě a dojeli tam metrem, byli jsme tam už před 7, tak jsme šli hned na řadu, po osmé už jsme odjížděli z Prahy. Takže prima! Moc díky za rady 😉

@vall83 tak to je supr, že už se ti to rozjelo! transfer máš za dveřmi, sněhuláčci už určitě volají maminkóóó, my chceme k tobě do teplíčkááá 😀 😀 😀

Jak jste tady psali o Pregnylu, tak u nás ho taky pícháme do břicha stejně jako Ovitrelle. Je zajímavé, že to všude praktikují jinak 😕

kive76
10. dub 2012

@verry taky takovej dort dělám já ho ještě navrch někdy zalejvám želatinou , a jak říkáš radši míňkrát za rok, jinak bych neprošla dveřma 😀 no přítel taky kousek dostane 😀 😀

vall83
10. dub 2012

@linda81 ahojcek...tak to mi je luto tie neuspechy ☹ a to vazne taky pristup....to by som nezniesla....aj tuna v mnichove je plno ludi, ale aj hooodne dochtorov nastastie...taky cez 3000 eur....hroza a ja stale dufala ze to tak nebude...je to hodne oproti slovenskym a ceskym sumam... 😢 tak dtzim palecky aby to teraz vyslo....a teraz si ako na tom?

verry
10. dub 2012

@kive76 to já navrch čokoládu, když už tak už 😅 no fůůj, je mi ze sebe zle... ale aspon ho mam snědenej a nemusím furt vymetat, do konce týdne budu bez sladkého! 😀 teda pokud to vydržím, já totiž sladký milujuuu 😀

verry
10. dub 2012

@marmina jůů,tak už to máš za sebou a dobrý vid? já když to podstupovala,tak jsem taky myslela,že mi bude ouvej, ale radši jsem zavřela oči-já vůbec,jak mi někdo bere krev, nesmím se koukat, abych nelehla 😀

vall83
10. dub 2012

@saraha2
@verry ahojte holky no nevim nevim a nechcem to zakriknut, ale ze by tehotenske chute? alebo tehotenske prejedanie 😀 😀 😀 😀 len si dajte...mozno to to zelo potrebuje...
verry ten canesten je na to, ale ako hovori sarah zavolaj do caru...ten zapal moze byt aj hlbsie nie iba na povrchu a potom moze sposobit problemi....nic teraz neber na lahku vahu...o.k.? 😉

zelvik
10. dub 2012

Ahojky holky, tak jsem dneska byla na odběrech na budoucí plánované OPU - jako na předoperační vyšetření, abych to pak měla vyběhané. Mi už tam žádná krev nezbyde - minulý týden jsem skoro 1/2 litru darovala, pak hned přišla mrcha, dneska mi vzali další 3 ampule.🙂 A zítra jdu na 1. ultrazvuk, jak reaguju na ten Menopur, tak jsem zvědavá. Protože mi nic není, ani břicho necítím, tak mám obavy, aby se tam něco vůbec dělo...

elapp
10. dub 2012

@vall83 ty si mala vela vajicok, ak si dobre spominam, preto ta to stalo tak vela. Ja som na slovensku samoplatkyna a nebolo to tiez ovela lacnejsie. Mne odobrali 22 vajicok, mala som ICSI na 15 z nich, PK, mrazenie 2 embrijok a spolu aj s liekmi atd to vsetko stalo tiez bez mala 3000e. Nie je to malo, ja zatial vysledok este neviem, ale ak by bolo treba, budem to opakovat, kym sa nedopracujem k happy-endu...

vall83
10. dub 2012

@marmina ahojcek...tak si hrdinka 5 ampuli...uau...uz len aby dopadli dobre.... 😉 ...dakujem chudatka zmrzle cakaju....ale uz mam nove info: vo stvrtok 12.4.2012 zacinam uzivat progynova...a 19.4.2012 ideme na ultr....a potom budem informovat dalej...
Inak baby poviem vam mam uplny pech na to....ako som hovorila manzel ma ist toho 20.4. na ten pohovor na slovensko, a tomu neuverite povedali ze to vychadza na 20.4. ultr...tak manzel prosil , ci by sa nedalo o den neskorej, tak povedali, ze radsej skorej ako neskorej...takze nam to nastastie dali 19.4.... ale aj tak chceli sme ist vsetci traja na slovensko aspon na tri dni a to 18.-19.-20.4...a takto mozeme ist do..... 😅 takze ja a dcera ostavame doma, manzel som mnou skoci 19.4. na ultr. a odchadza na slovensko...ale 20.4. vecer sa vracia...dufam ze mu to dopadne dobre a ze sa stastlivo vrati..ale je to pech ako nam to vyslo...este ze boli ochodtny... 😵 😵 😵 😵 😵

vall83
10. dub 2012

@elapp ty brdo samoplatkyna...ano mala som vela vajicek..ale vy ste si mohli vybrat kolko ich chcete oplodnit ICS? nas sa neopytali a hned vsetkych 46 oplodnili ICS...a preto to bolo tak drahe...ale uz stym nic nenarobime... 😢

elapp
10. dub 2012

@vall83 ee nepytali. tie ostatne neboli zrele, tak oplodnili co sa dalo pouzit. Aj tak embrijka po PK z toho vysli iba 4, dufam, ze o to kvalitnejsie. 🙂) 2 mam u seba, o 2 sa nam staraju v mrazaku

verry
10. dub 2012

@vall83 mázla jsem to jen povrchově a řekla bych že to je lepší... uvidím zítra

nemorosis
10. dub 2012

@zelvik Ahojky, to to utíká, ty už taky pícháš! A jak zatím zvládáš? Teď je ještě brzo na to něco cítit, buď ráda, že to zatím nebolí. 🙂 Pobolívat by měly vaječníky až tak 2-3 dny před OPU, pokud bys měla hodně folikulů. Neboj, já si taky říkala, že se určitě nic neděje a nakonec toho bylo víc než zdrávo. 😀

verry
10. dub 2012

@zelvik jů,tak už první utz, tak to písni kolik bublinek máš 🙂 já břicho necítila taky vůbec, až někdy těsně před OPU

vall83
10. dub 2012

@elapp nam hovorili ze musia vsetky, a uchytilo sa ich 25, tak nam ich po 5 zamrazili...nastastie, inak sa mrazi po 4 ks a zasa by to bolo drahsie, asi sa nad nami zlutovali 😒 ...no 5 nam ich rozmrazia 4 dni pred vlozenim....a tych najsilnejsich nam vlozia....a co potom stymi 20 - timy neviem 😒 😒 urcite sa pekne teraz u teba uhniezduju...len pekne odpocivaj a vychutnavaj si pohodicku... 🙂

vall83
10. dub 2012

Babenky...ja som uplne iny clovek ako sa mi spustil menzes...jaj ale mi je dobre, uplne plna elanu, aj hory by som mohla prenasat....je to mozne, asi to bude tym ze sa vsetky tie hormony vyplavili....len skoda ze zasa vo stvrtok zacinam dalsie do seba cpat...ozaj uplne sa super citim, do obeda sme boli s manzelom korculovat, tuna su take pekne chodnicky na to porobene v prirode...uzasne...nic ma uz neboli, a hlavne nieosm uz unavena...potom dlhom vylehavani som z otho uplne happy, a teraz som s malou bola na bycikli manzela do prace vyprovodit a prisli sme...jaj ako sa ja dobre citim...konecne vonku slniecko tu svici.... 😀 😀 😀

verry
10. dub 2012

@vall83 téda, ty si seš takhle heppy, a my chudíci si to pěkně pod tím naválem hormonů taky užíváme,ale uplně opačně... ☹ no, já holky vůbec nevím jak budu ve čtvrtek fungovat v praci...nedokazu si to vůbec představit.
asi si tam lehnu a až se vyspím-šupky dupky domůůů 😀 😀 kéžby to tak šlo... 😠

pawlla
10. dub 2012

Ahojky holky tak jsem dneska byla u doktora a vidla jsem konecne mimi na ultrazvuku zatim je sice maaalicke ale je tam 🙂 dalsi ultrazvuk mam za 14 dni tak uz bude prej videt i srdicko tak snad to dobre dopadne, jinak hormony se mi zblaznili jsem pekne protivna a naladova snad to brzy prejde pozdravuju a drzim vam palecky 🙂

rory_g
autor
10. dub 2012

Ahoj holky, tak se mi rozjíždí MS, takže zítra počítám 1DC a jedu si pro injekce 😉
@marmina super, že jste to takhle zvládli a doufám, že bude všechno v pořádku 😵
@zelvik neboj, určitě se tam děje spousta věcí 😀
@pawlla gratuluju!!!

verry
10. dub 2012

@rory_g jůů,tak konečně rozjedeš stimulačku,jo? super.. to uteče a pak budeš ležet jak my se saraha2 a čekat a čekat.... 😵

verry
10. dub 2012

@saraha2 jak ty to máš s pupíkem?? mě teda jako ode dneška bolí nějak často v podbříšku... tak já fakt nevím-je to dobře?? nebo špatně?? 😨

saraha2
10. dub 2012

@verry co všude čtu,tak by to mělo být dobře!!!!!!!!!já nic...

verry
10. dub 2012

@saraha2 kéžby to tak bylo, jako mě občas pobolívalo už od ET,dyt víš. Ale dneska to má teda větší grády... tak snad se zahnizďuje. 😵

verry
10. dub 2012

@saraha2 a ty nevěš hlavu, ono to taky u mě nemusí nic znamenat. hold někoho boo břuch a někoho néé 😕

saraha2
10. dub 2012

@verry právě..každý to má jinak!tak věřme našim bojovníčkům 😉 já mám akorát tu teplotu pořád a začíná mě bolet hlava..tak udělám večeři a zalehnu a fertig..

rory_g
autor
10. dub 2012

@verry no na jednu stranu mě to mrzí, ale na druhou se těším, že se bude něco dít, co snad bude mít konečně dobrý konec 😵